PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید تبلت تا 300 تومن

لنگرود1371
11-10-2013, 15:34
سلام اقا من کامپیوترمو دارممیدم به برادر کوچیکم برا گیم
گفتم برم یه لب تاپ 1 تومنی لنوو بخرم برا وب گردی یا فایلاهای افیسو پی دی افو این چیزا استفاده کنم
بعد دیدم خب چه کاریه یه تبلت میخرم کارمو راه بندازه دیگه مگه نه؟
سوال اول
من خط مودم با سیم adsl دارم میشه از طریق مودم اکسترنال از تبلت استفاده کرد؟یا نه حتما باید مودمو عوض کنم وایرلس بخرم؟
منظورم از ایناست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
استفادم فقط برا تو خونه از طریق adsl برا وب گردی و استفاده از یاهو مسنجر و بیرون از خونه برا تماشا فیلمه
همین به خاطر همین فکر نکنم بیشتر بیارزه 300 بخوام هزینه کنم
گوشیم بلوتوث داره به خاطر همین نیاز نیست حتما تبلته بلوتوث داشته باشه
سیم کارت خور بودنش زیاد برام مهم نیست/اگه سیم کارت خور باشه میشه باهاش sms و mms فرستاد؟
و دوم اینکه دو مدلو پیدا کردم کدومو بگیرم بهتره؟قیمت هر دوتا 279 تومن هستن
Dimo 700 New - تبلت دیمو 700 نیو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Marshal ME-703 - تبلت مارشال ام ای 703 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
شما مدلای دیگه مد نظرتون هست که پیشنهاد کنین؟
اصلا می ارزه بخوام پول تبلت بدم یا برم همون لب تاپو بگیرم؟
اگه تبلت بخوام بگیرم به هیچ وج 300 تومن بیشتر هزینه نمیکنم
این چه طوره؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dannyfox
14-10-2013, 08:34
تبلت زیر 600 تومن اصلا بدرد نمیخوره. نگیری بهتره. اینایی هم که پیشنهاد دادی 1هفته ایی صفحه نمایشش داغون میشه. خط و خش و اثر انگشت و ... دیدم که دارم میگم.
تا 1 تومن تبلت فقط nexus خوبه. بعضی از تبلت ها هم از طریق یو اس بی مودم 3g بهشون وصل میشه و بعضی ها هم خودشون 3g ساپورتن.
اگه بیرون از خونه استفاده نداری بهتره همون لپ تاپ رو بگیری وگرنه تبلت بهتره.

badboys_87
14-10-2013, 10:56
همونطور که دوست عزیز فرمودن . چون سیستم اندروید به دلیل سنگین بودن نیاز به مشخصات بالایی داره به شما پیشنهاد میکنم که زیر 600 تبلت نگیری

تبلت لنوو دو سیم کارت میخوره حدود 600 - 700 تومن فکر کنم انتخاب خوبی باشه.

Ro mina
27-10-2013, 11:46
تبلت سامسونگ مدل Galaxy Tab 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو قیمتی که شما میخوای تبلت متوسط و خوبیه اندروید 4 ، صفحه نمایش 7 اینچ ، رم 1 گیگ ، حداکثر پشتیبانی حافظه خارجی 64

mohammadv2
06-12-2013, 11:13
Asus Memo Pad ME172V - 16GB
این تبلت به نسبت قیمتی که داره کارایی بالایی داره. خودم شخصاْ باهاش کار کردم. رمش هم 1 گیگ هست. قمیتش حدودا 420 تومنه.