PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علت قطع شدن صدا؟؟!

mamadss77
06-10-2013, 12:30
سلام الان چند وقتيه كه صداي كامپيوترم قطع ميشه و حتما بايد سيستم رو رييستارت كنم تا دوباره صداش بياد اگه كسي ميدونه لطفا راهنماييم كنه بگه مشگل از كجاست؟؟؟

ويندوزم هم 7 هست

fereydoon1
06-10-2013, 13:07
سلام الان چند وقتيه كه صداي كامپيوترم قطع ميشه و حتما بايد سيستم رو رييستارت كنم تا دوباره صداش بياد اگه كسي ميدونه لطفا راهنماييم كنه بگه مشگل از كجاست؟؟؟

ويندوزم هم 7 هست

دلیل قطع شدنش رو شاید درایور باشه یا نرم افزاری که با صدا مشکل داشته باشه تداخل ایجاد کنه
شما ایندفعه که صدا قطع شد برو اینجا

start
تایپ کن
service
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد سرویس صدا رو ریستارت کن با راست کلیک کردنش شاید یگه نیاز به ریستارت کامپویتر نباشه

mamadss77
06-10-2013, 18:57
دلیل قطع شدنش رو شاید درایور باشه یا نرم افزاری که با صدا مشکل داشته باشه تداخل ایجاد کنه
شما ایندفعه که صدا قطع شد برو اینجا

start
تایپ کن
service
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد سرویس صدا رو ریستارت کن با راست کلیک کردنش شاید یگه نیاز به ریستارت کامپویتر نباشه

مرسي اينكارو هم كردم ولي فايده اي نداشت. راه حل ديگه اي نداره؟؟

mamadss77
08-10-2013, 10:00
اينو هم بگم كه صدا از داخل سيستم پخش ميشه چون اون آيكون بلندگو كنار ساعت وقتي روش كليك ميكنم يه خط سبز رنگ بالا و پايين ميره يعني اينكه آهنگ داره اجرا ميشه و صداش از اسپيكر بيرون نمياد و با يك رييستارت كرن خوب ميشه؛ آيا مشگل سخت افزاريه؟

Master Root
08-10-2013, 12:07
speaker رو روی دستگاه دیگه هم تست کن اگه مشکل سخت افزاری باشه اونجا مشخص میشه.

windows audio که دوستمون گفت هم روی automatic بزار.

همچنین توی control panel/sound اسپیکر خودت رو set as default کن.
و در برگه communication گزینه do nothing رو انتخاب کنید.

mamadss77
09-10-2013, 10:20
speaker رو روی دستگاه دیگه هم تست کن اگه مشکل سخت افزاری باشه اونجا مشخص میشه.

windows audio که دوستمون گفت هم روی automatic بزار.

همچنین توی control panel/sound اسپیکر خودت رو set as default کن.
و در برگه communication گزینه do nothing رو انتخاب کنید.

بازم نشد. ممكنه از داخل اتصالي داشته باشه؟؟

Master Root
09-10-2013, 16:06
روی سیستم دیگه ای هم امتحان کردید باز قطع میشد؟

اگر به این صورت بوده ممکنه اتصالی داشته باشه.

mamadss77
09-10-2013, 17:15
روی سیستم دیگه ای هم امتحان کردید باز قطع میشد؟

اگر به این صورت بوده ممکنه اتصالی داشته باشه.

همون لحظه اي كه صدا قطع شد اسپيكر رو جاي ديگه امتحان كردم ديدم نه مشكلي نداره و صدا مياد، دوباره اسپيكر رو زدم رو سيستمم ديدم صدا نمياد پس مشگل از اسپيكر نيست.اين رو هم بگم سيستم من تمام usb هاش از كار افتادس الان دارم از كارت usb استفاده ميكنم يعني كارت صدام هم داره از كار ميوفته؟؟؟!!

QSEVEN
10-10-2013, 23:55
شاید ویروسی شده و چون از پرت USB صدا میگیرد شاید از همین باشه توی تنظیمات مشکل داره قسمتی که مربوط به کدک صدا هستش رو برید و یک گذینه هستش مربوط به صدای خروجی ها هستش که روی مادربرد هستش شاید رفته روی هدفون ببریدش رو یک گذینه سبز هستش اسپیکر هستش

malinik
11-10-2013, 09:48
منم سیستمم یکبار اینطوری شده بود دلیلش این بود که اسپیکرهام رو به قسمت جلوی کامپیوتر وصل کرده بودم و در واقع بصورت آنالوگ بود اما در هارد به صورت دیجیتال بود باید هر دو یه یک صورت باشد یا دیجیتال یا آنالوگ

joofer
18-10-2013, 20:43
سلام. من ویندوزی که اول روی کامپیوترم نصب کردم یه نرم افزار داشت که مال کارت صدا بود که نمیدونم از کجا گرفته بودم. اولا سوکت جلوی کیس (کارت صدا) کار نمیکرد. بعد ی مدت رفتم تو نرم افزارش دیدم ی گزینه برای فعال کردنش داره. اون گینه رو که فعال کردم مشکل حل شد و صدا از سوکت جلو هم میومد. ولی الان که ویندوزم رو عوض کردم دیگه اون نرم افزار رو ندارم و سوکت جلو کار نمیکنه. خود ویندوز هیچ گزینه ای برای این نداره؟
مادربورد: asus p8h61
ویندوز 7