PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آيا مي شه يه برنامه رو روي فلش كارت نصب بعد تو سيستم ديگه اجرا كرد؟؟؟

vast_vision_office
17-08-2006, 22:12
سلام دوستان
مي خواستم بدونم مي شه اين كاري رو كه گفتم كرد مثلا برنامه ي گوگل ارت رو روي فلش كارتم نصب كنم بعد برم كافي نت با سرعت بالا فيض ببرم؟؟؟

با تشكر
باي

Behroooz
17-08-2006, 22:16
من بزنامه سي ------ را اين طوري كه ميگي روي يك كافي نت بردم ولي گوگل ارث را امتحان نكردم .

vast_vision_office
17-08-2006, 22:37
سلام دوستان
كسي نيست تست كرده باشه يا راهي داشته باشه؟؟؟

با تشكر
باي

Behroooz
17-08-2006, 22:46
اگه از صاحب كافي نت بخواهي برات نصب مي كنه .

vast_vision_office
17-08-2006, 23:46
سلام بهروز جان
حتما هم يه خرده پول بيشتر مي گيره من اين كافي نتي ها رو خوب مي شناسم يعني رو صندلي مي شيني 1000 تومان ازت مي گيرن درحالي كه كار نكردي

با تشكر
باي

ali_golden
18-08-2006, 01:13
نه بابا دیگه فکر نکنم اینقدر شیاد باشن
من خودم سرویس پک اورجینال ویندوز رو می خواستم اون زمان که تازه اومده بود گیرم نمی یومد رفتم یه کافی نت نصفش رو دانلود کردم کار داشتم می خواستم برم به صاحب کافی نت گفتم بذار دانلودش تموم بشه بعد برام بزنش رو سی دی میام می گیرمش 1000 تومن دادم فردا رفتم گرفتم 500 تومن دیگه هم دادم با 1500 یک سرویس پک اورجینال گیرم اومد

AK1
18-08-2006, 02:02
راس مي گه ديگه يه نرمافزار اين حرف ها رو نداره البته اگه من بود با ادمين ميرفتم خودم نصب مي كردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vast_vision_office
18-08-2006, 10:36
سلام دوستان
چرا بحث رو عوض مي كنيد
من نمي خوام كه دانلود كنم بلكه مي خوام برنامه رو روي فلش كارت نصب كنم مي خواستم بدونم اگر من گوگل ارت رو روي فلش كارت نصب كنم بعد برم كافي نت اجرا مي شه يا نه؟؟؟

با تشكر
باي

mohammad hamed
18-08-2006, 11:14
فكر نكنم بشه چون اين برنامه فايل هاي خودش رو توي پوشه ي سيستم ويندوز هم كپي ميكنه كه براي اجرا به آن نياز داره

vast_vision_office
18-08-2006, 11:42
سلام دوستان
يعني نمي شه فايل هاي نصب شده رو فلش كارت رو روي درايو ويندوز ديگري كپي كرد؟؟؟

با تشكر
باي

gamma_chip3
19-08-2006, 10:19
بستگي به برنامه داره
بعضي از برنامه ها ,بعضي از فايلهاشون رو داخل پوشه هاي سيستمي ويندوز ميگذارند يا اونها رو عوض مي كنند
اگه برنامه شما اينطوري باشه نه نميشه

vast_vision_office
19-08-2006, 13:35
سلام دوستان
ناچارم پس برم و تست كنم نتيجه رو اعلام مي كنم

با تشكر
باي

آدم برفي
20-08-2006, 08:03
سلام.
تا جايي كه من مي دونم برنامه هايي رو كه به رجيستري كار ندارن رو مي تونيم توي flash memory ها نصب كنيم اما اگه بخوايم برنامه هايي رو كه رجيستري رو تغيير مي دن توي فلش نصب كنيم اگه فلش رو به يك كامپيوتر ديگه وصل كنيم اين برنامه ها كار نمي كنه... اما نرم افزارهايي هست كه اين مشكل رو حل مي كنه به اين صورت كه ابتدا اين نرم افزارها رو توي فلش نصب مي كنيم بعدش برنامه مورد نظر رو نصب كرده و ديگه هم مشكل رجيستري نداريم. (اسم برنامش يادم نيست) فكر كنم اگه به بخش درخواست نرم افزار برين بد نباشه

vast_vision_office
20-08-2006, 12:46
سلام آدم برفي جان
وقتي گوگل ارت رو نصب مي كنم نمي توني درايو مورد نظرت رو انتخاب كني يعني يه راس مي ره تو درايو ويندوز فقط يه كار مي شه كرد كه فايل هاي نصب شده رو روي فلش كارت كپي و توسط برنامه اي اجرا كرد

با تشكر
باي

آدم برفي
22-08-2006, 04:53
سلام
راستش من گوگل ارث رو الان توي فلشم نصب كردم و فلش رو هم نشون مي ده ... دوباره امتحان كن احتمالا مياد اون نرم افزارش رو هم واست دنبال گشتم اما پيدا نشد ... يه سر به " درخواست نرم افزار " بزن

vast_vision_office
22-08-2006, 10:22
سلام آدم برفي جان
آخه وقتي داري برنامه رو نصب مي كني ازت درايو نمي پرسه يه راس مي ره تو درايو ويندوز چه جوري شما ريختي تو فلش كارت؟؟؟نكنه از فايل هاي نصب شده تو درايو ويندوز كپي گرفتيد؟؟؟

با تشكر
باي

J A V I D
22-08-2006, 10:55
والا من هر کافی نتی که تا حالا رفتم برنامه گوگل ارت روش نصب بوده دیگه نیازی به این همه کماندو بازی نیست برو تو یه کافی نت از صاحبش بپرس ببین گوگل ارت رو دارن یا نه رو سیستمشون اگه بود بشین استفاده کن اگه هم نبود پاشو برو اکثرا برنامه های اینچنینی نصبه رو کامپیوترشون چون زیاد استفاده می شه

vast_vision_office
22-08-2006, 11:00
سلام جاويد خان
حالا چه جوري باهاش كار مي كنن؟؟؟آيا ارزش داره؟؟؟يعني قيافه ي آدم رو نشون مي ده؟؟؟

با تشكر
باي

J A V I D
22-08-2006, 11:35
نه دیگه تا قیافت جلو نمی آد مثلا از صد متری شایدم یکم بیشتر یا کمتر می تونی خونتون رو پیدا کنی یا هر جای دیگه رو که دوست داری ببینی
;)

vast_vision_office
22-08-2006, 14:38
سلام جاويد خان
پس الكي هست از فاصله ي 100 متري اونم خونه رو ديدن به چه درد مي خوره؟؟

با تشكر
باي

J A V I D
22-08-2006, 20:35
نرم افزار جاسوسی ماهواره ای نیست که بیاد بیشتر از این نزدیک بیاد

آدم برفي
23-08-2006, 17:33
سلام آدم برفي جان
آخه وقتي داري برنامه رو نصب مي كني ازت درايو نمي پرسه يه راس مي ره تو درايو ويندوز چه جوري شما ريختي تو فلش كارت؟؟؟نكنه از فايل هاي نصب شده تو درايو ويندوز كپي گرفتيد؟؟؟

با تشكر
باي

سلام
وقتي كه پنجره شروع نصب مي ياد توي سومين پنجره من فكر كنم شما complete رو انتخاب مي كنيد كه به طور پيش فزض توي درايو c نصب مي كنه و پنجره اي كه مي گه كجا مي خواين نصب مي كنيد نمي ياد. توي اين پنجره شما custom رو انتخاب كنيد تا از شما بپرسه كجا مي خواين نصب كنيد و بعد درايو فلش رو انتخاب كنيد[

vast_vision_office
23-08-2006, 18:41
سلام آدم برفي جان
تشكر حتما تست مي كنم و خبرش رو مي دم

با تشكر
باي