PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن ویندوز64بیت روی سیستم 64 بیت

som20
08-10-2013, 14:32
سلام دوستان

لپتاپ من دارای ویندوز سون 64 بیت بود،من ویندوزو عوض کردم ولی اشتباهی 32 بیت روش نصب کردم ،الان که میخوام دوباره

ویندوز 64بیت نصب کنم اجازه نمیدهد و ارور میدهد که دستگاه شما 64 بیت را پشتیبانی نمکند من این ویندوز7 جدید را داخل یک

فلش ریختم و از فلش میخواستم نصب کنم

Ali_RNT
08-10-2013, 17:16
با ویندوز دیگه امتحان کنید یا از یک نرم افزار دیگه برای بوتیبل کردن فلش استفاده کنید.

som20
08-10-2013, 17:26
با ویندوز دیگه امتحان کنید یا از یک نرم افزار دیگه برای بوتیبل کردن فلش استفاده کنید.

با یه ویندوز دیگه گذاشت نصب کنم،ولی من باید حتما این ویندوزو نصب کنم چون ورژن IE آن 8 است و من اینو لازم دارم،در ضمن من فایل
iso ویندوزو داخل فلش نریختم بلکه فایل ایزو را extract کردم و داخل فلش ریختم و بعد از ذاخل ویندوز ستاپشو زدم

QSEVEN
10-10-2013, 23:58
سلام دوستان

لپتاپ من دارای ویندوز سون 64 بیت بود،من ویندوزو عوض کردم ولی اشتباهی 32 بیت روش نصب کردم ،الان که میخوام دوباره

ویندوز 64بیت نصب کنم اجازه نمیدهد و ارور میدهد که دستگاه شما 64 بیت را پشتیبانی نمکند من این ویندوز7 جدید را داخل یک

فلش ریختم و از فلش میخواستم نصب کنم

باید اول فرمت بشه احتمالا شما میخواهید روی همون ویندوز (ویندوز) جدید نصب کنید بهترین کار اینه که بعد از ریستارت توی منو نصب ویندوز برید این کارو بکنید نه از توی خود ویندوز