PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشورت و كمك فوري ! مشكل SVChost.exe ويندوز XP و آپديت نشدن ويندوز !

Ariya2009
14-10-2013, 21:45
با سلام خدمت همه دوستان گرامي و عزيز.

آقا 4 سال بود ويندوز XP من كه سرويس پك سه هم هست بدون كوچكترين مشكلي آپديت و كار ميكرد تا چند روز پيش كه به طور ناگهاني يكي از پروسس هاي آن بنام SVChost.exe روي 99 رفت و لود CPU روي 100 % رفت و ويندوز هنگ كرد !

به عكسهاي ضميمه شده دقت كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تمام اينترنت رو براي حل اين مشكل زير و رو كردم ! ويندوز رو از نو نصب كردم ولي به جايي نرسيدم.

آخر تو يكي از تاپيكهاي خارجي نوشته شده بود آپديت ويندوز رو غير فعال كنيد از داخل Services كه كردم و درست شد ولي به محض فعال شدن آپديت ويندوز دوباره همون مشكل پيش مياد.

تو يك تاپيك ديگه چند تا پچ از مايكروسافت داده بود نصب كردم كه هيچ تغييري نكرد !

با توجه به حياتي بودن آپديت كردن ويندوز بايد آپديت ويندوز فعال باشه.

ديگه دارم ديوانه مي شوم.

كسي از دوستان مي تونه كمك كنه ؟

اگر كسي توانست مشكل منو به طور كامل حل كنه بهش جايزه ميدم.

هميشه شاد و سلامت باشيد.

با تشكر.

Ariya2009
15-10-2013, 20:38
با سلام.

دوستان واقعا راه حلي نيست ؟

با تشكر.

hamidreza2010
15-10-2013, 21:16
سلام
خب شاید آخرین آپدیتی که کردین باعث این مشکل شده
به هر حال شما میتونید آپدیت رو غیر فعال کنید تا دیگه این مشکل پیش نیاد
میدونم آپدیتها ضروریه ولی یادتون باشه ، پشتیبانی از ویندوز ایکس پی تا چند وقت دیگه هست و بعد از اون دیگه از طرفی مایکروسافت ، آپدیتی براش نمیاد ، پس بهتره از همین الان غیرفعالش کنید

hossein_gorgan
15-10-2013, 21:23
svchost.exe یه فایل مخصوص ویندوزه.که بعضی برنامه ها رو باهاش اجرا میکنه(به طور ساده گفتم)
اما اگه سیستمت ویروسی بشه میتونه از طزیق همین سرویس به سیستمت ضربه بزنه و کار کنه توی سیستمت.
پیشنهاد:
ویندوز رو عوض کن.سپس بدون اینکه وارد هیچ درایوی بشی یه آنتی ویروس دان کن و آپدیت کن و تمام درایوهاتو اسکن کن.
مشکلت حله داداش.