PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل مخفی شدن فایلها در فلش

ALI V8
11-10-2013, 10:18
مشکل مخفی شدن فایلها در فلش :

دوستان فلشم رو به سیستمهای دانشگاه زدم ویروسی شده بود ولی وقتی تو خونه با نود 32 اسکن کردم ویروسها رو پیدا کرد پاکشون کرد ولی دیدم فایلها هم نیست در حالیکه خود فلش حجم رو نشون میده..متاسفانه چند فایل مهم تصویری دارم که نمیتونم فلش رو فرمت کنم و حتمن باید فایلها رو بردارم...رفتم در قسمت قرنطینه دیدم یکی از فولدرهام اونجاست یعنی چند فولدر شده بود ری استورش کرد ولی داخلش فقط چند پوشه و فایل html هستش و متاسفانه فایل تصویری مورد نظر نیست...نمیدونم چیکار کنم با برنامه show hidden و no hidden هم کار کردم نشد و از طریق cmd هم کار نکرد نمیدونم چیکار کنم...لطفن راهنمایی کنید...ممنون.

عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M.Hashemi
13-10-2013, 21:43
با سلام
با این که نمیتونم نظر کارشناسی بدم (به دلیل اطلاعات کم و ...) اما :
نرم افزار xyplorer را نصب کنید ببینید فایل هاتون را نمایش میده یا نه، اگر نمایش نده امکان داره مخرب از نوع encrypt باشه که در این صورت اول باید مخرب را شناسایی بکنیم تا بتونیم اطلاعات را decrypt بکنیم.
---
اگر امکانش هست مخربی را که ضدویروس برای شما شناسایی کرده را با رمز 123 فشرده کنید و در جایی اپلود کنید و لینک آن را برای من بفرستید(پیام خصوصی).
با تشکر

TURBO_BOY2006
13-10-2013, 21:55
زیر همون قسمتی که show hiden رو فعال کردید، تیک گزینه hide operating system files... رو بردارید، فایل ها نمایش داده میشه

موفق باشید

ALI V8
15-10-2013, 10:34
با سلام
با این که نمیتونم نظر کارشناسی بدم (به دلیل اطلاعات کم و ...) اما :
نرم افزار xyplorer را نصب کنید ببینید فایل هاتون را نمایش میده یا نه، اگر نمایش نده امکان داره مخرب از نوع encrypt باشه که در این صورت اول باید مخرب را شناسایی بکنیم تا بتونیم اطلاعات را decrypt بکنیم.
---
اگر امکانش هست مخربی را که ضدویروس برای شما شناسایی کرده را با رمز 123 فشرده کنید و در جایی اپلود کنید و لینک آن را برای من بفرستید(پیام خصوصی).
با تشکر

متاسفانه فلش رو فرمت کردم...ولی با یه برنامه فایلها از حالت مخفی در آورده شدن...ولی همه اسمشون تبدیل شده بودند به FILE33.CHK مثلن ولی شماره ها فرق میکرد...از روی حجم میفهمیدم چه فایلی هستش مثلن یه فیلم 2 گیگی داشتم که پسوند CHK رو به mkv تغییر دادم درست شد....ولی اون فایلهای آموزشی که با پسوند exe و fbr بودند خراب شدند....

ALI V8
15-10-2013, 10:36
زیر همون قسمتی که show hiden رو فعال کردید، تیک گزینه hide operating system files... رو بردارید، فایل ها نمایش داده میشه

موفق باشید

اول از همه همین کار رو کار کردم ولی نمایش نمیداد....ممنون از توجهت