PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : SLI كنم يا يه قوي تر بزارم؟

Mool Tee
15-10-2013, 12:40
سلام به همه من كارت گرافيكم 570 gtx هست ميخوام بدونم اگه يكي ديگه عينه خودش بزارم بغلش بهتره يا يه قوي تر بگيرم ! من سيستمم اينه ميخوام بدونم چه كارت گرافيكي برام خوبه ! بازي زياد ميكنم ميخوام يه چيز خيلي قوي باشه !
Core i7 3770
16 GB Ram

vissoto
15-10-2013, 13:45
msi 760 gaming

Ali*Reza
15-10-2013, 15:22
سلام.
استفاده همزمان از چند گرافیک مشکلات خودش رو داره.
این بستگی به این داره که امکان فروش کارت فعلیتون رو داشته باشین و حداکثر بودجتون چقدره؟

Mool Tee
15-10-2013, 15:23
امكان فروشش كه هست بودجه هم تا ١.٥٠٠ تقريبا ! يچيز قوي ميخوام ! يه چيز كه بازيهاي بعدي مثل Division يا BF4 رو به راحتي اجرا كنه روي high يا Ultra

amir200812
15-10-2013, 17:33
امكان فروشش كه هست بودجه هم تا ١.٥٠٠ تقريبا ! يچيز قوي ميخوام ! يه چيز كه بازيهاي بعدي مثل Division يا BF4 رو به راحتي اجرا كنه روي high يا Ultra
من با SLI موافق نیستم!
چون هم GTX 570 قدیمی هست و کارایی پایینتری در مقابل کارت های بروز داره!
و هم اینکه قدرت کمتر از 2 برابر افزایش پیدا میکنه.
و هم این که خنک کردن 2 کارت خیلی سخت تر از یک کارت هست!

با این بودجه میتونید یه ASUS GTX 770 OC DCII 2GB GDDR5 بردارید که حدود 45% قویتر از کارت شما هست!
و اگه بتونید با فروش کارت فعلی، بودجه رو تا 2500 بالا ببرید، یه ASUS GTX 780 3GB GDDR5 بردارید که حدود 2 برابر کارت شما قدرت داره.

soroosh_cz
15-10-2013, 20:47
دوست عزیز همه اش بستگی به بودجه ی شما داره.
همه ی بازی ها بطور کامل و بهینه با SLI بهینه نشدن.
بعضی بازی ها با SLI مشکل دارن...
بهترین انتخاب، خرید یه گرافیک قوی هست ولی به صرفه ترین انتخاب، خرید یه جفت برای همین ۵۷۰ شماست.

Sent from my Xperia Mini using Tapatalk 4

Omidelf
26-10-2013, 21:16
دوست عزیز همه اش بستگی به بودجه ی شما داره.
همه ی بازی ها بطور کامل و بهینه با SLI بهینه نشدن.
بعضی بازی ها با SLI مشکل دارن...
بهترین انتخاب، خرید یه گرافیک قوی هست ولی به صرفه ترین انتخاب، خرید یه جفت برای همین ۵۷۰ شماست.

Sent from my Xperia Mini using Tapatalk 4

دوست عزیز بازی های جدید ( یعنی اونایی که ارزش بازی کردن دارن ) همگی از CrossFire و SLI پشتیبانی میکنن خود من CF دارم همه ی بازی ها پشتیبانی میکنن
این موضوع برای قدیم بود الان دیگه همچین مشکلی نیست و اگه هم باشه با یک Update درایور درست میکننش

TREASURES
26-10-2013, 21:55
سلام نظر من هم با استفاده کردن کارت سینگل که قویتر از کارت خودتون باشه هست....

soroosh_cz
27-10-2013, 02:57
دوست عزیز بازی های جدید ( یعنی اونایی که ارزش بازی کردن دارن ) همگی از CrossFire و SLI پشتیبانی میکنن خود من CF دارم همه ی بازی ها پشتیبانی میکنن
این موضوع برای قدیم بود الان دیگه همچین مشکلی نیست و اگه هم باشه با یک Update درایور درست میکننش
دوست عزیز من تجربه ی خودم رو گفتم...
بری وسط بازی ببینی گیر میکنه، بعدش چک میکنی کارکرد جی پی یو رو می بینی هر دو روی 40% هستن و 60% از هر کارت بیکار... و البته حداکثر FPS رو هم نمیگیری.
بازی هایی که به طور کامل از SLI و CF استفاده میکنن و واقعا پتانسیل 100% کردن هر دو جی پی یو رو همزمان داشته باشن(منظورم گرفتن حداکثر کارایی از هر دو کارت هست)، زیاد نیستن...

ess_1362
27-10-2013, 08:06
استفاده از single و مولتی مزایا و معایب خودش راداره
این موضوع با قطعات سخت افزاری شما رابطه مستقیم داره
در مورد استفاده از مولتی کارت عامل تعیین کننده تهویه کیس هست و حتما باید یک کیس با تهویه کاملا مناسب داشته باشید(به نظرم حتما باید موارد بالای 300 تومن را مد نظر داشته باشید)
مورد بعدی در مورد dual SLI نحوه چینش شیار های PCI-E روی مادربرد هست و اگر بصورتی باشه که دو کارت از هم فاصله مناسبی داشته باشند تنش حرارتی و نویز کارت اول بسیار کاهش پیدا می کنه
و البته اینکه چینش دو گانه 570 ترکیب فوق العاده قدرتمندی در اختیار شما می گذارد که به راحتی گیم های سنگین را به چالش می کشه و به نظر من چینش دوگانه 570 حدود 15 درصد از 780 ضعیفتر خواهد بود

badboys_87
27-10-2013, 15:24
چه کاریه اخه یه قوی تر بذار gigabyte gtx770 به خاطر کولینک خوب و قابلیت اور کلاک که با اور کردن میشه مثل gtx780

همونطور که بچه ها گفتن sli مشکلات داره هم پاور قوی تری میخواد هم کیس باید تهویه خوبی داشته باشه هم تو بعضی بازی ها لگ و افت فریم میده .