PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیغام the recycle is on c:\ corruppted

gapara
22-10-2013, 11:01
سلام دوستان. من به تازگی ویندوز 7 نصب کردم. از وقتی نصب شده همش این پیغام رو میده : the recycle is on c:\ corruppted. و همش از من میخواد که پوشه اش رو پاک کنم. چه بزنم yes چه بزنم no دوباره میاد. ممنون میشم بگید چیکار کنم.:n01:

Captain
22-10-2013, 11:38
سلام دوستان. من به تازگی ویندوز 7 نصب کردم. از وقتی نصب شده همش این پیغام رو میده : the recycle is on c:\ corruppted. و همش از من میخواد که پوشه اش رو پاک کنم. چه بزنم yes چه بزنم no دوباره میاد. ممنون میشم بگید چیکار کنم.:n01:

شما این دستورات زیر را در CMD اجرا کنید. right-click Command Prompt, and then click Run as administrator

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gapara
22-10-2013, 11:52
این کارو انجام دادم این پیغام رو میده : the system can not find the file specified

Captain
22-10-2013, 12:08
شما یه عکس از همون پیغام بگیرید و قرار بدید تا ببینم مشکل از چیه
همچنین از داخل درایو C هم یه اسکرین شات قرار بدین
ممنون:n16:

gapara
22-10-2013, 12:37
متاسفانه نمی تونم از ارورها عکس بگیرم چون این اجازه رو نمیده که عکس رو ذخیره کنم. حتی عکس ها رو هم نمی تونم باز کنم چون permission ندارم. فقط می تونم ارورها رو کامل بگم. یکی این هست : the recycle bin on c:\ is corrupted. do you want to emptythe recycle bin for this drive?
یکی هم این هست موقعی که می خوام عکسی که از ارور ذخیره کنم توی پینت : save was inrerrupted. so your file has not been saved.

gapara
22-10-2013, 12:39
متاسفانه نمی تونم از ارورها عکس بگیرم چون این اجازه رو نمیده که عکس رو ذخیره کنم. حتی عکس ها رو هم نمی تونم باز کنم چون permission ندارم. فقط می تونم ارورها رو کامل بگم. یکی این هست : the recycle bin on c:\ is corrupted. do you want to emptythe recycle bin for this drive?
یکی هم این هست موقعی که می خوام عکسی که از ارور ذخیره کنم توی پینت : save was inrerrupted. so your file has not been saved.

میشه اون تاپیکم هم ببینید؟ "مشکلات من با ویندوز7"

vissoto
22-10-2013, 13:31
ویندوز شما استاندارد است؟(dvdان)؟؟؟یا دستکاری شده و با انبوهی از نرم افزارها نصب میشود؟؟؟؟؟؟

gapara
22-10-2013, 13:36
ویندوزم استاندارده. یه پک نرم افزاری دارم مال سال 2010 هست البته. از روی اون نصب کردم. برنامه هم زیاد ندارم. ویندوزم هم فعاله

Captain
22-10-2013, 15:13
ویندوزم استاندارده. یه پک نرم افزاری دارم مال سال 2010 هست البته. از روی اون نصب کردم. برنامه هم زیاد ندارم. ویندوزم هم فعاله

بنظر من شما یه ویندوز دیگه بریزید بهتره، بدون پک نرم افزاری!
سعی کنید همیشه و همه جا، آخرین نسخه همراه با آخرین آپدیت ها رو نصب کنید.

gapara
22-10-2013, 15:58
حالا من با یه سی دی دیگه امتحان می کنم. امیدوارم مشکل حل بشه. مرسی از راهنماییتون دوستان:n01:

vissoto
22-10-2013, 17:10
حالا من با یه سی دی دیگه امتحان می کنم. امیدوارم مشکل حل بشه. مرسی از راهنماییتون دوستان:n01:
انتی ویروس را پس از نصب همه نرم افزارها نصب کنید