PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی زنونه تا 500

E.K.H
19-10-2013, 15:01
سلام به همه دوستان
راستش من برای کسی میخام یه گوشی بگیرم ولی تو خرید کردنم موندم و از بازار هم اصلن سر در نمیارم
درخاست هام هم از گوشی ایناس
1)چون برای خانوم میخام ظاهرش قشنگ:-d باشه
2)کیفیت صداش خوب باشه خصوصن هندزفری
3)کیفیت صفحه نمایشگرش خوب باشه و زیاد داغون نباشه
4)نمایشگرش زیاد کوچیک نباشه
5)مهمترین چیزا هم دوربین و باتریشن که خوب باشه

سیستم عاملش هم زیاد مهم نیست ولی آندروید بهتره
پیشاپیش از نظری که میدین ممنونم
در ضمن آخر هفته میخام برم خرید اگه براتون مقدوره بیش از یک مدل معرفی کنین

clau
19-10-2013, 21:08
LG Optimus L5 II E450

در سایت قیمتش 519 تومانه

با مشخصات زیر ولی متاسفانه پردازنده تک هسته ای داره

پردازنده:MTK 6575 Chipset Single-Core CPU 1GHz
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع IPS LCD - سایز صفحه نمایش: 4.0 اینچ - دارای رزولوشن 800 × 480 - تراکم پیکسلی: 233 ppi
حافظه:حافظه داخلی 4 گیگابایت مگابایت - حافظه رم 512 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
دوربین:5.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلاش
صدا:فیش 3.5 میلیمتری هدفون
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android نسخه v4.1.2 - Jelly Bean -

Huawei Ascend G510 Dual
قیمتش دیجی کالا زده 546 تومان

با مشخصات زیر:
مشخصات کلی:دو سیم کارته - وزن : 150 گرم
پردازنده:Qualcomm MSM8225 Snapdragon Chipset Dual-Core CPU 1.2GHz GHz
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع IPS LCD - سایز صفحه نمایش: 4.5 اینچ - دارای رزولوشن 854 × 480 - تراکم پیکسلی: 218 ppi
حافظه:حافظه داخلی 4096 مگابایت - حافظه رم 512 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
شبکه های ارتباطی:3G - GPRS - قابلیت اتصال به اینترنت از طریق وای فای - GPS - بلوتوث
دوربین:5.0 مگاپیکسل - دوربین مکالمه ویدئویی - فوکوس اتوماتیک
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android نسخه v4.1 JellyBean - پشتیبانی از جاوا

گوشی خیلی بهتریه نسبت به گوشی بالایی با پردازنده 2هسته ای که داره

تا 500 تومان از گوشی های شرکت سونی میتونین xperia u بگیرین ولی 2تا عیب بزرگ داره کارت حافظه نمیخوره- کیفیت پخش فایلهای صوتیش چندان جالب نیست- اپدیتی هم براش دیگه نمیاد

یا این که افزایش بودجه بدین تا 600 تومان xperia go با قیمت 600 تومان بخرین که ضد آبه - اپدیت اندروید 4.1.2 هم براش خیلی وقته اومده

اینم مشخصاتش:
مشخصات کلی:یک سیم کارته - وزن : 110 گرم
پردازنده:NovaThor™ U8500 Chipset Dual-Core Cortex A9 CPU 1GHz
صفحه نمایش:صفحه نمایش رنگی لمسی خازنی از نوع LED-Backlit LCD - سایز صفحه نمایش: 3.5 اینچ - دارای رزولوشن 320 × 480 - تراکم پیکسلی: 165 ppi
حافظه:حافظه داخلی 8192 مگابایت - حافظه رم 512 مگابایت - قابلیت نصب کارت حافظه از نوع Micro SD
دوربین:5.0 مگاپیکسل - فوکوس اتوماتیک - فلاش
امکانات نرم افزاری:سیستم عامل Android 2.3 Gingerbread نسخه v2.3 (Gingerbread), Planned Upgrade to v4.0 - پشتیبانی از جاوا - نمایش فایلهای مایکروسافت آفیس - نمایش فایلهای PDF
سایر مشخصات:رادیو - قطب نما - باتری 1305 میلی آمپر ساعتی

E.K.H
19-10-2013, 22:50
سلام
ممنون از راهنماییتون
راسش زیاد با Huawei جور نیستم ولی اون ال جی بدی به نظر نمیومد
یعنی میگین ارزش داره که بودجمو تا 600 زیاد کنم با توجه به اینکه برا خودم نمیخام(اگه واقعا ارزش داشته باشه مشکلی ندارم)
در ضمن نظرتون در مورداینا چیه؟
HTC One V
HTC Windows phone 8s

NOR-1
19-10-2013, 22:54
یکم بزار روش xperia L یا L9 بگیر که سفید هم دارن
اینا با حداقل قیمت ، بهترین گوشی ها هستن

clau
19-10-2013, 22:57
سلام
ممنون از راهنماییتون
راسش زیاد با Huawei جور نیستم ولی اون ال جی بدی به نظر نمیومد
یعنی میگین ارزش داره که بودجمو تا 600 زیاد کنم با توجه به اینکه برا خودم نمیخام(اگه واقعا ارزش داشته باشه مشکلی ندارم)
در ضمن نظرتون در مورد HTC One V چیه

htc one sv الان که مشخصات سخت افزاریش دیدم گوشی خیلی خوبیه پردازنده 2هسته ای 1.2 گیگاهارتزی هم روشه - ولی دقیق نمیدونم قیمتش چنده

اگه بتونین تو این قیمت 500 تومان این گوشی گیر بیارین انتخاب خیلی خوبیه البته فکر میکنم قیمتش باید بیشتر از این باشه

xperia go مزیتش در ضد آب بودنشه اگه من گوشی برای خودم میخواستم حاضر بودم به خاطر این قابلیتش 100تومان بیشتر بابتش بدم دیگه میل شماست

E.K.H
19-10-2013, 23:05
یکم بزار روش xperia L یا L9 بگیر که سفید هم دارن
اینا با حداقل قیمت ، بهترین گوشی ها هستن
سلام
ممنون از توجهتون ولی اینا که گفتین قیمتشون خیلی میره بالا دیگه حداکثر 600 بیشتر نمیتونم
چیزی به ذهنتون نمیرسه؟

E.K.H
19-10-2013, 23:09
htc one sv الان که مشخصات سخت افزاریش دیدم گوشی خیلی خوبیه پردازنده 2هسته ای 1.2 گیگاهارتزی هم روشه - ولی دقیق نمیدونم قیمتش چنده

اگه بتونین تو این قیمت 500 تومان این گوشی گیر بیارین انتخاب خیلی خوبیه البته فکر میکنم قیمتش باید بیشتر از این باشه

xperia go مزیتش در ضد آب بودنشه اگه من گوشی برای خودم میخواستم حاضر بودم به خاطر این قابلیتش 100تومان بیشتر بابتش بدم دیگه میل شماست
سلام
من منظورم htc one v بود نه one sv بودجم بهش نمیرسه
در مورد اxperia go هم غیر ضد آب بودن دیگه چه مزیتهایی داره؟من برام کیفیت دوربین و صدا(مخصوصن هندزفری) خیلی مهمه
نظرتون درباره HTC Windows phone 8s چیه؟

clau
19-10-2013, 23:17
سلام
من منظورم htc one v بود نه one sv بودجم بهش نمیرسه
در مورد اxperia go هم غیر ضد آب بودن دیگه چه مزیتهایی داره؟من برام کیفیت دوربین و صدا(مخصوصن هندزفری) خیلی مهمه
نظرتون درباره HTC Windows phone 8s چیه؟

htc one vتحت هیچ شرایطی سراغش نرو - نزدیکترین دوستم این گوشی چند ماه قبل خرید خیلی مشکل داره اولیش مشکل وایرلس گوشیه - هنگ میکنه خیلی زیاد

گوشیش کلن 2ماه استفاده کرد ردش کرد رفت اصلن بهش فکر نکن پردازنده تک هسته ای هم روشه سخت افزار قوی هم نداره

گوشی htc 8s هم چون سیستم عاملش ویندوز فون 8 هستش برنامه به اندازه کافی مثل اندروید براش گیر نمیاد

xperia go دوربین 5مگاپیکسلی روشه کیفیت دوربینش خوبه کیفیت صدا در هندزفری که فکر نکنم مشکلی داشته باشه

ولی کیفیت صدا در حالت عادی شاید به خاطر ضد اب بودنش یکم کم باشه این مورد خودم تست نکردم

E.K.H
19-10-2013, 23:44
htc one vتحت هیچ شرایطی سراغش نرو - نزدیکترین دوستم این گوشی چند ماه قبل خرید خیلی مشکل داره اولیش مشکل وایرلس گوشیه - هنگ میکنه خیلی زیاد

گوشیش کلن 2ماه استفاده کرد ردش کرد رفت اصلن بهش فکر نکن پردازنده تک هسته ای هم روشه سخت افزار قوی هم نداره

گوشی htc 8s هم چون سیستم عاملش ویندوز فون 8 هستش برنامه به اندازه کافی مثل اندروید براش گیر نمیاد

xperia go دوربین 5مگاپیکسلی روشه کیفیت دوربینش خوبه کیفیت صدا در هندزفری که فکر نکنم مشکلی داشته باشه

ولی کیفیت صدا در حالت عادی شاید به خاطر ضد اب بودنش یکم کم باشه این مورد خودم تست نکردم

ممنون از وقتی که گذاشتی فردا حتمن میرم xperia go رو تست میکنم ببینم چطوره اینجوری متوجه نمیشم
در مورد htc 8s هم من تا الان با ویندوز فون کار نکردم ولی ینی اینقدر نرم افزار برا سیستم عاملش کمه؟
فعلن یا حق:n16:

clau
19-10-2013, 23:50
ممنون از وقتی که گذاشتی فردا حتمن میرم xperia go رو تست میکنم ببینم چطوره اینجوری متوجه نمیشم
در مورد htc 8s هم من تا الان با ویندوز فون کار نکردم ولی ینی اینقدر نرم افزار برا سیستم عاملش کمه؟
فعلن یا حق:n16:

ویندوز فون 8 در برابر سیستم عامل اندروید اصلن به حساب نمیاد

برنامه - بازی هرچی بخوای برای سیستم عامل اندروید موجوده به اضافه مزایایی که داره:n16: