PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیرنده دیجیتال lg ln5100

hamed_wise
16-10-2013, 10:24
سلام
من یه تلویزیون 42ln5100 lg دارم
گیرنده دیجیتال نداره انگار یا باید فعال بشه؟ کسی اطلاعات دقیقی داره؟

matinpour
16-10-2013, 16:33
سلام
من یه تلویزیون 42ln5100 lg دارم
گیرنده دیجیتال نداره انگار یا باید فعال بشه؟ کسی اطلاعات دقیقی داره؟

دوست عزیز
روشهای زیر را انجام بدهید

برای ورود به منو مخفی باید همزمان كلید menu روی ریموت و تلویزیون را فشار داده و بعد از 30 ثانیه منوی جهت ورود رمز ظاهر شده كه كد آن 0000می باشد .این روش بروی ال سی دی 32lf120fr آزمایش شده است.
طريقه ورود به منو مخفی تلویزیون ال جی

در بیشتر مدل های ال جی باید چنین عمل کنید
دکمه ok را روی کنترل و روی تلویزیون را با هم فشار دهید

چند ثانیه صبر کنید منو ظاهر می شود

در بعضی از مدلهای ال ج چنین عمل می کند

دکمه Ok کنترل و دکمه منفی صدای تلویزیون را بمدت 15 ثانیه نگه دارید جدول ظاهر میگردد..

و یک مدل دیگر چنین عمل می کند

منوی روی کنترل منوی روی تلویزیون را به مدت 10ثانیه نگهدارید منو باز میشود /////

مطلب زیر را بدقت بخوانید
برای فعال سازی وقتی که به منوی مخفی وارد می شوید از بخش Country Grroup عدد 16 را بجای 12 وارد کنید (در بعضی مدل‌ها باید به قسمت Tool Option 3 بروید و مقدار روبه‌روی DIVX را 1 قرار دهید). دقت کنید که با تغییر به عدد 16 باید مقابل Country Grroup به IR تغییر پیدا کند، اگر این تغییر صورت نگرفت خودتان آن را به IR اینکار برای فارسی کردن است(در برخی مدل‌ها به AU) که آسیا است تغییر دهید. حال ok کرده و تلویزیون را خاموش و سپس روشن نمایید. اگر به بخش جستجوی کانال‌ها بروید، خواهید دید که DTV به آن اضافه شده و می‌توانید با جستجوی کانال‌ها بدون هیچ واسطه‌ای شبکه‌های دیجیتال را دریافت نمایید.
نکته: در برخی مدل‌ها منوی مخفی با نام EZ adjust و در برخی دیگر با IN start شناخته می‌شود.
توجه: به هیچ عنوان پارامترهای داخل منوها را تغییر ندهید.

hamed_wise
17-10-2013, 00:46
سلام
ممنونم
فقط یک سوال کلی دارم: ممکن است که این مدل دیجیتال نداشته باشد؟ چون داخل دفترچه ننوشته دیجیتال داره

hamed_wise
21-10-2013, 22:46
درست نشد دوستان