PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با دیوایس منیجر و صدای عصاب خورد کن

Lord-Voldemort
20-10-2013, 23:36
درود و سلام
بعد از اینکه ویندوز رو نصب کردم ، درایور ویندوز بالا نیومد رفتم ویندوز رو اکتیو کردم درایور پیدا شد
از اولی که ویندوز نصب شده یه صدای بیلینگ بیلینگی میومد من می گفتم شاید مال حالت ویندوزم هست بعد بخاطر درایور رفتم دیوایس منیجر دیدم هی صفحش رفرش میشه و این صدای بیلینگ میاد فهمیدم مشکل از اینجاست
حالا نمی دونم چیکار کنم خیلی عصاب خورد کن هست .:n16:

vissoto
21-10-2013, 07:23
یک عکس از devise manager این جا قرار دهید

Lord-Voldemort
21-10-2013, 12:59
چیزی نشون نمیده که بشه فهمید مشکل از کجاست الان عکس اولی ثابت هست بعد ۲ ثاینه رفرش میشه و بعد دوباره تصویر اول میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vissoto
21-10-2013, 13:14
ان قطعه ی نامشخص را disableکنید

Lord-Voldemort
21-10-2013, 23:26
دیزیبل و انیستال هم کردم بازم رفرش میشه .:n13:

vissoto
22-10-2013, 08:42
uninstalنکنید فقط disable
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]را نصب کنید و با کلیک بر روی قطعات اخرین درایور انها را نصب کنید
ممکن است یکی از درایورها به خوبی نصب نشده باشد با توجه به استفاده شما از win8اگر مشکل حل نشد win7نصب کنید اگر مشکل حل شد یکی از قطعات سیستم شما با win8مشکل دارد!
متهم بعدی کرک ویندوز شماست سعی کنید کرکها را از سایت p30.........جستجو ونصب کنید!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ببینید زیر انجایی که دمای سیستم را نشان میدهد میزان کارکرد هارد شما چقدر است(چند ساعت)اگر بالا بود هرد شما قدیمی شده و صدای ان طبیعی است!