PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش Xilisoft Video Converter Ultimate

gmd
21-10-2013, 18:01
سلام
اگر ممکن است آموزش مختصری در باره تنظیمات Xilisoft Video Converter Ultimate ارایه فرمایید.
مشکلم هم این است که فیلمی با فرمت mkv را مجددا" بدون تغییر تنظیمات برنامه به همان mkv کانورت کردم ولی کیفیت نسبت به فیلم اصلی خیلی پایین آمد و تصویر کمی حالت شطرنجی پیدا کرد و با تنظیم خروجی mkv با کیفیت بالاتر هم فقط حجم فیلم خیلی زیاد شد وکیفیت خراب .
حال ممنون میشوم اگر در مورد تنظیم صحیح با این برنامه یا برنامه بهتری برای کانورت از mkv به mkv راهنمایی فرمایید .
با تشکر

omid.sarmad
22-10-2013, 00:26
سلام. چه کاریه از mkv به mkv. کانورتورهای زیادی وجود دارن از برنامه های دیگه استفاده کنید. بعضی از کانورتورا با بعضی فایلا خوب کنار نمی یان.

gmd
22-10-2013, 10:47
سلام. چه کاریه از mkv به mkv. کانورتورهای زیادی وجود دارن از برنامه های دیگه استفاده کنید. بعضی از کانورتورا با بعضی فایلا خوب کنار نمی یان.
سلام
کارش برای اینکه فایل اصلی mkv صداش در تلویزیون پخش نمیشد ولی با کانورت مجدد بدون هیچ تغییری مشکل صدا حل میشه.
از این برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate که اینجا خیلی تعریف شده . شما چه برنامه دیگری پیشنهاد میدهید ؟

omid.sarmad
22-10-2013, 11:09
ببینید یه سری برنامه ها با توجه به قابلیتهای ظاهریشون تعریفی هستند اما در عمل خوب کار نمی کنند. محصولات Xilisoft هم از این دسته هستند.
من پیشنهاد می کنم Freemake Video Converter رو هم تست کنید.

gmd
22-10-2013, 17:56
ببینید یه سری برنامه ها با توجه به قابلیتهای ظاهریشون تعریفی هستند اما در عمل خوب کار نمی کنند. محصولات Xilisoft هم از این دسته هستند.
من پیشنهاد می کنم Freemake Video Converter رو هم تست کنید.
ممنون با این هم امتحان میکنم ولی در مورد تنظیمات آن برای کیفیت مطلوب هم اگر میتوانید راهنمایی کنید .

omid.sarmad
23-10-2013, 08:46
ممنون با این هم امتحان میکنم ولی در مورد تنظیمات آن برای کیفیت مطلوب هم اگر میتوانید راهنمایی کنید .

تنظیمات خاصی نداره. یه quality و یه سایز هست که خوب هر چه بیشتر باشه با کیفیت تر میشه.

gmd
24-10-2013, 16:12
سلام
انجام شد با کیفیت خیلی عالی ولی حجم فیلم با تنظیمات اتوماتیک وپیش فرض تقریبا" سه برابر فیلم اصلی ، که این را نمی دانم چطور حل کنم ؟
کیفیت Freemake Video Converter برنامه خیلی خیلی بهتر از برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate است .
ممنون از معرفی این برنامه فقط اگر راهی برای کم کردن حجم فایل خروجی باشد بدون افت کیفیت ، خیلی عالی میشود .