PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد اضافه کردن رم به مین

qwertym
06-10-2013, 21:43
با سلام و ودرود خدمت بر و بچ فروم

مین برد من Asus P8B75-V هستش و روش 2 تا رم دو گیگ Apacer باس 1333 که دوال چنل هستند دارم

تو خونه یه رم 4 گیگ باس 1333 سیلیکون پاور هم دارم آیا میتونم اونم به مین اضافه کنم ؟؟؟

اگر پاسخ مثبت است آنوقت تکلیف 2 رمی که در مین با هم دوال چنل هستند چی میشه !؟

آیا احیانا سرعت کاهش پیدا میکنه ؟؟؟ چون 2 تا رم دوال هستند و این یکی تکی اضافه میشه

با تشکر

s...
07-10-2013, 02:47
سلام
بله میتونید استفاده کنید و تاثیر منفی روی رم هایی که به صورت دوال روی اسلات های هم رنگ ست شدن نداره
و رم 4G تون هم روی اسلات با رنگ دیگه به صورت سینگل عمل میکنه
موفق باشید

EXTREME
07-10-2013, 10:18
با سلام و ودرود خدمت بر و بچ فروم

مین برد من Asus P8B75-V هستش و روش 2 تا رم دو گیگ Apacer باس 1333 که دوال چنل هستند دارم

تو خونه یه رم 4 گیگ باس 1333 سیلیکون پاور هم دارم آیا میتونم اونم به مین اضافه کنم ؟؟؟

اگر پاسخ مثبت است آنوقت تکلیف 2 رمی که در مین با هم دوال چنل هستند چی میشه !؟

آیا احیانا سرعت کاهش پیدا میکنه ؟؟؟ چون 2 تا رم دوال هستند و این یکی تکی اضافه میشه

با تشکر

سلام اون دو رم به صورت دوال کار میکنه و 4 گیگ به عملکرد اون ها کاری نداره ئ به صورت سینگل کار میکنه

Guidance
07-10-2013, 10:39
سلام.
دوستان من شنیده بودم اگر بخواهیم روی main board از چند رم استفاده کنیم باید ram ها با یک برند و مدل مشابه باشن یعنی این حقیقت نداره؟
میشه مشابه نباشن؟

Ali*Reza
07-10-2013, 17:39
سلام.
دوستان من شنیده بودم اگر بخواهیم روی main board از چند رم استفاده کنیم باید ram ها با یک برند و مدل مشابه باشن یعنی این حقیقت نداره؟
میشه مشابه نباشن؟
اگر مادربودتون از رمها بصورت دوکاناله یا سه کاناله و یا . . . پشتیبانی میکنه ، بهتره بخاطر استفاده حداکثری از این قابلیت مشخصات رمها یکسان باشه ولی در کل لزومی نداره.