PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل پایین بودن RATING کارت گرافیک و ارور DISPLAY DRIVER HAS STOPPED RESPONDING

sh79
12-10-2013, 17:36
سلام.تازه یک هفته ای میشه که ویندوز رو عوض کردم.ویندوزم هم سوپر ویندوز 7 64 بیت شرکت نوین پنداره.
مشکل1)وقتی دارم بازی میکنم مانیتور خاموش و روشن میشه و این ارور رو میده.و PES 2013 رو رو رزولوشن 800*600 و حالت MEDIUM تیک داره!مدل کارت گرافیکم هم NVIDIA GEFORCE G210,1G هست.در ضمن این مشکل رو تو اجرای فیلم ها در حالت فول اسکرین یا وقتی تو اینترنت میگردم هم دارم.
مشکل2)ریتینگی که ویندوز 7 به کارت گرافیکم داده عدد 1 هستش اینم از عکس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینم از مشخصات کامل کارت گرافیکم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشکل سوم)این مشکل نیست ولی گفتم تا سه نشه بازی نشه.میخواستم بدونم ریتینگ ویندوز7 واقعیه و اگه واقعیه بر چه اساسی این اعداد رو میگه؟با تشکر.:n16:

V i r u s e r
12-10-2013, 18:51
سلام
شما احتمالا درایور کارت گرافیکتون رو نصب نکردید.
:n16:

E.N.A.Y.A.T
12-10-2013, 19:00
سلام

شما اول درایور کارت گرافیکتون رو حذف کنین، بعد آخرین ورژن درایور کارت گرافیکتون رو دانلود کنید و نصب کنید. حدالامکان درایور مانیتورتون رو هم نصب کنید.

اگه درایور های تمامی سخت افزار هاتون نصب باشن، بله، ریتینگ واقعیه! اینم راهنما... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید!
:n12:

sh79
12-10-2013, 19:31
سلام
شما احتمالا درایور کارت گرافیکتون رو نصب نکردید.
چرا نصب کردم مدلش ورژنش هم 320.49 هست.
با تشکر از هر دو عزیز که جواب دادن.برای مشکل اول راه حلی سراغ ندارین؟با تشکر.

E.N.A.Y.A.T
12-10-2013, 21:36
وقتی دارم بازی میکنم مانیتور خاموش و روشن میشه و این ارور رو میده.

واسه من هم همین ارور رو میداد و با آپدیت کردن درایور کارت گرافیک درست شد. هنوز واسه شما درست نشده؟!

PES 2013 رو رو رزولوشن 800*600 و حالت MEDIUM تیک داره! در ضمن این مشکل رو تو اجرای فیلم ها در حالت فول اسکرین یا وقتی تو اینترنت میگردم هم دارم.

اگه شما مشخصات بقیه سخت افزار هاتون رو بزارین بیشتر میشه راهنمایی کرد!

sh79
12-10-2013, 22:27
واسه من هم همین ارور رو میداد و با آپدیت کردن درایور کارت گرافیک درست شد. هنوز واسه شما درست نشده؟!

اگه شما مشخصات بقیه سخت افزار هاتون رو بزارین بیشتر میشه راهنمایی کرد!
نه بابا. من هر کار بگین کردم ولی از بخت خوش ما برای همه درست شد فقط برای من درست نشد.
این رو تو خود setting نوشته.

اگه میشه یه لینک دانلود کارت مانیتورم رو بدین ممنون میشم.مدلش رو تو امضا نوشتم هر جای اینترنت رو گشتم هیچ چی نبود.تو سی دی ها مانیتورم هم یه سیدی پیدا کردم. که نوشته:نرم افزار تنظیم اتوماتیک انواع کارت های گرافیک با مانیتور های LG . ولی وقتی میخواد نصب کنه مینویسه.نرم افزار قادر به شناسایی مانیتور نیست!چکار کنم؟؟؟؟چرا من اینقدر بدبختم؟:n14: واقعا همforever alone هستم.یکی به داد من بدبخت برسه....:n28::42::23:

V i r u s e r
12-10-2013, 22:48
مشکل عجیبی هست
به نظرم شما در درجه ی اول یک ویندوز 7 درست و حسابی دستکاری نشده دانلود و نصب کنید (از شرکت ایرانی نباشه).
در ضمن مانیتور خیلی مهم نیست. اگر مشکل رنگ بندی و اینها تو ویندوز ندارید و همه چیز طبیعی هست نیازی به نصب چیزی برای مانیتور نیست
اگر براتون مقدوره یک لینوکس لایو اجرا کنید و تست کنید سرعت فیلم و اینا اونجا چطوره. البته باید VLC برای لینوکس دانلود کنید

E.N.A.Y.A.T
13-10-2013, 18:53
نه بابا. من هر کار بگین کردم ولی از بخت خوش ما برای همه درست شد فقط برای من درست نشد.
این رو تو خود setting نوشته.

اگه میشه یه لینک دانلود کارت مانیتورم رو بدین ممنون میشم.مدلش رو تو امضا نوشتم هر جای اینترنت رو گشتم هیچ چی نبود.تو سی دی ها مانیتورم هم یه سیدی پیدا کردم. که نوشته:نرم افزار تنظیم اتوماتیک انواع کارت های گرافیک با مانیتور های LG . ولی وقتی میخواد نصب کنه مینویسه.نرم افزار قادر به شناسایی مانیتور نیست!چکار کنم؟؟؟؟چرا من اینقدر بدبختم؟:n14: واقعا همforever alone هستم.یکی به داد من بدبخت برسه....:n28::42::23:

حالا درایور مانیتور هم زیاد مهم نیس ولی بفرما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!

به قول دوستمون عجیبه! شما سیستمت باید PES رو بدون لگ اجرا کنه ولی لگ داره. حداقل رو Medium ! به نظر من هم مشکل میتونه از فایل های ویندوزتون باشه! شما ویندوزتون رو عوض کنید و یه ویندوز دست نخورده از اینترنت دان کنین و نصب کنین ببینین مشکلتون حل میشه یا نه...

mohammad ahmadi
13-10-2013, 19:09
برای یکی از دوستان من همین مشکل ایجاد شده بود به خاطر کارت گرافیک بود، گارانتی کارت رو عوض کرد شما هم بهتره برای تست ببرید:n16:

sh79
13-10-2013, 19:16
حالا درایور مانیتور هم زیاد مهم نیس ولی بفرما ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])!

به قول دوستمون عجیبه! شما سیستمت باید PES رو بدون لگ اجرا کنه ولی لگ داره. حداقل رو Medium ! به نظر من هم مشکل میتونه از فایل های ویندوزتون باشه! شما ویندوزتون رو عوض کنید و یه ویندوز دست نخورده از اینترنت دان کنین و نصب کنین ببینین مشکلتون حل میشه یا نه...
lمن قبلا یه ویندوز xp sp3 اورجینال داشتم.توی اون تو رزولوشن های بالا و حالت high راحت بازی میکردم ولی تو ویندوز سونی که خریدم اینجوری شده.پس احتمالا مشکل از ویندوزه درسته؟

برای یکی از دوستان من همین مشکل ایجاد شده بود به خاطر کارت گرافیک بود، گارانتی کارت رو عوض کرد شما هم بهتره برای تست ببرید:n16:
من این کارت گرافیک رو با کل کیس ماه اسفند اینا خریدم .هنوز کیس هم وا نکردم.به نظرتون قبول میکنه برای گارانتی؟:n14:

E.N.A.Y.A.T
13-10-2013, 19:35

ممکن اینطور هم باشه ولی بهتره اول ویندوزتون رو عوض کنید بعد اگه دیدید فرقی نکرده کارت گرافیکتون رو ببرید گارانتی!:n09:

E.N.A.Y.A.T
13-10-2013, 19:42
من قبلا یه ویندوز xp sp3 اورجینال داشتم.توی اون تو رزولوشن های بالا و حالت high راحت بازی میکردم ولی تو ویندوز سونی که خریدم اینجوری شده.پس احتمالا مشکل از ویندوزه درسته؟

به احتمال زیاد از ویندوزت باشه! اگه خواستی ویندوز دانلود کنی، حتما به روز باشه به عنوان مثال ویندوز 7 آپدیت تا ماه May...

من این کارت گرافیک رو با کل کیس ماه اسفند اینا خریدم .هنوز کیس هم وا نکردم.به نظرتون قبول میکنه برای گارانتی؟

ایشاالله که اگه مشکلی وجود داره از ویندوزت باشه. اگر هم کشید به کارت گرافیک، آره برای گارانتی قبول میکنن! نگران نباش!:n09:

sh79
13-10-2013, 20:51
به احتمال زیاد از ویندوزت باشه! اگه خواستی ویندوز دانلود کنی، حتما به روز باشه به عنوان مثال ویندوز 7 آپدیت تا ماه May...
مشکلی نداره بخرم؟حتما باید اورجینال باشه؟چون من دانلود شبانه هم ندارم.اینترنت هم نامحدود نیست.:n15:

mohammad ahmadi
13-10-2013, 21:24
دوست عزیز من دنبال تاپیک حل این ارور بودم متوجه شدم اون تاپیک رو خودتون زدین مگه مشکل بر طرف نشده بود؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی نمیدونم امتحان کردین یا نه اما قبل از تعویض ویندوز میتونید با یکی از نرم افزار های تعمیر ریجستری هم یه اسکن بکنید من یه جا خوندم که اگه نرم افزاری نصب کنید که باعث حذف فایل های اجرایی که پسوند dll دارند شود، این مشکل بوجود میاد. بعد از تعویض ویندوز ببینید بازم تو اینترنت این مشکل هست یا نه؟ یکی یکی نصب کنید و امتحان کنید امیدوارم مشکلتون به سادگی حل شه:n16:

E.N.A.Y.A.T
13-10-2013, 21:27
مشکلی نداره بخرم؟حتما باید اورجینال باشه؟چون من دانلود شبانه هم ندارم.اینترنت هم نامحدود نیست.:n15:

اگه دانلود کنی که بهتره ولی چاره ای نداری پس!:n15:ویندوز 7ــی بگیر که دستکاری نشده باشه، کرک شده باشه و نرم افزاری از پیش توی ویندوز نصب نشده باشه!:n09:

موفق باشی!:n16:

sh79
13-10-2013, 21:45
دوست عزیز من دنبال تاپیک حل این ارور بودم متوجه شدم اون تاپیک رو خودتون زدین مگه مشکل بر طرف نشده بود؟

راستی نمیدونم امتحان کردین یا نه اما قبل از تعویض ویندوز میتونید با یکی از نرم افزار های تعمیر ریجستری هم یه اسکن بکنید من یه جا خوندم که اگه نرم افزاری نصب کنید که باعث حذف فایل های اجرایی که پسوند dll دارند شود، این مشکل بوجود میاد. بعد از تعویض ویندوز ببینید بازم تو اینترنت این مشکل هست یا نه؟ یکی یکی نصب کنید و امتحان کنید امیدوارم مشکلتون به سادگی حل شه:n16:

اگه دانلود کنی که بهتره ولی چاره ای نداری پس!
:n15:
ویندوز 7ــی بگیر که دستکاری نشده باشه، کرک شده باشه و نرم افزاری از پیش توی ویندوز نصب نشده باشه!
:n09:

موفق باشی!
چند روزی بود که درست شده بود من هم خوشحال شدم و گفتم این تاپیک رو بزنم تا همه بهره ببرن ولی دوباره این مشکل پیش اومد.:n28:میشه خودتون یه نرم افزار خوب برای تعمیر رجیستری بهم پیشنهاد کنی؟یه سوال دیگه هم داشتم یه جا خوندم برای حل مشکل DISPLAY .... باید بایوس مادربرد رو آپدیت کنی.من یه بار آپدیت کردم.میخواستم بدونم بعد تعویض ویندوز دوباره باید آپدیتش کنم یا همون یه بار کافیه؟:n16:

sh79
13-10-2013, 21:48

اگه دانلود کنی که بهتره ولی چاره ای نداری پس!
:n15:
ویندوز 7ــی بگیر که دستکاری نشده باشه، کرک شده باشه و نرم افزاری از پیش توی ویندوز نصب نشده باشه!
:n09:

موفق باشی!
چند روزی بود که درست شده بود من هم خوشحال شدم و گفتم این تاپیک رو بزنم تا همه بهره ببرن ولی دوباره این مشکل پیش اومد.:n28:میشه خودتون یه نرم افزار خوب برای تعمیر رجیستری بهم پیشنهاد کنین؟یه سوال دیگه هم داشتم یه جا خوندم برای حل مشکل DISPLAY .... باید بایوس مادربرد رو آپدیت کنی.من یه بار آپدیت کردم.میخواستم بدونم بعد تعویض ویندوز دوباره باید آپدیتش کنم یا همون یه بار کافیه؟:n16:

E.N.A.Y.A.T
13-10-2013, 21:58
چند روزی بود که درست شده بود من هم خوشحال شدم و گفتم این تاپیک رو بزنم تا همه بهره ببرن ولی دوباره این مشکل پیش اومد.:n28:میشه خودتون یه نرم افزار خوب برای تعمیر رجیستری بهم پیشنهاد کنین؟یه سوال دیگه هم داشتم یه جا خوندم برای حل مشکل DISPLAY .... باید بایوس مادربرد رو آپدیت کنی.من یه بار آپدیت کردم.میخواستم بدونم بعد تعویض ویندوز دوباره باید آپدیتش کنم یا همون یه بار کافیه؟:n16:

Wise Registry Cleaner 7.87.518 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...

نه نمیخواد همون یه بار کافیه!:n09:

mohammad ahmadi
13-10-2013, 23:18
نرم افزار ccleaner خوبه
اگه بعد از تعویض ویندوز بازم مشکل پا برجا بود برو سراغ همون گارانتی...:n11:

sh79
14-10-2013, 14:45
Wise Registry Cleaner 7.87.518
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])...

نه نمیخواد همون یه بار کافیه!:n09:
لینک اشتباهه.لینک صحیح:دانلود ابزار رجیستری Wise Registry Cleaner 7.87.518 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] adha.com).rar) رمز:

amir.h.r.j
14-10-2013, 18:30
سلام منم همین مشکلو دارم . لطفا کسی کمک کنه . :n13::n16:

E.N.A.Y.A.T
14-10-2013, 18:36
سلام منم همین مشکلو دارم . لطفا کسی کمک کنه . :n13::n16:

شما اول درایور کارت گرافیکت رو آپدیت کن. نشد بایوست رو آپدیت کن. نشد ممکنه که مشکل از فایل های ویندوزت باشه، ویندوز رو با آخرین آپدیت دان کن و نصب کن. اگه نشد کارت گرافیکت رو ببر گارانتی!:n09: