PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه vayber ya tango ya vats ap

محمد نامدار
08-10-2013, 21:17
سلام
من ی گوشی نوکیا c6 دارم / میخاستم ببینم میشه این برنامه هارو روش نصب کرد یا نه ؟

runner
09-10-2013, 16:42
سلام
من ی گوشی نوکیا c6 دارم / میخاستم ببینم میشه این برنامه هارو روش نصب کرد یا نه ؟

سلام
بله وایبر (Viber) رو میتونین نصب کنین
Is your Symbian S60 supported with Viber - system requirements ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وایبر رو اگه رو گوشی نصب کنین میتونین روی کامپیوتر یا لپتاپ شخصی هم نصب کنین که راحت هم میشید!
ولی تنگو (Tango) نصب فقط روی آندروید و ios ویندویز فون و کامپیوتر هست

محمد نامدار
07-11-2013, 20:27
سلام
بله وایبر (Viber) رو میتونین نصب کنین
Is your Symbian S60 supported with Viber - system requirements ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وایبر رو اگه رو گوشی نصب کنین میتونین روی کامپیوتر یا لپتاپ شخصی هم نصب کنین که راحت هم میشید!
ولی تنگو (Tango) نصب فقط روی آندروید و ios ویندویز فون و کامپیوتر هست

ممنون - البته دو روز بعد از اینکه این سوال پرسیدم گوشیمو دزدیدن
وایبر که روی لب تاب یا کامپیوتر نصب بشه از کجا دانلود کنم ؟
لینکشو میشه بذارید ؟

runner
08-11-2013, 00:37
ممنون - البته دو روز بعد از اینکه این سوال پرسیدم گوشیمو دزدیدن
وایبر که روی لب تاب یا کامپیوتر نصب بشه از کجا دانلود کنم ؟
لینکشو میشه بذارید ؟

Viber for Windows ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محمد نامدار
08-11-2013, 11:35
Viber for Windows ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من دانلود کردم - برای نصبش حتماً به اینرنت وصل باشم ؟

runner
08-11-2013, 12:04
من دانلود کردم - برای نصبش حتماً به اینرنت وصل باشم ؟

شما باید برای نصب حتما به اینترنت وصل باشید چون باید دانلود کنه!!!
بعد از نصب کد فعال سازیو به وایبر گوشیتون ارسال میکنه یعنی اگه وایبر رو گوشی نداشته باشید رو کامپیوتر هم نمیتونید فعال کنین

mohsenalxcrc
24-11-2013, 11:35
سلام به همه دوستان من وایبر رو رو گوسی نوکیا 5233 نصب کردم ولی اس ام اس فعال سازی برام نیومد کسی می دونه باید چی کار گنم که بتونم فعالش کنم؟؟؟؟ ممنون