PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف از گوگل؟!

Javad_Ed
07-10-2013, 13:17
سلام دوستان:n01:

سایت من قبلا صفحه اول بود..ولی الان تقریبا نمیتونم پیداش کنم مگر اینکه بصورت مستقیم اسم سایت رو سرچ کنم و یا کلمات خاصی رو سرچ کنم، منظورم توی گوگل هست.
توی وب مستر هم مشکلی نمیبینم
61160

=========
اینم سایت :tthistory.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نمیدونم اصلا مشکل کجاست:n27:
مرسی

kian98
07-02-2014, 12:39
اسکن سایت برای وجود ویروس و تروجان ( پیش گیری بهتر از درمان است )
۱ – وارد سایت رو به رو شوید : کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
۲ – در کارد scan website آدرس سایت خود را وارد کنید ، سپس بر روی scan website کلیک کنید .
۳ – در صورتی که تمامی تیک ها به رنگ سبز بود ، سایت شما سالم سالم است . اما در صورتی که گزینه Blacklisted رنگ قرمز بود ، سایت شما ویروس یا تروجان دارد و باید آنها را حذف کنیم !

حذف ویروس و تروجان از وبسایت (پیش گیری که نکردیم بهترین درمانش کنیم ! )
۱ – اگر از وردپرس استفاده می کنید با افزونه AntiVirus را نصب کنید ، اگر از وردپرس استفاده نمیکنید باید افزونه ای مشابه به همین افزونه برای سیستم مدیریت محتوای خود پیدا کنید .

۲ – سپس به بخش تنظیمان افزونه بروید ( تنظیمات > AntiVirus ) ، و سپس سایت خود را چک کنید و در صورت پیدا کردن ویروس آن را حذف کنید .

۳ – اگر سایت شما در لیست سیاه گوگل است باید به بخش گوگل وبمستر بروید و درخواست بازبینی سایت را بدهید تا دوباره سایت را بررسی کنند و در صورت عدم وجود ویروس سایت را آزاد کنند .:n16:

zeynal
09-02-2015, 21:45
ــــــلام
با تشکر از توضیحات فنی دوست عزیزمون
یه مشکل خیلی خیلی ساده دیگم ممکنه اتفاق افتاده باشه
ایشون فرمودند در سرچ گوگل بودن ولی الان نیستن یا باید دستی بگردن پیدا کنند! ممکنه آدرس صفحه ای که در زمان ایجاد نوشته رو تغییر داده و همونطوریکه میدونیم حتی اگه یه کاراکتر هم تغییر کنه در سرچ گوگل تاثیر میذاره!
این اشکالات معمولا برای افرادیکه تجربه کافی در ساخت صفحات ندارند پیش میاد
امیدوارم رفع مشکل شده باشه

یا علی