PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن کامپیوتر

jj561
07-10-2013, 09:10
سلام من تا دیشب با کامپیوتر کار می کردم
ولی الان روشن می شه فقط تا صفحه welcom بعدش دیگه یه صفحه سیاه
من چه کار کنم
ویندوزمم 7 هست لطفا کمک کنید همه کارام عقب مونده

Guidance
07-10-2013, 10:35
سلام.
برنامه جدیدی نصب کرده اید؟
restart کنید قبل از اینکه ویندوز کامل بالا بیاد f8 رو چندین بار بزنید ببینید وارد safemode میتونید بشید؟
اگر نشد dvd ویندوز رو بذارید و repaire کنید.

jj561
07-10-2013, 11:15
برنامه جدید نصب نکردم
توی ویندوز 7 قبل از بوت شدن دکمه f8 کار نمیکنه فقط tab - f9 - del - f12 هست f8 توشون نیست

king emperor
07-10-2013, 16:38
در هنگام بالا آمدن سیستم دکمه جهت بالا آمدن ویندوز به صورت safe mode و غیره وجود دارد که در بعضی از سیستمها و f8 و در بعضی f9 می باشد در این حالت نیز در برابر دکمه ها توضیحی داده که مربوط به چیست
شما دکمه ها را امتحان کنید تا وارد منوی مربوطه بشوید که در آن گزینه های normal ; safe mode; last configion و غیره وجود داشته باشه
ابتدا با safe mode امتحان کنیر که کمی طول می کشه بعد از بالا آمدن ویندوز چک کنید چه برنامه نصب یا خطای وجود داره اگر نشد
شما گزینه last configion را بزنید

melina_007
10-10-2013, 18:39
سلام
دقیقا همین الان این مشکل واسه من به وجود آمد ، من الا با safe mode اومدم ،بعد اینکه سیستم ریستور کنم و ری استارت کنم بالا میاد یا نه باید کار دیگه ای انجام بدم ؟

amir.h.r.j
10-10-2013, 19:02
نسخه ویندوزت چیه ؟ بستگی داره ممکنه تقلبی باشه .
:n23:

melina_007
10-10-2013, 20:18
این ویندوز روی لپ تاپم بود از اول ، 7 64 بیتی . الان چرا وسط اسکن کردن خاموش میشه ؟ :n27:

king emperor
10-10-2013, 21:42
این نوع خاموش شدن می تونه از ایراد در ویندوز شما یا ویروسی شدن سیستم شما باشه
سیستم را از طریق قابلیت بوت اسکن آنتی ویروس اسکن کنید و در صورتی که مشکل حل نشد ویندوز خود را ریپیر کرده و در صورتی که این هم جواب ندا ویندوز را دوباره نصب کنید

saeed1024
10-10-2013, 23:31
سلام دوستان...
میدونم این سوالم هیچ ربطی به موضوع نداره ولی چون خیلی فوریه امیدوارم اساتید به بی ربطی این موضوع ایراد نگیرن!
می خواستم بدونم میشه مث لپتاپ ها توی کامپیوتر هم کارت گرافیک رو به کار گرافیک اینتل اسویچ کرد؟

QSEVEN
11-10-2013, 00:04
سلام من تا دیشب با کامپیوتر کار می کردم
ولی الان روشن می شه فقط تا صفحه welcom بعدش دیگه یه صفحه سیاه
من چه کار کنم
ویندوزمم 7 هست لطفا کمک کنید همه کارام عقب مونده

دوستان عزیز این مشکل عمدتا از گرافیک هستش

شما همون کاری رو که دوستان گفتن بکنید اول از طریق SAFE MODE وارد بشید بعد برید و درایو کارت گرافیک UNISTALL کنید سپس ریستارت کنید بعد از اینکه وارد ویندوز شدید دوباره گرافیک رو نصب کنید :n01:

اگر باز هم مشکل پا برجا بود تمامی کابل های ارتباطی رو قطع کنید و باطری مادربرد رو برای 5 دقیقا در بیارد و دوباره بزنید جا و تست کنید

melina_007
11-10-2013, 14:02
من دیشب Restore کردم و اسکن کردم ، درست شد ، دوباره امروز با همین مشکل مواجه شدم ، جدیدا نرم افزاری هم نصب نکردم که بخوام unistall کنم . الان سی دی REcovery بزارم درست میشه ؟ یا تو همین حالت safe mode انتی ویروس جدید بریزم بعد Recovery کنم ؟

QSEVEN
12-10-2013, 14:13
من دیشب Restore کردم و اسکن کردم ، درست شد ، دوباره امروز با همین مشکل مواجه شدم ، جدیدا نرم افزاری هم نصب نکردم که بخوام unistall کنم . الان سی دی REcovery بزارم درست میشه ؟ یا تو همین حالت safe mode انتی ویروس جدید بریزم بعد Recovery کنم ؟

دوست عزیز نرم افزار منظورم نبود منظور من درایور مخصوص کارت گرافیکتون هستش اگر گرافیک داشته باشید همون NVIDIA یا AMD البته این مشکل بیشتر روی گرافیکهای قدیمی NVIDIA پیش میاد