PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اچ دی پلیر تا 300 تومن میشه خرید؟؟؟؟؟

hesam68
11-10-2013, 03:24
سلام دوستان
من 300 تومن پول دارم
الانم شدیدا نیاز به یک پلیر دارم که فایل های mkv رو واسم پلی کنه
دستگاهش مهم نیست
دی وی دی پلیر باشه
اچ دی پلیر باشه

لطفا راهنماییم کنین با این قیمت میتونم چیزی بخرم؟
اگه اره بهترین گزینه چیه؟
منتظر راهنماییتون هستم....

mrnoor
12-01-2014, 00:09
باسلام، من یک دستگاه A.c.Ryan Playon DVR HD دارم که قصد فروشش رو دارم. اطلاعات بیشترشم میتونی از این لینک پیداکنی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از قابلیت های دیگش هم اینه که شما از DVD یا بلوری تون ایمیج (با پسوند iso) بگیرین و توی هاردش یا از طریق USB بهش وصل کنید، به راحتی بازش میکنه و پخش میکنه. قابلیت پخش تمام فرمتها رو داره و با فارس هم کاملا سازگاره.
دوست داشتی باهام تماس بگیر: 09192487789

iran79
12-01-2014, 09:54
دستگاه وسترن دیجیتال میتونی تهیه کنی.وای فای داخلی هم داره.جدیدترین مدلش رو میگم.مدل های قدیمی وسترن هم دیگه نیست.فقط همون یه مدله
بقیه برندها فکرکنم گرونتر باشه.توهمین فروم می تونی پیدا کنی

mrnoor
13-01-2014, 00:25
دستگاه وسترن دیجیتال میتونی تهیه کنی.وای فای داخلی هم داره.جدیدترین مدلش رو میگم.مدل های قدیمی وسترن هم دیگه نیست.فقط همون یه مدله
بقیه برندها فکرکنم گرونتر باشه.توهمین فروم می تونی پیدا کنی
بله حق با شماست، ولی اون مدلی که میفرمایید قیمتش حداقل 550 هزار تومنه و الانم توسایت آل دیجیتال موجوده. البته یک گجت چند کاره هست که یکی از کاراش پخش فیلمه، ولی خوب نواقصی هم داره، مثلا تلویزیون دیجیتال یا ورودی برای کپچرکردن نداره

iran79
13-01-2014, 09:02
پس حتما اون سایته داره گرون میده
من هر روز تو بازار کامپیوتر ایران بالاتر از بازار رضا و حتی تو خود بازار رضا دارم میبینم
دور و وره 300 تومنه
مدلی که من میگم اسمش هست:
wd tv live Streaming
که وای فای داخلی داره

بهرحال تا این قیمت اینو میتونین بخرین که کسی نبوده ناراضی باشه.من خودم نسل قبلش رو دارم و کارم رو راه انداخت. خروجی HDMI و خروجی اپتیکال و سه فیش
اگه برای پخش تو تلوزیون میخواین تا این قیمت همینه. تا اونجایی که من اطلاع دارم

mrnoor
13-01-2014, 22:04
نه اون سایت گرون نمیده، بلکه گجتی که ازش صحبت کردم امکانات بسیار بیشتری داره. البته شاید نسبت به بازار چند درصدی گرونترهم باشه:n13: