PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضعف بینایی ، سستی پا ، گزگز دست ، سرگیجه

kinglife
12-10-2013, 16:58
سلام دوستان عزیز
من نزدیک 1 ماه هست که دچار بیماری شدم که واقعا از زندگی انداخته منو

ابتدا با تاری دید و سر درد و سر گیجه شروع شد و بعد دچار افت فشار خون تا 8 به روی 5 شدم

هر روز عصرها دچار سرگیجه به طور شدید و تنگی نفس شدید میشدم به پزشک مراجعه کردم و پس از ازمایش خون گفتن ازمایش نرمال هست و تیروید هم نداری البته ازمایشم فقط cbc و ترویید بود

نکات قابل اشاره این هست که صبح ها که از خواب بیدار میشم عضلاتم خشک هست و دست چپم و گاهی پای چپم گز گز می کند
گاهی اوقات توی خواب می پرم و اینکه اغلب روز پاهام سرد هست و جوراب می پوشم و بالعکس شب ها پاهایم گرم هست و مجبورام جورابم رو در بیارم

پس از حمام هم دچار سر گیجه و به نوعی منگی میشم

سال ها پیش هم همچین عوارضی داشتم که بعد از 1 سال گرفتاری خود به خود خوب شدم

به پزشک قلب مراجعه کردم و احتمال مشکل قلبی رو رد کردن و همچنین سالها پیش که همین بیماری رو داشتم پزشکان احتمال ms رو هم رد کردن

ممنون میشم منو راهنمایی کنید تا زودتر خوب بشم
در ضمن محتاجیم به دعا برای سلامتی

نسیم.مجد
12-10-2013, 19:37
سلام دوستان عزیز
من نزدیک 1 ماه هست که دچار بیماری شدم که واقعا از زندگی انداخته منو

ابتدا با تاری دید و سر درد و سر گیجه شروع شد و بعد دچار افت فشار خون تا 8 به روی 5 شدم

هر روز عصرها دچار سرگیجه به طور شدید و تنگی نفس شدید میشدم به پزشک مراجعه کردم و پس از ازمایش خون گفتن ازمایش نرمال هست و تیروید هم نداری البته ازمایشم فقط cbc و ترویید بود

نکات قابل اشاره این هست که صبح ها که از خواب بیدار میشم عضلاتم خشک هست و دست چپم و گاهی پای چپم گز گز می کند
گاهی اوقات توی خواب می پرم و اینکه اغلب روز پاهام سرد هست و جوراب می پوشم و بالعکس شب ها پاهایم گرم هست و مجبورام جورابم رو در بیارم

پس از حمام هم دچار سر گیجه و به نوعی منگی میشم

سال ها پیش هم همچین عوارضی داشتم که بعد از 1 سال گرفتاری خود به خود خوب شدم

به پزشک قلب مراجعه کردم و احتمال مشکل قلبی رو رد کردن و همچنین سالها پیش که همین بیماری رو داشتم پزشکان احتمال ms رو هم رد کردن

ممنون میشم منو راهنمایی کنید تا زودتر خوب بشم
در ضمن محتاجیم به دعا برای سلامتی

آزمایش ام اس دادین؟

kinglife
13-10-2013, 12:18
آزمایش ام اس دادین؟

بار اول که دچار این رویداد شدم mri شدم و احتمال ms رو رد کردن

امروز نوار مغزم رو گرفتم و دکتر بعد از برسی گفت خوب نیست و دارو داد و گفت مشکل ضعف حافظه هم داری طبق نوار مغز

نسیم.مجد
13-10-2013, 13:25
بار اول که دچار این رویداد شدم mri شدم و احتمال ms رو رد کردن

امروز نوار مغزم رو گرفتم و دکتر بعد از برسی گفت خوب نیست و دارو داد و گفت مشکل ضعف حافظه هم داری طبق نوار مغز

خوبه چون بین این بیماری ها ام اس از همه خطرناکتره

kinglife
13-10-2013, 22:28
ممنونم دوست عزیز البته اینو خودم متوجه شده بودم که بیماری ام اس نیست ولی بازم ممنون

raana
15-10-2013, 22:57
دوست عزیز.....تا حالا آزمایش دیابت انجام دادید؟؟؟؟

kinglife
16-10-2013, 17:13
بله قند خونم نرمال بوده و مشکلی نداشتم

kinglife
18-10-2013, 17:42
دوستان دکتر بیماریم رو پانیک تشخیص داد و یه سری دارو داده
آسنترا
گاباتین
بوپروپیون
این سه دارو رو تجویز کرد که بعد از مصرفشون به شدت حالم بدتر سده و فعلا قطع کردم
دوستان عزیز اگر اطلاعات و پزشک خوبی در ارتباط با این بیماری دارید اطلاع بدین ممنون میشم

ahmad gh
02-09-2014, 13:23
سلام میدونم مطلب برای چند ماه قبل ولی میدونم هنوز درگیر این بیماری هستی
بنده هم الان چهار ماهه درگیر این بیماریم و داروهای تجویزی من فرق داره و یجورایی بدترم کرد به شما پیشنهاد میکنم هر وقت حمله بهتون دست داد الپرازولام رو نصف کنید و زیر زبان بگذارید تا اب شود بعد با اب میل کنید( هر وقت حمله دست داد( بعد شبها و ظهر یک فنجان گل گاب زبان دم کنید و بخورید من سه ماه خواب نداشتم ولی با این روش هفتاد درصد بهتر شدم