PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پر شدن درایو ویندوز بدون دلیل

Immunology
22-10-2013, 13:53
سلام دوستان
درایو ویندوز من خود به خود پر میشه.
مثلا من کار خاصی نکردم صبح 7.01 فضا داشت و الان خود به خود شده 6.9.دلیلش چیه؟temp رو هم خالی کردم.دیسک رو هم clean up کردم.مشکل چیه.ویروس کش هم کردم چند تا ویروس گرفت و clean کردم.ولی فکر نکنم مشکل از ویروس باشه.
هاردم adata 64 ssd هست.

hamidreza2010
22-10-2013, 14:11
سلام
اول از همه سیستمون رو با یه آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کنید ( ترجیحا کسپر )

بعد میتونید با استفاده از نرم افزار Space Sniffer 1.1.4 بفهمید هر کدوم از فایلهای درایورتون چقدر حجم دارن و کدوم فایل بیشترین حجم رو داره

vissoto
22-10-2013, 14:51
همین که از ویندوز استفاده می کنید و نرم افزارها مورد استفاده قرار گیرند مقداری (نه چندان زیاد) از فضای هارد یا ssdشما کاسته خواهد شد .system restore را خاموش کنید

Immunology
22-10-2013, 16:16
ممنون دوستان
مشکل از دو فایل hiberfil.sys و pagefile.sys بود که غیرفعالشون کردم و حل شد.

miladpa63
22-10-2013, 22:05
سلام من تو درایو c تقریبا 3 گیگ جا دارم ولی فایل 2 گیگی رو میخوام دانلود کنم میگه فضا کمه
کلی گشتم همه راه ها رو رفتم فایل های اضافی رو پاک کردم از جمله نرم افزار های کاربردی یا پوشه temp و ... ولی بازم نشد.
یه نرم افزاری به نام folder size نصب کردم تو مسیر زیر یه فایلی هست که 2 گیگ جا گرفته ولی فقط تو نرم افزار نشون میده برم تو پوشش نشون نمیده
windows- WINSxS-Reserve.tmp

همون طور که نوشتم اسم فایل Reserve.tmp هست با اون نرم افزار حذفش کنم یا نه؟؟؟

hamidreza2010
23-10-2013, 02:28
سلام من تو درایو c تقریبا 3 گیگ جا دارم ولی فایل 2 گیگی رو میخوام دانلود کنم میگه فضا کمه
کلی گشتم همه راه ها رو رفتم فایل های اضافی رو پاک کردم از جمله نرم افزار های کاربردی یا پوشه temp و ... ولی بازم نشد.
یه نرم افزاری به نام folder size نصب کردم تو مسیر زیر یه فایلی هست که 2 گیگ جا گرفته ولی فقط تو نرم افزار نشون میده برم تو پوشش نشون نمیده
windows- WINSxS-Reserve.tmp

همون طور که نوشتم اسم فایل Reserve.tmp هست با اون نرم افزار حذفش کنم یا نه؟؟؟

سلام
خب اون فایل temp هست.علت اینکه توی پوشش نشون نمیده بخاطر هیدن بودنش هست.شایدم سوپر هیدن شده
پاک کنید مشکلی نداره.
میتونید برای پاک کردن فایلهای اضافه از نرم افزار ccleaner استفاده کنید.فوق العادست