PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سر درد .......

A/|\IR
15-10-2013, 22:06
سلام به همگی

دوستان من وقتی از خونه میرم بیرون اگه بیشتر از دو یا سه ساعت طول بکشه و چیزی نخورم سرم درد میگیره (سطح بالای سرم هست میشه گفت لوب های آهیانه) و تا روز بعد هم درد میکنه ، تو خیابون هم نمیتونم 24 ساعته بخورم!
مثلا امروز چندتا کار اداری داشتم وقتی برگشتم خونه دردش شروع شد
یا موقعی که برای خرید میرم بیرون و یکم پیاده روی میکنم یا توی ترافیک میمونم درد میگیره
خسته شدم دیگه یه بار رفتم دکتر کدئین داد فقط:| گفت چیزی نیست:|
غیر از این مشکل خاصی ندارم بعضی اوقات که دردش شدید میشه نه میتونم کاری کنم نه درس بخونم
وقتایی که قرص میخورم هم دردش یکم زودتر خوب میشه ولی در کل زیاد فرقی نمیکنه و آدم قرص خوری هم نیستم بیشتر صبر میکنم خودش خوب بشه
این مشکل رو چند سالی هست که دارم میخواستم بدونم دلیل خاصی داره؟ کمبود ویتامینی چیزیه؟
چند ماهیه قرص های فلوکستین و کلومیپرامین هم مصرف میکنم البته ربطی نداره به این نداره و همینطوری گفتم
مشکل یا سابقه بیماری خاصی هم نداشتم - قبلنا سریع عصبانی میشدم و جوش میاوردم ولی الان خیلی بهترم و سعی میکنم عصبانی نشم
اینم بگه که اهنگ زیاد گوش میکنم قبلنا با هدفون و صدای بلند ولی الان بدون هدفون روزانه 2 ساعت گوش میدم متاسفانه:(
دوستان چه توصیه ای میکنن؟
ممکنِ بیماری خاصی داشته باشم؟
اساتید کمک کنن لطفا:n12:

A/|\IR
18-10-2013, 14:24
دوستان کسی نظری نداره؟

raana
18-10-2013, 18:28
سلام دوست عزیز......

به نظر من بیشتر سردرددتون حالت عصبی داره....به ظاهر وقتی در جای شلوغی قرار میگیری..این سردرد سراغت میاد.....
البته میتونه به علت افت قند خون یا فشارخون هم باشه.........
چک آپ انجام دادید تا به حال؟؟؟مشکل کم خونی...قند خون...تیروئید از این نظر چک شدید تا به حال؟؟؟

یک علت نادر دیگه هم وجود داره..تو بعضی از افراد دیدم به خاطر حساسیت داشتن به نور آفتاب این اتفاق براشون میفته که حتی منجر به افت شدید فشارخون و از حال رفتن هم میشه براشون.....

A/|\IR
18-10-2013, 20:31
سلام دوست عزیز......

به نظر من بیشتر سردرددتون حالت عصبی داره....به ظاهر وقتی در جای شلوغی قرار میگیری..این سردرد سراغت میاد.....
البته میتونه به علت افت قند خون یا فشارخون هم باشه.........
چک آپ انجام دادید تا به حال؟؟؟مشکل کم خونی...قند خون...تیروئید از این نظر چک شدید تا به حال؟؟؟

یک علت نادر دیگه هم وجود داره..تو بعضی از افراد دیدم به خاطر حساسیت داشتن به نور آفتاب این اتفاق براشون میفته که حتی منجر به افت شدید فشارخون و از حال رفتن هم میشه براشون.....
ممنون از جوابتون
متا سفانه تا بحال چک آپ نکردم
ولی تو خانواده سابقه کم خونی داشتیم
از نظر تیروئید و کم خونی و فشار خونی هم یه عمل انجام دادم که قبلش آزماش گرفتن گفتن اینا نرمالِ

raana
19-10-2013, 23:09
خواهش میکنم دوست عزیز........شما حتما یه چک آپ کامل انجام بدید....
و همین طور به پزشک متخصص مراجعه کنید....با انجام آزمایشات مربوطه...تشخیص دقیق صورت میگیره .......
و داروی متناسب هم براتون تجویز میشه....

و یه سوال دیگه ازتون داشتم..این سردرد توی فصلی خاصی بیشتر میشه؟؟

علائم دیگه ای مثل حالت تهوع-سرگیجه-درد در سایر نواحی سر یا گردن -تنگی نفس و.....هم دارید؟؟

A/|\IR
20-10-2013, 22:24
خواهش میکنم دوست عزیز........شما حتما یه چک آپ کامل انجام بدید....
و همین طور به پزشک متخصص مراجعه کنید....با انجام آزمایشات مربوطه...تشخیص دقیق صورت میگیره .......
و داروی متناسب هم براتون تجویز میشه....

و یه سوال دیگه ازتون داشتم..این سردرد توی فصلی خاصی بیشتر میشه؟؟

علائم دیگه ای مثل حالت تهوع-سرگیجه-درد در سایر نواحی سر یا گردن -تنگی نفس و.....هم دارید؟؟

پیش چه متخصصی باید برم؟
توی فصل گرما بیشتر میشه -
معمولا فصل زمستون کمتره ولی تو این یه ماه تقریبا همیشه داشتم سر درد رو فقط شدتِش فرق میکنه
حالت تهوع که نه ، ولی بعضی اوقات گردنم هم درد میگیره .

raana
20-10-2013, 22:54
متخصص مغز و اعصاب......نوار مغزی و سایر کارهای لازم انجام میشه...نتیجه به طور قطع مشخص میشه....

بیشتر به خاطر استرس و اضطراب و تنش محیط هست سر دردتون ....و به نظر من به خاطر نور خورشید...که باعث سر درد بدی هم میشه.....
که حتی با مصرف مسکن هم آروم نمیشه........

ولی باز هم نظر متخصص در اولویت هست......