PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ***بی خوابی***

shaparak13
10-10-2013, 18:08
سلام . من مشکل بیخوابی دارم .شبا علیرغم فعالیت شدید روزمره بازم خوابم نمیبره . نمیخوام قرصی بشم .لطفا اگه راه دیگه ای هست بهم بگید .:n27:

Abdolreza2012
10-10-2013, 21:44
سلام . من مشکل بیخوابی دارم .شبا علیرغم فعالیت شدید روزمره بازم خوابم نمیبره . نمیخوام قرصی بشم .لطفا اگه راه دیگه ای هست بهم بگید .:n27:

سلام
شب ها ساعت چند میخوابی و صبح ساعت چند بیدار میشی؟؟
منم تابستون مثل شما بودم یعنی تا 5 صبح بیدار بودم و از اونطرف تا 2 یا 3 ظهر میخوابیدم و دوباره همون آش و همون کاسه
تا اینکه درس و دانشگاه شروع شد
و من هر روز صبح ساعت 6 صبح بیدار میشم و تا غروب دانشگام و اصلا نمیتونم بخوابم
و راحت ساعت 11 شب خوابم میبره

اما شما
باید صبح ها زود بیدار شی ( مثلا الان 11 بیدار میشی ، فردا 10 صبح بگو بیدارت کنن و پس فردا 9 صبح )
همینجوری ادامه بده تا به ساعت 7 صبح برسی که بیدار شی
و طول روز رو اصلا نخواب و سعی کنن فعالیتت رو داشته باشی ، به طور طبیعی باید شب راحت بخوابی
شما یه مدت انجام بده اینکارا رو بعد یه مدت عادت میکنی که هم شب به موقع بخوابی و صبح هم به موقع بیدار بشی
+
اون چیزی که تو رو شب ها بیدار نگه میداره ( مثل اینترنت ، دیدن فیلم ، بازی کردن و .. ) رو یه مدت از خودت دور کن
ایشالا که جواب بده
موفق باشید :n16:

Demon King
20-10-2013, 18:14
بی‌خوابی نوعی اختلال در خواب شبانه است که با روش‌های طبیعی و غیردارویی نیز قابل درمان است.

بی‌خوابی نوعی اختلال خواب است که روی کارکرد برخی غدد تاثیر می‌گذارد و احتمال بروز بیماری‌هایی چون بیماری قلبی و

فشارخون بالا را افزایش می‌دهد. بی‌خوابی، خطای حافظه، فقدان تمرکز، کمبود هماهنگی و گیجی از علایم عمومی این بیماری محسوب می‌شوند.

برای درمان بی‌خوابی می‌توان از راه‌های غیردارویی استفاده کرد.

مصرف برخی گیاهان که خاصیت دارویی دارند به همراه رژیم غذای کم نمک، پرهیز از غذاهایی که با آرد سفید پخته می‌شوند،

پرهیز از چای، قند، قهوه، شکلات، الکل، غذاهای پرچربی و سرخ شده می‌تواند در درمان این بیماری نقش مهمی داشته باشد.

مصرف ویتامین B1، گندم، غلات، آجیل، کاهو، شیر و کشک از جمله مواردی هستند که برای بی‌خوابی مفید واقع می‌شوند.

بر اساس گزارش زی نیوز، توصیه می‌شود هر روز ورزش و پیاده روی کنید، از استرس دوری کنید، سرگرمی‌های خلاقانه برای خود ایجاد کنید، از پرداختن به اهداف غیر ممکن دوری کرده و تمرکز کنید.
منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C-%D8%B4%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%87.html

bestmovie
20-10-2013, 18:28
امروزه بیشتر مشکلات بی خوابی ناشی از استرس هست
اگه قرص نمیخوای مصرف کنی گیاهان دارویی هست که آرامش بخش و خواب آورن مثل اسطوخودوس و بابونه و..... سرچ کنید تو نت زیاد میاد فقط باید مدام مصرف کنید تا جواب بگیرید

Demon King
20-10-2013, 18:34
امروزه بیشتر مشکلات بی خوابی ناشی از استرس هست
اگه قرص نمیخوای مصرف کنی گیاهان دارویی هست که آرامش بخش و خواب آورن مثل اسطوخودوس و بابونه و..... سرچ کنید تو نت زیاد میاد فقط باید مدام مصرف کنید تا جواب بگیرید

هیچ کدوم فایده ای نداره دوست من خواهر منم بی خوابی داشت وتمام دارو های گیاهی رو مصرف کرد ام بازم خوب نشد تا اینکه خود به خود خوب شد وقتی بدن به خواب احتیاج نداشته باشه خوبش نمیبره شاید اون فرد ازاین بی خوابی ازیت شد اما ضرری براش نداره اگه یکم خوابشو منظم تر کنه معالجه میشه در درجه ی اخر اگر هیچکدوم از این موارد اثر نکرد اون زمان باید داروهای گیاهی مصرف کنه...:wub: