PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین نرم افزار آپدیت درایورها

M A S 0 U D
25-10-2013, 12:19
با سلام

لطفا یک نرم افزار کامل و قوی و شناخته شده در زمینه اپدیت درایورها رو معرفی کنید .

در ضمن از بابت سریال و کرک به گونه ای باشه که دردسر نکشیم بعدا و اگر هم رایگان باشه فبها...

با تشکر

M A S 0 U D
25-10-2013, 13:42
من درایور جنیوس دارم ولی کرکش از کار افتاده و بهمین خاطر دنبال یک جایگزین با کیفیت بی دردسر میگردم ...

سراغ ندارید؟

ALI . R
28-10-2013, 13:31
سلام. میتونید از برنامه پایین استفاده کنید : :n01:

DriverEasy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید:n12:

badboys_87
28-10-2013, 14:32
برنامه فوق العاده driver reviver

ALI . R
01-11-2013, 15:44
سلام. به نظرم این برنامه یکی از بهترین نرم افزار آپدیت درایور باشه . همچنین نسخه Free (رایگان) هست ! :n01:

DriverMax ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط موقع دریافت درایور باید یه اکانت باید برا خودتون درست کنید . که موقع دریافت مشخصه ! یه ایمیل دریافت میکنید که بعد تایید به راحتی میتونید دریافت کنید .
+

این هم برنامه خوبیه . ولی من DriverMax رو پیشنهاد میکنم !
Driver Reviver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M A S 0 U D
01-11-2013, 15:47
سلام. به نظرم این برنامه یکی از بهترین نرم افزار آپدیت درایور باشه . همچنین نسخه Free (رایگان) هست ! :n01:

DriverMax ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فقط موقع دریافت درایور باید یه اکانت باید برا خودتون درست کنید . که موقع دریافت مشخصه ! یه ایمیل دریافت میکنید که بعد تایید به راحتی میتونید دریافت کنید .
+

این هم برنامه خوبیه . ولی من DriverMax رو پیشنهاد میکنم !
Driver Reviver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون زحمت کشیدید و البته شرمنده کردید خودم هم دنبال یه سری برنامه ها رفتم و دارم تست میکنم ولی نظرم بیشتر جلب شد رو ی درایور مکس ... باید تست کنم

بازم ممنون