PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با هارد

iCe m@n
16-10-2013, 13:36
سلام دوستان

من 2 تا هارد 2 ترا سیگیت دارم که تازه خریدمشون

بعضی موقع ها حین کار کردن مثلا 2 ثانیه هنگ میکنه ویندوز بعد از هارد یه صدای قیژ میاد و همه چی درست میشه دوباره

این هم تست ها از هر 2 هارد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون میشم بگید مشکل جدی هست یا نه ؟ چون نو گرفتم هارد هارو

پاورم هم Green 785b سری گیمینگ هست

vissoto
16-10-2013, 13:52
ye aks az in bezarin [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

iCe m@n
16-10-2013, 14:31
اینو ندارم ولی یه برنامه مشابه دارم که اونم هر 2 هارد رو 100% میزینه Health رو

ata.royalfalcon
16-10-2013, 14:59
سلام .

بررسی کنید اگر Firmware جدیدی موجود هست با رعایت نکات ایمنی و پس از بکاپ گرفتن از کلیه اطلاعات موجود Firmware را آپدیت کنید .

آموزش آپدیت کردن Firmware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vissoto
17-10-2013, 15:10
اگر فقط یک بار این اتفاق رخ میدهد ( تا ریستارت بعدی) اشکالی نداره!!

ata.royalfalcon
17-10-2013, 16:09
هاردها موردی ندارند . یکی از علتهای هنگ لحظه ای و صدای آن ؛ میتونه بخاطر خروج از حالت sleep و دور گرفتن موتور و خروج هد از هد پارکینگ باشه . وقتیکه هارد مدتی بیکار بمونه به حالت sleep میره که در اینصورت چرخش موتور متوقف و هد پارکینگ میشود . هد پارکینگ شدن بیش از حد و به تعداد دفعات زیاد و شنیده شدن صدای آن در بعضی از هاردهای سیگیت سری 7200.14 نسبتاً شایع هست بطوریکه کمپانی سیگیت firmware جدیدی را برای برطرف نمودن این مسئله ارائه کرده است .