PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز شدن فلش مموری

farzadsat
18-10-2013, 19:33
دوستان یه فلش مموری 8 گیگ دارم که یه سری اصلاعات مهم روش دارم ولی به علت اینکه ویروسی شده نمیتونم به اطلاعات دسترسی پیدا کنم
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چطور از شررش خلاص شم
توضیحات :

وقتی فلش رو باز میکنم یه shortcut به اسم خود فلش ( flash drive 8gb ) وجود داره که وقتی میخوام اونو باز کنم این پیغام داده میشه

there was a problem starting 0~MTWPTPZK.001

.the specified modul could not be found

ehsan102
18-10-2013, 20:05
ویروس shortcut دارید
توسط یک آنتی ویروس آپدیت شده قابل حذفه

فایل های شما هم مخفی سیستمی شده
که باید از folder options اونارو نمایان کنی

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

farzadsat
18-10-2013, 20:29
ممنون بابت راهنماییتون دوست عزیز
من فایل ها رو از حالت مخفی در اوردم و الان بشون دسترسی دارم غفط اینکه من از avira استفاده میکنم که هر روز اپدیت میشه و به روزهست ولی وقتی فلش رو اسکن میکنم ویروس رو پیدا میکنه و اون رو قرنتینه میکنه اما وقتی بعد این کار دوباره فلش رو باز میکنم مثل قبل هست و فرقی به وجود نیومده !

vissoto
18-10-2013, 21:41
1. یک عدد cdلینوکس داخل کامپیوتر قرار دهید
2.با لینوکس به صورت live بوت شوید
3. پس از لود شده لینوکس مای کامپیوتر را باز کنید و از منوی ویو گزینه نشان دادن فایلهای هایدن را بزنید
4. حالا فلش خود را وصل کنید و ویروس مورد نظر را پاک کنید!!(با احتیاط)
5.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از منوی Log on ویروس را پاک کنید (با احتیاط):n23:

EXTREME
18-10-2013, 21:43
من فایل ها رو از حالت مخفی در اوردم و الان بشون دسترسی دارم غفط اینکه من از avira استفاده میکنم که هر روز اپدیت میشه و به روزهست ولی وقتی فلش رو اسکن میکنم ویروس رو پیدا میکنه و اون رو قرنتینه میکنه اما وقتی بعد این کار دوباره فلش رو باز میکنم مثل قبل هست و فرقی به وجود نیومده !

شما به روش سرچی ویروس ها رو پاک کنید اگه باز با زدن فلش دوباره فلش ویروسی باشه یعنی سیستمتون هم ویروسی شده فلش رو روی یک سیستم سالم با آنتی ویروس آپدیت شده اسکن کنید ویروس ها رو پاک کنید و فایل ها رو از فولدر های هیدن شده بکشید بیرون برای فایل های هیدن شده از نرم افزار change attribute استفاده کنید بعد سیستمتون رو اسکن ویروس بکنید

vissoto
18-10-2013, 21:52
پاکسازی فلش کار اسانی است ولی پاکسازی ویندوز::::::ماموریت غیر ممکن!!!

salar79
18-10-2013, 22:07

من با اویرا فری این مشکل رو راحت حل کردم؟؟؟:n27:

شما کل سیستم رو اسکن گرفتید؟؟؟؟

ehsan102
19-10-2013, 08:29

پاکسازی فلش کار اسانی است ولی پاکسازی ویندوز::::::ماموریت غیر ممکن!!!
آره دقيقا

من كلي نرم افزار واسه حذف ويروس shortcut نصب كردم
هيچ كدوم اثري نداشتن
آخر مجبور شدم ويندوز عوض كنم ، بعد كامل ويروس رفت اون دنيا

شما هم ويندوز عوض كن ، فقط تا قبل از اينكه يك آنتي ويروس نصب كني اون فلش ويروسي رو نزن به سيستم

حمید کله
06-11-2013, 15:09
فلش رو فرمت کردم ولی دیگه نمیتونم چیزی رو به فلش کپی کنم مشکل چیه!