PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویروسی که تبلیغات را در تمام سایت ها نمایش میدهد !!!!

myum
11-10-2013, 18:20
سلام سیستم من یه ویروس گرفته ( شایدم کسی از سایت اشغال liveid چیزی دانلود کرده ) که تو تمام سایت ها از قبیل گوگل ، ایرانسل ، pt ، ف*ی*سبو*ک و.... تبلیغات live ID رو نشون میده و مدام ترافیک رو مصرف میکنه مثلا دوبار تو گوگل سرچ کنم 60 مگ ترافیک مصرف میشه !
نمیدونم چیکار کنم با تمام نرم افزار ها سیستم رو اسکن کردم ، تو تسک منیجر تمام پروسس ها رو هم بررسی کردم و لی به نتیجه ای نرسیدم و مدام تبلیغات این سایت اشغال نمایش داده میشه ؟؟؟!!!
کسی میدونه این ویروس یا بدافزار رو چه جوری پاک کنم ؟؟؟؟

نمونه اسکرین شات هم میزارم !!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احمد1379
12-10-2013, 09:33
هیستوری و کش و کوکی های مرورگرت را پاک کن شاید درست بشه

only4u-m
12-10-2013, 09:40
برای من هم همین مشکل پیش اومده بود. وقتی چک کردم دیدم که یک extension به صورت ناخواسته روی کروم نصب شده... اون رو غیرفعال و پاک کردم درست شد. از لینک زیر می‌تونید به extensionهای کروم دسترسی پیدا کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ennio
13-10-2013, 05:14
منم همین مشکل رو دارم روی فایرفاکس و اینترنت اکسپلورر کلی تبلیغات میاد چیکار کنم تا حالا همچین مشکلی رو نداشتم

M.Hashemi
13-10-2013, 21:36
با سلام
1- ابتدا سیستم خود را با نرم افزار adwcleaner اسکن کنید.
2- چک کنید که در قسمت target مربوط به shortcut مرورگر firefox به جزء ادرس فایل exe هیچ پارامتر دیگری نداشته باشد.
3- extensions و addons های خود را چک کنید.
4- در مرورگر firefox برای پاک کردن history از clear history استفاده کنید.
5- از منوی Help گزینه Troubleshooting Information را انتخاب کنید و بر روی دکمه Reset Firefox کلیک کنید.
---
در نهایت توصیه می شود :
1- از addons به نام adblock plus استفاده کنید.
2- یک بار سیستم خود را با TDSSKiller اسکن کنید.
3- از ضدویروس قدرتمندی در کنار یک مکمل استفاده کنید.
با تشکر

myum
14-10-2013, 19:38
دوستان مشکل حل شد !!
یه افزونه روی فایر فاکس به اسم download keeper نصب میشه ، هر چی پاکش کنی بازم بر می گرده !
تنها راهش اینه که اول download keeper رو از Programs and Features پاک کنید بعد برید از بخش extensions فایرفاکس حذف کنید !
اگه درست نشد از ادرس زیر پوشه download keeper رو پاک کنید !

C:\Program Files (x86)\Internet Explorer

مشکلتون حل میشه !!!