PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گلودرد های مکرر و ربط آن با HIV

Mostafa NBA
09-10-2013, 20:31
سلام.

من حدود چندیدن ماهه که پشت سر هم مریض میشم. گلو درد میشم و حالم بد میشه، خوب میشم باز دوباره یک هفته بعدش گلد درد میشم.

این سری آخری تا گلوم اومد درد بگیره سریعاً هر هشت ساعت و تا 2 ورق آموکسی سیلین بابت چرک گلو استفاده کردم و خوب شد و الان هنوز 3 روز گذشته و دوباره گلو درد شدم. باید چی کار کنم؟؟؟؟

من حدود 2 هفته پیش یک جایی خوندم که کسایی که HIV مثبت دارند مدام عفونت گلو میگیرند و از این چیزا. حقیقت داره؟؟؟ اینقدر ترسیدم از اون موقع !!!!!

نسیم.مجد
09-10-2013, 23:58
سلام.

من حدود چندیدن ماهه که پشت سر هم مریض میشم. گلو درد میشم و حالم بد میشه، خوب میشم باز دوباره یک هفته بعدش گلد درد میشم.

این سری آخری تا گلوم اومد درد بگیره سریعاً هر هشت ساعت و تا 2 ورق آموکسی سیلین بابت چرک گلو استفاده کردم و خوب شد و الان هنوز 3 روز گذشته و دوباره گلو درد شدم. باید چی کار کنم؟؟؟؟

من حدود 2 هفته پیش یک جایی خوندم که کسایی که HIV مثبت دارند مدام عفونت گلو میگیرند و از این چیزا. حقیقت داره؟؟؟ اینقدر ترسیدم از اون موقع !!!!!

سلام دوست عزیز خدا نکنه ولی تا یه حدی امکانش هست
آیا در گذشته رفتار پرخطری داشتید؟

Mostafa NBA
10-10-2013, 00:27
سلام دوست عزیز خدا نکنه ولی تا یه حدی امکانش هست
آیا در گذشته رفتار پرخطری داشتید؟

نه نداشتم، آخه همش که به رفتار پرخطر نیست والا

teraktor2003
10-10-2013, 00:37
برو ازمایش HIV بده
ولی بعید می دونم...ممکنه بدنتون ضعیف شده باشه فقط...
اما برای اطمینان حتما ازمایش انجام بده امیدوارم فقط یه بیماری ساده باشه...

نسیم.مجد
12-10-2013, 19:43
نه نداشتم، آخه همش که به رفتار پرخطر نیست والا

دوست گرامی ویروس ایدز توی هوای آزاد نمیتونه زنده بمونه پس رفتار پرخطر خیلی مهمه توی انتقالش مخوصا سرنگ مشترک و رابطه جنسی حفاظت نشده

Mostafa NBA
13-10-2013, 21:18
دوست گرامی ویروس ایدز توی هوای آزاد نمیتونه زنده بمونه پس رفتار پرخطر خیلی مهمه توی انتقالش مخوصا سرنگ مشترک و رابطه جنسی حفاظت نشده

اره درسته، منظور من از رفتار پرخطر یعنی همین رابطه ی جنسی حفاظت نشده که در گذشته نداشتم.

نسیم.مجد
13-10-2013, 22:40
اره درسته، منظور من از رفتار پرخطر یعنی همین رابطه ی جنسی حفاظت نشده که در گذشته نداشتم.
پس جای نگرانی نیست ولی حتما یه تست اچ آی وی بدین خیال خودتون رو راحت کنین