PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نوکیا x6

saeedas52
20-10-2013, 12:28
با سلام و خسته نباشید
من گوشیم nokia x6 هست .ورژن گوشیم 31 ram-559 بود بعد توسط دوستم ورژينشو توسط برنامه ای که نمیدونم چی بود کردیم 40.0.002 بعد از یک ماه دیدم تاچ گوشیم قطع شده بعد گوشیمو خاموش روشن کردم دیدم درست نشد خلاصه بیخیال شدم میخاستم برم درستش کنم که بعد نیم ساعت اروره updait sowftewer رو داد دیدم تاچش کار میکنه منم کنسل کردم چون اینترنته گوشیم ضعیف بود .بعا الان گوشیم هر چن وقت درمیون اینجوری میشه گاهی اوقات قطع که شد بعد چن ساعت چنین اروری رو میده بعد درس میشه.تا وقتی که این ارور رو نداد تاچ قعطه.حالا باید چیکار کنم؟

ehsan102
20-10-2013, 12:41
به تنظيمات كارخانه برگردون ، يعني هارد ريست كن

مموري رو از گوشي خارج كن ،‌ اگه داري

گوشي رو خاموش كن ، كليد هاي سبز و قرمز و كليد دوربين رو همزمان چند ثانيه نگه دار و بعد گوشي رو روشن كن

saeedas52
20-10-2013, 12:46
هارد رو چن بار ریست کردم مموری هم فابریکی گوشیه نمیشه خارج کرد
بنظرتون ورژنشو از 40 به جدیدتر آپدیت کنم درس میشه؟

ehsan102
20-10-2013, 12:50
هارد رو چن بار ریست کردم مموری هم فابریکی گوشیه نمیشه خارج کرد
بنظرتون ورژنشو از 40 به جدیدتر آپدیت کنم درس میشه؟

احتمالا ورژني كه الان داريد ، داراي يك باگ هست ، و در ورژن جديدتر اون باگ رو فيكس كرده باشن

با نرم افزار nokia software updater اين كارو انجام بديد بهتره

saeedas52
20-10-2013, 12:57
چرا اتفاقا همین کارو هم کردم ولی باز نشد

saeedas52
23-02-2014, 19:34
سلام گوشیم دیگه تا چش قط نشد ولی موقعی که باهاش کار نکنم وقتی میرم سراغش تاچش برای یه لحظه کار نمیکنه وقتی دو سه تا کلیک میکنم یا روش یکشم خوب میشه .نمیدونم مشکلش چیه فلشم زدم .هر چن وقت یکبار ارورو updait sowftever رو هم میده .آپدیتشم میکنم نمیدونم چرا اینجوریه.تاچشم عوض کردم نه یک بار 3 بار.البته همه تاچ ها سالم بودن مشکل از تاچ نبود جالبتر اینه گوشیم به هیچ عنوان هنگ نمیکنه حتی اگه شب تا صبح ازش کار بکشمو با چنتا برنامه کار کنم باش
کمکم کنید

DJ.Mamal
27-02-2014, 15:25
شما اول باید از لحاظ نرم افزاری مطمئن بشی که فایل اورجینال و سالم رو گوشیت فلش شده...بعد فکر تعویض تاچ باشی
میتونی ببری برات فلشش کنن تا مطمئن بشی..هزینه ای نداره