PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات من با ویندوز7

gapara
22-10-2013, 12:15
سلام دوستان من به تازگی ویندوز 7 نصب کردم یه تاپیک هم زدم که با recycle bin مشکل داره سیستم. از وقتی 7 نصب کردم اعصابم بهم ریخته. همه ی برنامه ها رو باید as administaror نصب و اجرا کنم و حتی مجبور شدم یه اکانت ادمین بسازم. مدام موقع اجرای برنامه یه کادری میاد که واسه باز کردن برنامه اجازه می خواد. برنامه idm همش این ارور میده: can not create folder. وقتی می خوام فایلی رو توی my document ذخیره کنم میگه نمیشه چون ادمین اجازه نمیده. به چه دلیل سیستم انقدر اذیت می کنه؟ میتونه بخاطر این باشه که سخت افزار سیستمم پایینه؟ مشخصات سیستمم این هست:

System Manufacturer: ECS
System Model: P43T-A2
BIOS: Default System BIOS
Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz (2 CPUs)
Memory: 2048MB RAM

Card name: NVIDIA GeForce 9500 GT

vissoto
22-10-2013, 13:20
چندتا ویندوز دارید؟؟؟
مشخصات هارد و فضای خالی درایو C را بفرمایید؟

gapara
22-10-2013, 13:27
یه ویندوز دارم فقط. هاردم 300 گیگ هست و 50 گیگ اختصاص دادم به درایو c که در حال حاضر 36 گیگش خالیه

Demon King
22-10-2013, 13:31
بچه ها من ویندوز 7 نصب کردم اما موقع نصب برنامه ی word حواسم نبود و گزینه ی block رو زدم و کامل این نرم افزار مسدود شد یعنی الان مندیگه نمیتونم کاری کنم خواهش میکنم کمکم کنید؟؟؟:n28::n28::n28:

gapara
22-10-2013, 13:33
:n28: تو رو خدا نظر بدین واقعا نمی دونم باید چیکار کنم

gapara
22-10-2013, 13:34
آقای demon king لطفا مشکلتونو تو یه تاپیک جدا مطرح کنید بزارین مشکل من حل شه:n28:

urumchi
22-10-2013, 13:41
سلام دوستان من به تازگی ویندوز 7 نصب کردم یه تاپیک هم زدم که با recycle bin مشکل داره سیستم. از وقتی 7 نصب کردم اعصابم بهم ریخته. همه ی برنامه ها رو باید as administaror نصب و اجرا کنم و حتی مجبور شدم یه اکانت ادمین بسازم. مدام موقع اجرای برنامه یه کادری میاد که واسه باز کردن برنامه اجازه می خواد. برنامه idm همش این ارور میده: can not create folder. وقتی می خوام فایلی رو توی my document ذخیره کنم میگه نمیشه چون ادمین اجازه نمیده. به چه دلیل سیستم انقدر اذیت می کنه؟ میتونه بخاطر این باشه که سخت افزار سیستمم پایینه؟ مشخصات سیستمم این هست:

Control Panel\User Accounts\Change user account Control settings

اسکرول رو تا آخر بکشید پایین ( Never notify ) و روی OK کلیک کنید، اگه سوالی هم پرسید یا هشداری داد روی پاسخ مثبت مثل yes یا ok کلیک کنید

vissoto
22-10-2013, 13:49
از همان اول که نصب نمودید ای مشکلات را داشت؟؟؟ انتی ویروس یا فایروال دارید؟
برای اجرای برخی برنامه ها طبیعی است باید run as admin را بزنید و چیز غیر عادی نیست!
برای کم کردن نمایش اخطارuac به کنترل پنل بخش secorityبروید و user acount control را خاموش کنید .(از لحاظ امنیتی کار درستی نیست!:n02:)

vissoto
22-10-2013, 13:51
بچه ها من ویندوز 7 نصب کردم اما موقع نصب برنامه ی word حواسم نبود و گزینه ی block رو زدم و کامل این نرم افزار مسدود شد یعنی الان مندیگه نمیتونم کاری کنم خواهش میکنم کمکم کنید؟؟؟:n28::n28::n28:
سوال شما نامفهوم است این گزینه بلوک دقیقا کجا بود؟؟؟؟

vissoto
22-10-2013, 13:59
هنگام نصب ویندوز درایو c فرمت شد یا به صورت عادی انتخاب نمودید که در این درایو نصب شود؟
اگر کار به نصب مجدد ویندوز کشید!!! حتما درایو Cرا فرمت کنید و ان درایو 350مگابایتی که توسط خود ویندوز ساخته میشود را نیز در زمان نصب مجدد ویندوز deleteکنید تا دوباره ان را بسازد!
و با توجه به اینکه win7 بدون کرک هم به خوبی کار میکند (حداقل تا یک ماه) ان را کرک نکنید مگر اینکه به صورت خودکار اکتیو شود!! تا ببینیم کرک شما سالمه یا نه!

Demon King
22-10-2013, 14:33
سوال شما نامفهوم است این گزینه بلوک دقیقا کجا بود؟؟؟؟

دوست عزیز وقتی میخواستم برنامه رو نصب کنم یه صفحه اوم 3 گزینه بود من اخری بلوک رو زدم ودیگه نشد نصبش کنم...

Demon King
22-10-2013, 14:33
از همان اول که نصب نمودید ای مشکلات را داشت؟؟؟ انتی ویروس یا فایروال دارید؟
برای اجرای برخی برنامه ها طبیعی است باید run as admin را بزنید و چیز غیر عادی نیست!
برای کم کردن نمایش اخطارuac به کنترل پنل بخش secorityبروید و user acount control را خاموش کنید .(از لحاظ امنیتی کار درستی نیست!:n02:)
یه کم ساده ترتوضیح بده متوجه نشدم...

vissoto
22-10-2013, 14:38
یه کم ساده ترتوضیح بده متوجه نشدم...

این جواب اون دوستنمون بود!!!!
:n02:
الان دقیقا مشکل شما چیه؟ عدم نصب word؟
عدم نصب ویندوز؟

teznade
22-10-2013, 14:43

ویندوز روی ویندوز ریختی این نبود یه فضای 100 مگابایتی داریی که موقع ریختن ویندوز میتونی ببینی قسمت تایین پارتیشن پاکش کن درایوC رو هم فرمت کن دوبار بریز مشکلت حل میشه

Demon King
22-10-2013, 15:20
این جواب اون دوستنمون بود!!!!
:n02:
الان دقیقا مشکل شما چیه؟ عدم نصب word؟
عدم نصب ویندوز؟

عدم نصب word ؟

vissoto
22-10-2013, 15:29
انتی ویروس شما چیه؟
هنگام نصب نرم افزارها باید ان را غیرفعال کنید

gapara
22-10-2013, 15:56
موقع نصب درایو c رو فرمت کردم. ویندوزم مال 2010 هست. اینترنت دانلود منیجر هم ارور میده مرتب رفتم تو لیست فایروال آنتی ویروسم not allow بود من allow کردم اما دوباره خودش not allow میشه. مشکل از ویندوزه یعنی؟

gapara
22-10-2013, 16:00
انتی ویروس شما چیه؟

آنتی ویروسم کسپر اسکای هست. ببخشید دوستان الان من قاطی کردم چرا بقیه میان تو تاپیک من مشکلاتشونو میگن؟؟؟:n03: ای بابا

gapara
22-10-2013, 16:02
ویندوز روی ویندوز ریختی این نبود یه فضای 100 مگابایتی داریی که موقع ریختن ویندوز میتونی ببینی قسمت تایین پارتیشن پاکش کن درایوC رو هم فرمت کن دوبار بریز مشکلت حل میشه

یعنی چی؟ من اصلا متوجه توضیحاتتون نشدم:n27:

gapara
22-10-2013, 16:17
هنگام نصب ویندوز درایو c فرمت شد یا به صورت عادی انتخاب نمودید که در این درایو نصب شود؟
اگر کار به نصب مجدد ویندوز کشید!!! حتما درایو Cرا فرمت کنید و ان درایو 350مگابایتی که توسط خود ویندوز ساخته میشود را نیز در زمان نصب مجدد ویندوز deleteکنید تا دوباره ان را بسازد!
و با توجه به اینکه win7 بدون کرک هم به خوبی کار میکند (حداقل تا یک ماه) ان را کرک نکنید مگر اینکه به صورت خودکار اکتیو شود!! تا ببینیم کرک شما سالمه یا نه!

من به این سوال جواب دادم چرا نیست؟؟ موقع نصب درایو c رو فرمت کردم. یعنی دوباره ویندوزو عوض کنم؟؟

gapara
22-10-2013, 16:21
انتی ویروس شما چیه؟

مرسی دانلود منیجر رو حذفش کردم از اول نصب کردم آنتی ویروسم غیرفعال کردم درست شد.

vissoto
22-10-2013, 17:05
سلام دوستان
پس از نصب ویندوز از وصل شدن به اینترنت و وصل نمودن هارد اکسترنال و فلش به سیستم خودداری نمایید
ابتدا همه نرم افزارهای اساسی را نصب فرمایید در انتها انتی ویروس را نصب فرمایید زیرا انتی ویروس ها مانع از نصب درست نرم افزارها خواهند شد خصوصاkasper وeset

gapara
22-10-2013, 17:10
سلام دوستان
پس از نصب ویندوز از وصل شدن به اینترنت و وصل نمودن هارد اکسترنال و فلش به سیستم خودداری نمایید
ابتدا همه نرم افزارهای اساسی را نصب فرمایید در انتها انتی ویروس را نصب فرمایید زیرا انتی ویروس ها مانع از نصب درست نرم افزارها خواهند شد خصوصاkasper وeset

ممنون. من بعضی از نرم افزار ها رو از اینترنت دانلود کردم و تو یکی از درایوها ریختم و از اونجا نصب میکنم. یعنی مجبورم اول آنتی ویروس نصب کنم و آپدیت کنم بعد اون درایو رو باز کنم. حالا انگار مجبورم ویندوز رو از اول نصب کنم فقط عیب نداره از نرم افزارهایی که از اینترنت گرفتم بریزم رو سی دی و بعد از نصب ویندوز ازشون استفاده کنم؟ یا نه همونا هم مشکل ساز میشن؟

vissoto
22-10-2013, 17:17
اشکالی ندارد با توجه به وجود سایتهای معتبر داخلی برای دانلود نرم افزار سعی کنید از این سایتها دانلود نمایید .در این صورت نیازی به اسکن ندارند. اگر از سایتهای نامعتبر دانلود نموده اید چند ساعتی با ویندوز کار کنید و وبگردی کنید فایلها را در my ducument کپی و پست کنید اگر مشکلات قبلی وجود نداشت مشکل از همان نرم افزارهاست!! البته متهم بعدی انتی ویروس شماست!

gapara
22-10-2013, 21:20
اشکالی ندارد با توجه به وجود سایتهای معتبر داخلی برای دانلود نرم افزار سعی کنید از این سایتها دانلود نمایید .در این صورت نیازی به اسکن ندارند. اگر از سایتهای نامعتبر دانلود نموده اید چند ساعتی با ویندوز کار کنید و وبگردی کنید فایلها را در my ducument کپی و پست کنید اگر مشکلات قبلی وجود نداشت مشکل از همان نرم افزارهاست!! البته متهم بعدی انتی ویروس شماست!

آخه من با ویندوز ایکس پی که کار می کردم از همین نرم افزارها استفاده می کردم. اما دانلود منیجر رو به تازگی از سایت سرزمین دانلود گرفتم که آنتی ویروس همش ازش ایراد می گیره که معتبر نیست. یعنی signiture نداره. یعنی واقعا مشکل از خود دانلود منیجره؟؟
نکته بعدی اینکه من از آنتی ویروس کسپر 10 استفاده می کنم. همین خوبه یا شما آنتی ویروس دیگه ای پیشنهاد می کنید؟؟ من از اویرا هم استفاده کردم اما سیستمم رو دچار مشکل کرد.

Ali_RNT
23-10-2013, 16:35
بله معتبر نیست اغلب نرم افزار ها که تو سایتای ایرانی هستن معتبر نیستن.