PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک

hami_life
25-10-2013, 01:35
دوستان من تو اینترنت که می اام این صفحه برام باز می شه و داره خیلی اذیتم می کنه می تونم ردش کنم ولی نمی دونم چه جوری میسه از شرش خلاص شم اخه یه سری یاست ها رو برام کامل بز نمی کنه و قرمز می شه مرورگر
انتی ویروس نود هم دارم ولی هر چی اسکن می کنم چیزی پیدا نمی کنه
لطفا کمکم کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mtchabok
25-10-2013, 18:31
سلام
کدوم صفحه براتون باز میشه؟
ایکاش یه عکسی از وضعیت مرورگرتون میذاشتین.
اما با توضیح هایی که دادین احتمالا سیستمتون آلوده شده. بهتره با یه آنتی ویروس دیگه که بروز باشه سیستمتون رو اسکن کنین.

hami_life
25-10-2013, 20:18
می شه یه انتی ویروس خوب و ابدیت بهم معرفی کنید؟

mtchabok
25-10-2013, 20:40
برای آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی بهتره سری به تاپیکش بزنین . که خیلی بهتر و دقیقتر میتونن راهنماییتون کنن .
آنتي ويروس و نرم افزارهاي امنيتي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hami_life
25-10-2013, 21:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

enigma110
11-11-2013, 10:23
سلام دوست عزيز

پیغام زیر یک پیغام هشدار امنیتی است به دلیل وجود گواهی امنیتی غیر اطمینان سایت Yahoo که از پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای ورود به سایت

استفاده می کند و برای اجازه دسترسی باید گواهی SSL آن بر روی مرورگر شما نصب شود. که طبق تصاویر زیر عمل می کنیم.

برای عدم نمایش مجدد پیام this connection is untrusted در مرورگر FireFox بصورت زیر عمل نمائید.

1- بر روی گزینه i Understand the Risk کلیک کنید، (به معنی پذیرش ریسک)

2- سپس طبق تصویر زیر گزینه Add an Exception را کلیک کنید تا پنجره بعد باز شود.

3- در کادر باز شده ابتدا بر روی کادر کلیک کرده سپس وقتی گزینه Confirm Security Exception فعال شد، آن را کلیک کنید تا گواهی SSL برای مجوز دادن به سایت Yahoo نصب گردد.

پیغام this connection is untrusted در مرورگر Chrome به شکل زیر و با پیغام The site's security certificate is not trusted نمایان می شودو طبق تصویر زیر می توانید با کلیک بر روی دکمه Proccess anyway از پیغام عبور کنید.

پیغام this connection is untrusted نیز در مرورگر IE یا اینترنت اکسپلورر به شکل زیر و با پیغام There is a problem with this website's seurity certificate نمایان می شودو طبق تصویر زیر می توانید با کلیک بر روی گزینه Continue to this website(not recommended) از پیغام عبور کنید.