PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : { کمک } مشکل اساسی در ویندوز 7

Somalia
23-10-2013, 20:30
نمیدونم جای مناسبی برای بحث باشه یا نه بخاطر همین ، از همین اول از مدیران و کاربران عذر خواهی میکنم نمیدونستم کجا طرح کنم مشکلم رو خیلی گشتم ولی ... :n29:

من تا همین چند ساعت پیش رزولوشن سیستم ام روی 1024 در 1280 بود اما بعد از آپدیت کردن نرم افزار ها توسط برنامه Driver Booster ماکسیمم حالت به 1280 در 800 در اومده که خیلی آزار دهنده

است . لطفا کمک کنید به حالت قبلی برگردم .

ضمنا بعد از این آپدیت کانکشن VPN ام مختل شده ! دکمه های Connect & Disconnect غیر فعال هستند و اون بالا زده The Kerio Vpn Client Service Is Not Running

لطفا کمک ام کنید :n28:

vissoto
24-10-2013, 10:07
در مورد مشکل رزولوشن می توانید ابتدا با نرم افزار DDU - Display Driver Uninstaller درایور فعلی را حذف کنید و پس از Restart سیستم درایور گرافیک قبلی که مشکل رزولوشن نداشت را نصب کنید.

96sara
24-10-2013, 11:12
سلام یه مشکل برای سیستمم پیش اومده همه ی آیکون ها با km player باز میشن در واقع هیچ آیکونی باز نمیشه تمام برنامه های داخل start این مشکلو دارن اگه میتونین کمکم کنین:n27:

reza41
24-10-2013, 12:32
شما کاری کردین که تمام فایل های اجرایی exe با نرم افزار دیگه ای باز میشن.
در همین انجمن در مورد این مشکل بحث زیاد شده.
یکی از ساده ترین راه ها برای حل اون اینه که یه یوزر جدید بسازین.

96sara
24-10-2013, 14:25
مرسی از راهنماییتون مشکلم حل شد:n01:

ReziOnline
30-08-2014, 20:54
برای حل مشکل the kerio vpn client service is not running و غیر فعال بودن دکمه های Connect و Disconnect کریو، راه زیر رو برید:

Start ویندوز رو باز کنید. داخل کادر جستجو view local services را وارد و اجرا کنید.
از داخل پنجره view local services دنبال سرویس Kerio VPN Client Service بگردید.
روی اون راست کلیک کنید و start رو انتخاب کنید.
مشکل حل خواهد شد!

mrmasiha
14-02-2016, 11:00
ممنون مشکل من به همین روش حل شد.

برای حل مشکل the kerio vpn client service is not running و غیر فعال بودن دکمه های Connect و Disconnect کریو، راه زیر رو برید:

Start ویندوز رو باز کنید. داخل کادر جستجو view local services را وارد و اجرا کنید.
از داخل پنجره view local services دنبال سرویس Kerio VPN Client Service بگردید.
روی اون راست کلیک کنید و start رو انتخاب کنید.
مشکل حل خواهد شد!