PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل رم با cpu جدید!

www.hadi
09-10-2013, 17:32
دوستان سلام نمیدونم حالا عنوان تاپیک رو درست نوشتم یا نه ببخشید اما مشکل من قبلا یه فنوم 955 داشتم و دو تا ماژول رم کوارسیر باس 1600 ریتینگ ویندوز سون به cpu 7.3 و به رم هم 7.5 نمره میداد خلاصه قلک رو شکستم یدونه fx8320 و یه مادربرد asus m5a97 خریدم اومدم نصب دیدم تو کیس جا نمیشه یه دونه هم کیس خرج افتادم! با هزار بد بختی حالا با اونهمه خرج و دنگ وفنگ ریتینگ ویندوز به cpu 7.5 ! که نا سلامتی 8 هسته و 16 مگ کش داره و به همون رمها که قبلا هم استفاده میکردم 5.8 ! نمره ریت میده بایوس هم اپدیت کردم ولی مشکل حل نشد شاید دوستان حالا بگن که چی میشه نمره بده یا نده ولی مشکل یکم پیچیده تر هست با نرم افزار های تست سخت افزار هم نمره و رتبه پایین تری نسبت به سیستم قبلی میگیرم و خیلی دمغم اعصابم هم خورده خوردههه:n30:
اگه راه حلی به ذهنتون میرسه راهنمایی کنید لطفا که 1 میلیون مفت مفت مفت انداختم تو جوب!×!!!!!!!!

EXTREME
09-10-2013, 18:05
ریت ویندوز ملاک نیست کارایی در ویندوز چه طوری است معلومه کارایی سیستم در کار ویندوزی و بازی پایینه ؟

www.hadi
09-10-2013, 23:28
ریت ویندوز ملاک نیست کارایی در ویندوز چه طوری است معلومه کارایی سیستم در کار ویندوزی و بازی پایینه ؟

سلام کارایی پایین تری دارم نسبت به سیستم قبلی خصوصا در فریم دهی بازی مترو و تست سخت افزار.