PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افزایش بازدید دائمی سایت و وبلاگ شما

esmail3309
13-10-2013, 19:00
حتماً شما هم یکی از کسانی هستید که وبلاگ شخصی یا سایتی دارید و به نوشتن مطالب می پردازید و حتماً هم بازدید سایتتون براتون خیلی اهمیت داره . ممکنه دست به هر کاری زده باشید ولی بازدید دلخواهتون رو هیچ وقت نداشتین . این مقاله رو تا اخر با من باشید تا سایتی رو بهتون معرفی کنم که یک افزایش بازدید و ترافیک ابدی برای سایتتون بیارید .
حتماً از فواید افزایش بازدید و ترافیک سایت اگاهی دارید ؛ افزایش ترافیک که داشته باشید ، رتبه تون تو الکسا بالا می ره ، رتبه تون تو گوگل بالا می ره ، سایت ها بهتون تبلیغ میدن و غیره
راه های زیادی در نت وجود داره که میشه بازدید یک وبلاگ یا سایت رو بالا برد ؛ موتور های جستجو ، تبلیغ در سایت ها ، فروم ها و غیره
اما هیچ کدوم از این ها نمی تونن بازدید بالای سایت شما رو تضمین کنن . نمی تونن به طور قطع بگن که ما در ازای دریافت این مبلغ و ارائه این خدمات برای شما مثلاً روزانه 1000بازدید کننده می فرستیم تازه اگه راست بگن و همه ی این کارا رو انجام بدن بازم این بازدید دائمی نیست و طید چند ماه به پایان می رسه . تازه کلی هم بابتش پول داده بودید البته من نمی گم همه ی سات ها اینجورین خیلی ها هم راست می گن و بازدید سایتتون رو بالا می برن اما در عوض مقداریپول از شما می گیرن
.
خلاصه می کنم من قصد دارم سایتی خارجی رو بهتون معرفی کنم که اگر توش فعالیت مستمر داشته باشید (جذب زیرمجموعه از طریق معرفی این سیستم) ، تا عمر دارید براتون افزایش بازدید و ترافیک میاره ؛ این رو جدی میگم.اصلاً هم سرکاری نیست …
سایت Hitleap با داشتن رتبه ی الکسای جهانی 6000 می تونه یکی از بهترین سایت های افزایش بازدید خودکار باشه!
خب شما با فعالیت در این سایت میتونید رتبه ی الکسایت خود رو هم منفجر کنید!!!!
فقط کافیه یک بار امتهان کنید تا چندین هزار بازدید به دست بیاورید
آموزش تصویری ثبت نام و فعالیت در سایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا برای ثبت نام از لینک من استفاده کنید(برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک کنید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر زمانی, عکس زیر را در این سایت مشاهده کردید ، طبق دستور العمل درج شده در تصویر عمل نمایید، در غیر این صورت می توانید براحتی وارد این سایت فوق العاده شوید

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شروع ثبت نام این سایت
بعد از ورود به سایت برای ثبت نام فیلد ها را پرکرده

جهت مشاهده ی تصویر در اندازه ی بزرگتر اینجا کلیک نمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طبق عکس موارد را پُر نماید و توجه داشته باشید که ایمیل واقعی خود را وارد کنید چون این سایت نیاز به تایید توسط ایمیل دارد.
پس از انجام اینکار یک ایمیل از طرف سایت به ایمیل شما ارسال می شود توجه داشته باشید که قسمت اسپم ایمیل خود را نیز نگاه کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روی لینک روبرو کلیک کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا می توانیدبا واردکردن نام کاربری و پسوردی که در مرحله اول انتخاب کرده اید وارد سایت شوید

برای ثبت سایت و یا وبلاگ خود, روی گزینه My Websites که در عکس بالا مشخص است کلیک کنید و مراحل را طبق عکس زیر انجام دهید:

حداکثر برای تایید سایت 24 ساعت طول می کشد (البته معمولا کمتر از 10 دقیقه طول می کشد).برای شروع کار برنامه و دریافت بازدید زیاد از این سایت معتبر، کافی است روی گزینه Traffic Exchange کلیک کرده و پس از باز شدن صفحه روی گزینه Start Traffic Exchange کلیک کنید تا برنامه کار خود را شروع کند و ترافیک به سوی سایت ویا وبلاگی که ثبت نام کرده اید سرازیر شود.

شما با روزی 30 دقیقه وقت گذاشتن و همزمان کلیک کردن روی گزینه ی سورف راحت هزارتا بازدید کننده دریافت می کنید.

طبق این روش می تونید تعداد افراد آنلاینتون روتو یک سایعت به 20 تا 50تا برسونید!!!!!!
نکته:با این روش شما از سایت های دیگران دیدن می کنید و در عوض دیگران نیز از سایت شما دیدن می کنند
ولی با دانلود نرم افزار HitLeap Viewer Application هم میتونید راحت تر بازدیدتون رو افزایش بدین و هم می تونید بازدید بیشتری دریافت کنید (این نرم افزار در صفحه ی Traffic Exchange موجود می باشد