PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی هشیارانه برای خرید گوشی

se7enboy
25-10-2013, 02:29
سلام به همه دوستان عزیز
بعد از کلی تحقیق در اینترنت در مورد خرید گوشی خواستم نظر اساتید رو هم بدونم
ممنون میشم در این زمینه کمکم کنید پیشاپیش ممنون
گوشی میخوام با این مشخصات
1. کیفیت صفحه نمایش عالی برای دیدن فیلم و وبگردی (یه مقاله ای خوندم که تو گوشی، اچ دی و فول اچ دی بودن زیاد تاثیر نداره و مهم تعداد پیکسل به اندازه صفحه نمایشه مثلا اگه دوتا گوشی اچ دی و فول اچ دی داشته باشیم با ppi:300 اچ دی بهتر تصاویرو نشون میده چون تعداد پیکسلش نسبت به اندازه تصویرش بیشتره.) پس اینم مد نظر بگیرید و چون کیفیت صفحه نمایش واسم مهمه پس عملا گوشی های سونی به علت داشتن صفحات TFT از انتخاب من خط میخورن و یه چیز دیگه اینکه صفحه نمایشش از 5 اینچ بیشتر نباشه
2. باطری قدرتمند
3. داشتن رادیو ( اینم مد نظر داشته باشید که بعضی گوشی ها مثلا s4 رادیو ندارند)
4. بیشتر با نرم افزارای زبان و علمی کار میکنم زیاد اهل بازی نیستم (در کل دوست ندارم در حین اجرا دچار هیچ گونه لگ و افت فریمی یا داغ شدن گوشی بشم)
قیمت هم مهم نیست ولی دوست ندارم هزینه چیزایی بدم که به کارم نمیاد و یجور پولمو دور بریزم
لطفا با توجه به انتظاراتم راهنماییم کنید و هر گوشی که معرفی میکنید نقاط ضعف و قوتش رو هم بگید
با تشکر فراوان

mosicr77
25-10-2013, 13:26
دوست عزیز با توجه به انتظارات شما از گوشی که میخواید بخرید
من LG G2 رو بهتون پیشنهاد میدم
تنها عیب این گوشی حافظه گوشی هست(به نظر من عیب نیست)که 16گیگ هست که حدود 11 گیگش در دسترس کاربر هست ولی به جز این همش مزایاس
باتری فوق العاده 3000 میلی آمپر.کیفیت عایه صفحه نماش.رادیو هم داره و با cpu و پردازنده گرافیکی قوی که داره پس نگران هیچ کندی و لگی هم نباش
صفحه نماش 5.2 اینچ هست ولی سایز گوشی از 5 اینچی ها هم بعضا کمتره به خاطر طراحیه فوق العادش
خلاصه اگه با حافظش مشکلی نداری بهترین گزینس
اگر که با حافظه G2 مشکل داری HTC one بهترین گزینس و بعد اون lg optimus g که الان حدود 1کو 200 قیمت داره و گوشی خیلی خوبی هم هست و همه اون مشخصاتی که مد نظرت هست رو داره

se7enboy
26-10-2013, 19:15
دوست عزیز با توجه به انتظارات شما از گوشی که میخواید بخرید
من LG G2 رو بهتون پیشنهاد میدم
تنها عیب این گوشی حافظه گوشی هست(به نظر من عیب نیست)که 16گیگ هست که حدود 11 گیگش در دسترس کاربر هست ولی به جز این همش مزایاس
باتری فوق العاده 3000 میلی آمپر.کیفیت عایه صفحه نماش.رادیو هم داره و با cpu و پردازنده گرافیکی قوی که داره پس نگران هیچ کندی و لگی هم نباش
صفحه نماش 5.2 اینچ هست ولی سایز گوشی از 5 اینچی ها هم بعضا کمتره به خاطر طراحیه فوق العادش
خلاصه اگه با حافظش مشکلی نداری بهترین گزینس
اگر که با حافظه G2 مشکل داری HTC one بهترین گزینس و بعد اون lg optimus g که الان حدود 1کو 200 قیمت داره و گوشی خیلی خوبی هم هست و همه اون مشخصاتی که مد نظرت هست رو داره
مرسی از وقتی که گذاشتی و بسیار مفصل توضیح دادی ولی راستش با اینکه قبول دارم G2 بسیار عالیه ولی چون تا حالا گوشی نداشتم که دکمه بلندی صداش پشت گوشی باشه نمیدونم خوشم بیاد ازش یا نه و از یه بابت هم نگرانم موقعی که رو میزی جایی میذارم دکمه هاش زود خراب بشه یا اذیتم کنه نظر شما چیه؟ کار کردی باهاش؟
راستی یه سوال در مورد htc one کسایی که داشتن مشکلی نداشته تا الان از نظر خرابی یا هر مشکل دیگه ای؟
و یه سوال دیگه: یه نفر بهم p6 معرفی کرد اون چطور گوشی ایه؟

Mostafa NBA
26-10-2013, 23:10
من به هیچ وجه Huawei P6 رو پیشنهاد نمیکنم، کافیه چنتا Reveiw بخونید و متوجه ایراد های این گوشی با این رنج قیمتی بشی.

منم به شما LG G2 رو پیشنهاد میکنم و در رابطه با دکمه های پشتش دیگه باید تست کنید و دستتون بگیرید ببینید چجوریه. از این سخت افزارِ عالی به این راحتی نگذرید خلاصه.

در درجه ی بعدی به نظر من همون LG Optimus G هست. میشه سامسونگ اس4 هم به شما پیشنهاد داد اما چیزهایی که از گوشی میخواید نیازی به این هزینه ی بالا نداره و اپتیموس جی هم از پس اون کار های مد نظر شما به راحتی بر میاد.

اون مقدار 600 تومنی و حتی بیشتری که با اس4 اختلاف داره رو به یه درد دیگه ی زندگیت بزن.

mosicr77
27-10-2013, 00:00
مرسی از وقتی که گذاشتی و بسیار مفصل توضیح دادی ولی راستش با اینکه قبول دارم G2 بسیار عالیه ولی چون تا حالا گوشی نداشتم که دکمه بلندی صداش پشت گوشی باشه نمیدونم خوشم بیاد ازش یا نه و از یه بابت هم نگرانم موقعی که رو میزی جایی میذارم دکمه هاش زود خراب بشه یا اذیتم کنه نظر شما چیه؟ کار کردی باهاش؟
راستی یه سوال در مورد htc one کسایی که داشتن مشکلی نداشته تا الان از نظر خرابی یا هر مشکل دیگه ای؟
و یه سوال دیگه: یه نفر بهم p6 معرفی کرد اون چطور گوشی ایه؟
خواهش میکنم
htc one گوشی خوبیه ولی من بازهم میگم اگه با حافظه g2 مشکلی نداری اصلا سمت هیچ گوشیه دیگه ای نرو
من خودم g2 ندارم ولی داداشم داره و مشکلی با دکمه صداش نداره و این به نظر من یه چیز شخصیه ولی چیز عجیبی نیست و به مرور بهش عادت میکنی
سراغ برندای چینی هم نرو به نظر من(هووای رو میگم که گفتید)
g2 دوربین فوق العاده ایه داره.صداش اسپیکرش خوبه و هنگام مکالمه هم صدای خوبی داره
کیفیت صفحه نمایشش هم عالیه و از لحاظ سخت افزاری هم که حرفی واسه گفتن نمیدازه
باز همیگم اگه با حافظش مشکلی نداری(کابل otg ساپورت میکنه)g2 بگیر و اگه با حافطش مشکل داری htc one یا optimus g بگیر که به خاطر فاصله قیمتی حدود 500 تومنی optimus g به صرفه تره چون مشخصاتش فرق آنچنانی نداره با htc one
موفق باشی