PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب با سینمای 717 پایونیر

armin39
11-10-2013, 13:10
سلام دوستان خواهشا کمک کنید بنده رو...من سینمای 707 پایونیر دارم..اول اینکه دی وی دی پلیرش دیگه دی وی دی رو نمیخونه و ارور میده...چند وقت پیش 10 روز پشت هم خاموش بود سینما...روشن که کردم ارور داد که باید دستگاه اپدیت بشه..می نوشت ldr ok....من آپدیت رو روی فلش ریخنم...اما مشکل اینجا بود بعد از روشن کردن دستگاه 10 ثانیه بعد دستگاه خاموش میشه و نمیزاره کار کنیم با دستگاه..تا اینکه با چند بار زدن سی دی رام بیرون اومد سی دی گذاشتم و درست شد...الان دقیقا دوباره اونطوری شده...هر کاری می کنم دیگه سی دی رام هم بیرون نمیاد و بعد 10 ثانیه دستگاه خاموش میشه...هر کاری هم بگید انجام دادم....باز هم ارور ldr ok و اینکه دستگاه باید ابدیت بشه....اما وقتی بیشتر از 10 ثانیه روشن نیست چطوری آپدیت کنم ...خیلی مشکل عجیبیه...حتی تو سایت های خارجی هم کسی همچین مورد نداشته...لطفا بگید چیکار کنم یا اگه جایی سراغ دارید تو تهران بگید تا ببرم درست کنم....الان 1 جوری اگه میشد دستگاه رو کلا ریست کرد درست میشد...اما هیچ دکمه ای نزاشتن برای این کار....اگه کد خاصی هست که بدون روشن شدن دستگاه به تنظیمات اولیه برگرده کمک کنید....واقعا کلافه کرده این سینما من رو..زیاد هم استفاده نمی کنم....