PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بانک عکس / چت تصویری / فروش

!UP
14-10-2013, 03:18
سلام
میخوام سایتی 3 زبانه داشته باشم که بازدید کننده بتونه عکس هایی با حجم 5 مگابایت رو براحتی باز کنه. فعلا همین برام کافیه ولی در آینده می خوام امکان چت و فروش آنلاین هم روی سایت داشته باشم. در ضمن میخواستم بدونم هاستی هست که تضمین داشته باشیم قرار نیست فیلتر بشه؟ می خوام عکس ها برای کاربر ایرانی همیشه قابل دسترسی باشه.
لطفا در مورد هزینه هم توضیح بدید.
راستی من اطلاعاتی در زمینه طراحی وب ندارم. توضیحات زیر دیپلم باشه!
بسیار ممنون

anvar.net
19-10-2013, 17:54
برای سایت می تونید از cms های ماده استفاده کنید (وردپرس - جوملا - دروپال) یا سیستم از صفر و اختصاصی نوشته بشه . می تونید سایت رو چند زبانه هم طراحی کنید ... البته کار خود شما نیست بهتره به فرد آنشای با مفاهیم بالا سپرده بشه - افزودن چت هم کار مشکلی نیست البته اگر تصویری باشه از فلش یا Silvelight استفاده می کنن - افزودن فروشگاه هم امکان پذیره -

در طراحیش به این نکته دقت کنید که کسی عکس 5 مگا بایتی رو بصورت عمومی و همیشه لود نمی کنه - معمولا عکس هایی با کیفیت های مختلف رو در اختیار کاربر قرار می دهند تا بسته به نیاز و امکانات سرعت خود آنها را مشاهده کند . در کل برای همچنین کارهایی سرورهای قدرتمندی نیازه که جوابگوی فشار احتمالی باشه . فیلتر شدن وب سایت ها هم ربطی به هاست نداره , این محتویات سایته که منجر به فیلتر شدنش میشه - اگر عکس های خلاف قوانین نداشته باشید و شاکی هم نباشه مطمئن باشید سایتتون در دسترس خواهد بود.

در اانتخاب هاست با توجه به نوع خاص کارتون مراقب باشید و پس از جستجوی کافی اقدام به خرید نمائید

!UP
23-10-2013, 19:32
من بعضی وقت ها می بینم یه عکسی تو یه بعضی سایت ها (مخصوصا وبلاگ ها) دیگه قابل نمایش نیست. (به جاش یه مربع کوچیک با علامت ضربدر ظاهر شده) فکر میکردم بخاطر فیلترینگه.

!UP
23-10-2013, 19:33
راستی اگه میشه برای انتخاب هاست راهنمایی کنید. در ضمن دسترسی به مسترکارت دارم. (اگه تبلیغ محسوب میشه راهنمایی تون، پیغام خصوصی بذارید لطفا)

anvar.net
23-10-2013, 21:55
ممکنه دسترسی به عکس امکان پذیر نباشه و یا لینک خارج از سایت باشه و سایت دوم ش*ل*ر باشه . در اینصورت بجاش مربع کوچک نشون داده میشه.

مستر کارت اینجا به تنهایی به درد نمی خوره, سایت های داخلی بهترن چون میتونی رو پشتیبانیشون حساب کنی ... مگر اینکه در خارج از کشور باشی.

پیشنهاد هاست هم پیام خصوصی شد