PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای حذف درس

Mehdi x13
07-10-2013, 13:05
سلام دوستان

من ترم اولم هست که میرم دانشگاه و چون ترم اول انتخاب واحد دست ما نیست یه سوالی برام پیش اومده:n28:

من الآن بخوام یه درسی رو حذف کنم باید چه کار کنم؟ ترم اولی ها میتونن از حذف اضطراری استفاده کنن؟ اگر انقدر سر کلاس اون درس غیبت کنم که استاد خودش اسمم رو خط بزنه مشکلی پیش میاد؟ برای ترم بعد میتونم اون درس رو بردارم؟

بعد این که چند جلسه غیبت باعث خط خوردن اسمم میشه؟

و این که دوستان درس آشنایی با دفاع مقدس رو که زده اختیاری یعنی چی؟ میشه نرم سر کلاسش؟
ممنون میشم راهنمایی کنین :n16:

paranoid_android
08-10-2013, 20:07
سلام دوستان

من ترم اولم هست که میرم دانشگاه و چون ترم اول انتخاب واحد دست ما نیست یه سوالی برام پیش اومده:n28:

من الآن بخوام یه درسی رو حذف کنم باید چه کار کنم؟ ترم اولی ها میتونن از حذف اضطراری استفاده کنن؟ اگر انقدر سر کلاس اون درس غیبت کنم که استاد خودش اسمم رو خط بزنه مشکلی پیش میاد؟ برای ترم بعد میتونم اون درس رو بردارم؟

بعد این که چند جلسه غیبت باعث خط خوردن اسمم میشه؟

و این که دوستان درس آشنایی با دفاع مقدس رو که زده اختیاری یعنی چی؟ میشه نرم سر کلاسش؟
ممنون میشم راهنمایی کنین :n16:

میتونید برید آموزش گروهتون و بگید براتون حذف کنن، مشکلی نداره.. در دانشگاه آزاد اگه سر جلسه امتحان نرید خود به خود درستون حذف میشه..
معمولا بیشتر از 3 جلسه اگر غیبت کنید درستون حذف میشه که البته بستگی به استاد داره.. بعضی ها حذف میکنن بعضی ها کاری ندارن، نمیشه گفت.
//
اختیاری یعنی اینکه اگر دوست دارین میتونید بگیرید و اگه نمره تون بالا باشه میتونه معدلتون رو بهبود بده.

soroosh_cz
08-10-2013, 21:20
حذف تو ترم ۱؟
حواست به پبیشنیازی و همنیازی درس ها باشه که مشکل پیش نیاد.
برای حذف پیش آموزش برید و فرم حذف بگیرید، بعدش یه امضا از استاد و بعد تایید استاد راهنما فکر میکنم.

Sent from my Xperia Mini using Tapatalk 4