PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نداشتن بوق و تصویر

pershiran
13-10-2013, 09:18
سلام
وقتی سیستمم رو روشن میکنم فط تنها اتفاقی که میفته چراغ‌های روی مادربرد روشن میشه
نه صدای بوق میاد و نه تصویر حتی خاوش هم نمیشه گر اینکه کلید پاور ور نگه دارم چند ثانیه
GA-EP43-UD3L مادر برد گیگابایت
چراغ های مادربرد هم هی کم نور پرنور میشن نیم ثانیه‌ای
اگر مشکل از مادربرد باشه ایا امکان و جایی برای تعمیرش هست؟

ممنون

EXTREME
13-10-2013, 09:59
شما باید همه موارد رو بررسی کنید بایوس مین رو دیفالت کنید باتری مین رو چک کنید اسلات هارو تمیز کنید با یک رم و گرافیک دیگه تست کنید جای رم هارو عوض کنید درست نشد باید با یک پاور دیگه سیستم رو بررسی کنید و در آخر میتونید بگین مشکل از مین است

Guidance
13-10-2013, 10:19
سلام
وقتی سیستمم رو روشن میکنم فط تنها اتفاقی که میفته چراغ‌های روی مادربرد روشن میشه
نه صدای بوق میاد و نه تصویر حتی خاوش هم نمیشه گر اینکه کلید پاور ور نگه دارم چند ثانیه
GA-EP43-UD3L مادر برد گیگابایت
چراغ های مادربرد هم هی کم نور پرنور میشن نیم ثانیه‌ای
اگر مشکل از مادربرد باشه ایا امکان و جایی برای تعمیرش هست؟
ممنون

اگر فکر میکند کخ ممکنه مشکل از مادر بورد باشه يك نگاه رو مادر برد دور فن cpu كن تعدادي خازن وجود داره ببينید که باد نكرده؟؟؟
برای تصویر درایور جدید کارت گرافیک نصب کن ببین درست نمیشه.

pershiran
14-10-2013, 08:13
من باطری رو درآوردم و مین رو هم ریست کردم جای روم رو عوض کردم گرافیک دیگه ای که نداشتم پاور هم فردا باید ببرم تست کنم امیدوارم درست شه
حدس خودم اینه که مین سوخته یا مشکلی براش پیش اومده. چون نه بوق و نه post screen دارم. آیا قابل تعمیر هستش؟
ممنون از راهنماییهاتون

pershiran
15-10-2013, 09:34
دوستان بزرگوار خیلی ممنون از راهنماییهاتون
با یک پاور دیگه تست کردم مشکل از پاور بود که خراب شده بود.
البته نمیدونم تعمیر میشه یا ارزش تعمیر داره پاور گرین 480؟

zelda64
16-10-2013, 12:00
دوستان بزرگوار خیلی ممنون از راهنماییهاتون
با یک پاور دیگه تست کردم مشکل از پاور بود که خراب شده بود.
البته نمیدونم تعمیر میشه یا ارزش تعمیر داره پاور گرین 480؟

اگه پاورت اصله گرین باشه ارزش تعمیر داره، نمایندگی گرین تو تهران بالای میدون فردوسی خیابون سپهبد قرنی، خیابون سمیه، پلاک 215. خدمات و تعمیرات داخل زیرزمین.