PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در مورد آپدیت LED Samsun UA46F8880

QSEVEN
05-10-2013, 23:38
سلام مدل دقیق روی کارتنش زده اینه Samsung UA46F8880AM

سلام دوستان من این تی وی رو چند روزی هستش خریدم کیفیت فوق العاده ای داره محو تصاویر میشید دیروز اتوماتیک تلویزیون بعد از اتصال به اینترنت ازم خواست آپدیتش کنم نسخه فعلی این بودش 1103 فکر کنم نسخه جدید اینه 1108 که من زدم آپدیت بشه بعد از 3 درصد پشیمون شدم گفتم شاید خراب بشه و ...:n02:

اومدم اینجا تا از دوستان مشورت بگیرم به نظرتون انجام بدم آنلاین من ADSL نامحدود دارم ولی خواستم ببینم قبلش که از خود سایت بگیرم با USB انجام بدم بهتره یا نه آنلاین آخه مدل من مخصوص خاورمیانه هستش با گارانتی سامسونگ اما این مدل اصلا هنوز توی سایت سامسونگ ایران نبودش توی سایت خود سامسونگ هم ندیدم 8880 فقط سری 8000 بودش

اصلا به نظرتون آپدیت کنم بهتر هستش کسی این تی وی رو داشته آپدیت کرده ؟؟؟؟

matinpour
06-10-2013, 00:01
سلام مدل دقیق روی کارتنش زده اینه Samsung UA46F8880AM

سلام دوستان من این تی وی رو چند روزی هستش خریدم کیفیت فوق العاده ای داره محو تصاویر میشید دیروز اتوماتیک تلویزیون بعد از اتصال به اینترنت ازم خواست آپدیتش کنم نسخه فعلی این بودش 1103 فکر کنم نسخه جدید اینه 1108 که من زدم آپدیت بشه بعد از 3 درصد پشیمون شدم گفتم شاید خراب بشه و ...:n02:

اومدم اینجا تا از دوستان مشورت بگیرم به نظرتون انجام بدم آنلاین من ADSL نامحدود دارم ولی خواستم ببینم قبلش که از خود سایت بگیرم با USB انجام بدم بهتره یا نه آنلاین آخه مدل من مخصوص خاورمیانه هستش با گارانتی سامسونگ اما این مدل اصلا هنوز توی سایت سامسونگ ایران نبودش توی سایت خود سامسونگ هم ندیدم 8880 فقط سری 8000 بودش

اصلا به نظرتون آپدیت کنم بهتر هستش کسی این تی وی رو داشته آپدیت کرده ؟؟؟؟

دوست عزیز
از این روش وارد منوی سیستم شوید
دسترسی به منوی سرویس
این کد در حالت خاموش و در کمتر از 3 ثانیه باید وارد بشه.
در تلویزیون های جدید:
کد:
info > menu > mute > power

و نام مدل اصلی تلویزیونتان را از منوی option ببینید فکر می کنم این باشد UA46F8000 و برای دانلود فریمور تان به این سایت بروید و فریمور تان را دانلود و نصب کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

QSEVEN
06-10-2013, 00:33
سلام داداش کنترل این اصلا فرق داره لمسی هستش یک چیز وسطش داره مثل نوت بوک جای موسش دیدم عکسش رو برات میزارم ببینی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان چیکار کنم ؟؟

matinpour
06-10-2013, 19:17
سلام داداش کنترل این اصلا فرق داره لمسی هستش یک چیز وسطش داره مثل نوت بوک جای موسش دیدم عکسش رو برات میزارم ببینی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

الان چیکار کنم ؟؟

دوست عزیز
این مدلها دارای دو کنترول هستند یکی معمولی مدل TM1390 و یکی مثل همان که دارید لمسی شما می توانید از نمایندگی های سامسونگ تهیه کنید. البته کنترولهای معمولی تلویزیونهای led سامسونگ همه بهم میخورند ولی مدل اصلی شما همان است که نوشتم و مدل تلویزیون شما هم همان UA46F8000 است.

imanager
09-10-2013, 14:08
سلام تحت هیچ عنوان حتی با دانستن مدل آن اپدیت نکن . کل تنظیمات کارخانه ای ام پی ای جی و شارپنس میپره و هرگز اون کیفیت اس دی و اچ دی که کارخانه در نظر گرفت .بر نخواهد گشت . قیمت تلویزیون شما بسیار گران است عاقلانه این است که دست نزنید . اگر کیفیت برای شما مهم است و از آن راضی هستید . اما اگر بدنبال ماجراجویی هستید . عواقب آن را هم قبول کنید . من 8 سامسونگ نسل جدید را دستکاری کردم و نتیجه کاملا منفی بود. اگر تصمیم به اپدیت دارید و تی وی سری اف شما از داخل ایران است فقط وب سایت سام سرویس . واگر مثل من از خارج تهیه کردید میتوانید از وبسایت سامسونگ کشور مربوطه با دادن پین کد بصورت آنلاین اطلاعات گرفته و یا چت کنید یا مستقیم دانلود . در غیر این صورت بدلیل اعمال تحریم هرگز پچ تی وی داخل ایران را از خارج نگیرید . اخطار مرا جدی بگیرید چون فقط یک اشتباه ساده در خواندن حروف تلویزیون شما را تاریخی خواهد کرد. بنده هم از سری f هستم و خودم از تایلند خریداری کردم. موفق باشید:n26:

imanager
09-10-2013, 14:10
تنظیم اشتباه کنترل یونیورسال آنهم . تخصص دقیق میخواهد و با دادن برنامه اشتباه . شکل . و کیفیت تصویر عوض خواهد شد . دقت کنید

QSEVEN
10-10-2013, 00:40
سلام ممنون از راهنمایی فعلا که آپدیت نکردم

راستی 3 تا سوال

1- آپدیت آنلاین خود تلویزیون رو انجام بدم یعنی خود تی وی میخواهد انجام بدم

2- من یک ----- full hd دارم یک کانال سه بعدی SKY 3D دارم با کیفیت فول اچ دی فیلم و مستند سه بعدی میزاره الان من میخواهم هارد و فلش به تلویزیون بزنم و فیلمرو ذخیره کنم چطوری باید این کارو بکنم هر کاری کردم نشد من حتی مموری زدم بهش نشون میداد ولی روی یک قسمت بودش رفتم که دکمه REC هستش اما میگه موجود نیست

3- راستی من تلویزیون رو چطوری از طریق STB روی کنترل ----- ستش کنم که مثلا به محض اینکه ----- رو روشن کنم تلویزون هم روشن بشه ؟

matinpour
10-10-2013, 21:29
سلام ممنون از راهنمایی فعلا که آپدیت نکردم

راستی 3 تا سوال

1- آپدیت آنلاین خود تلویزیون رو انجام بدم یعنی خود تی وی میخواهد انجام بدم

2- من یک ----- full hd دارم یک کانال سه بعدی SKY 3D دارم با کیفیت فول اچ دی فیلم و مستند سه بعدی میزاره الان من میخواهم هارد و فلش به تلویزیون بزنم و فیلمرو ذخیره کنم چطوری باید این کارو بکنم هر کاری کردم نشد من حتی مموری زدم بهش نشون میداد ولی روی یک قسمت بودش رفتم که دکمه REC هستش اما میگه موجود نیست

3- راستی من تلویزیون رو چطوری از طریق STB روی کنترل ----- ستش کنم که مثلا به محض اینکه ----- رو روشن کنم تلویزون هم روشن بشه ؟

دوست عزیز
عملیات ضبط فیلم فقط مخصوص کانالهای دیجیتال تلویزیون است و شما از جای دیگر نمی توانید فیلم ضبط کنید و در ضمن شما اگر تلویزیونتان میخواهد آبدیت شود فرقی در اینکه از طریق اینترنت تلویزیونتان عمل کنید یا از سایت معتبر سامسونگ دانلود و نصب کنید و معمولا زمانی از این کار یعنی آبدیت استفاده می شود که تلویزیون در پر دازش و کارهای دیگر دچار مشگل شده است و دیگر اینکه شما نمی توانید کاری با تلویزیون و ریسیور انجام دهید

QSEVEN
16-10-2013, 14:10
دوست عزیز
عملیات ضبط فیلم فقط مخصوص کانالهای دیجیتال تلویزیون است و شما از جای دیگر نمی توانید فیلم ضبط کنید و در ضمن شما اگر تلویزیونتان میخواهد آبدیت شود فرقی در اینکه از طریق اینترنت تلویزیونتان عمل کنید یا از سایت معتبر سامسونگ دانلود و نصب کنید و معمولا زمانی از این کار یعنی آبدیت استفاده می شود که تلویزیون در پر دازش و کارهای دیگر دچار مشگل شده است و دیگر اینکه شما نمی توانید کاری با تلویزیون و ریسیور انجام دهید

خوب اون روز من از اینترنت خواستم آپدیت کنم به ورژن جدیدتر نوشته بود تا 6 درصد دانلود شده بود بعدش من انصراف رو زدم و تی وی رو به تنظیمات کارخونه برگردوندم الان اون 6 درصد دانلود شده مشکلی نداره برای تی وی آخه میخواهم از تو حافظه اش هم پاک بشه آیا با انصراف که زدم پاک میشه ؟؟؟؟

matinpour
16-10-2013, 16:09
خوب اون روز من از اینترنت خواستم آپدیت کنم به ورژن جدیدتر نوشته بود تا 6 درصد دانلود شده بود بعدش من انصراف رو زدم و تی وی رو به تنظیمات کارخونه برگردوندم الان اون 6 درصد دانلود شده مشکلی نداره برای تی وی آخه میخواهم از تو حافظه اش هم پاک بشه آیا با انصراف که زدم پاک میشه ؟؟؟؟

دوست عزیز
معمولا پاک می شود و اگر هم پاک نشود مشگلی بوجود نمی آورد و بی اثر است.

bomfunk_mcs_2010
30-11-2013, 22:57
آقا آپدیت کردم به فنا رفتم،2تا ورژن پشت سر هم مشکل داره،کنترل صوتی کلن از داخل منو حذف شده و تی وی دیگه ازم حرف شنوی نداره :((
فقط از طریق کنترل میشه صوتو بهش انتقال داد که اون مسخرست
کمک،اگه کسی فریم ور ورژن های قبل از 1108 رو داره لینکشو بهم بده،الان 1111 و 1110 مشکل دارن،اقا آپدیت نکنین،بر پدرشون با این باگاشون

matinpour
01-12-2013, 00:39
آقا آپدیت کردم به فنا رفتم،2تا ورژن پشت سر هم مشکل داره،کنترل صوتی کلن از داخل منو حذف شده و تی وی دیگه ازم حرف شنوی نداره :((
فقط از طریق کنترل میشه صوتو بهش انتقال داد که اون مسخرست
کمک،اگه کسی فریم ور ورژن های قبل از 1108 رو داره لینکشو بهم بده،الان 1111 و 1110 مشکل دارن،اقا آپدیت نکنین،بر پدرشون با این باگاشون

دوست عزیز
اگر تلویزیون شما مشگلی نداشته چرا آبدیت کردید؟ و حالا که آبدیت به ورژن بالاتر کردید دیگر به ورژن قبل بر نمی گردد یا باید منتظر ورژن جدید باشید و یا آن را ریست eeprom کنید که این یک جور ریستور کردن و به اولین روز خرید تلویزیون تان بر می گردد که اگر درست انجام نشود ممکن است که دچار مشگل اساسی شوید.

omidbodaghi
05-12-2013, 11:00
با سلام مجدد
مرسي بابت جوابتون

كلن آپديت تو هر چيزي واس چيه؟
1-از بين بردن مشكلات فعلي
2-اضافه كردن امكانات جديد
اگه مشكلي نداره و نمي خواستن چيزي بهش اضافه كنن واس چي اصلن واسش آپديت گذاشتن؟
با 7-8 تا از نمايندگي ها و حتي خود 8255 تماس گرفتم ولي فقط يكي از نمايندگي ها جواب قانع كننده اي داد، گفت به دليل مشكلاتي كه واس فرمانگير صوتي هنگام زياد بودن تلويزيون وجود داشته كلن خود سامسونگ اين امكان رو موقت از تلويزيون برداشته و بعد از اصلاح برش مي گردونه
پست مربوط به ريست كردن اي اي پي رام رو ديدم
كسي تا حالا تست كرده؟
چقدر ميگيرن با اي اي پي رام ريستش كنن؟

ibox
05-12-2013, 11:47
این جور که سرویس کار سام می گفت
میگفت تا زمانی که مشکلی ندارید دستگاه را آپدیت نکنید

omidbodaghi
05-12-2013, 12:01
حالا كه آپديت شده بايد به فكر راه حل بود عزيز دل

matinpour
05-12-2013, 21:00
حالا كه آپديت شده بايد به فكر راه حل بود عزيز دل

دوست عزیز
اگر در تهران ساکن هستید من می توانم کمک تان کنم چون خودم بارها آی سی EEPROM تلویزیون خودم و دیگران را ریست کردم و اگر بدانم که تلویزیونتان نیازی به این کار ندارد از اینکار اجتناب خواهم کرد و باعث نگرانی تان نخواهم بود.

omidbodaghi
05-12-2013, 21:36
نه متاسفانه در ساكن مشهدم
تايپك مربوط به ريست كردن توسط اي اي پي رام رو مشاهده كردم،ولي قدرت ريسكشو ندارم كه انجامش بدم :دي

soheil.c7
22-01-2014, 23:09
سلام حدود یه ماه تلویزیون سامسونگ مدل UA46F8880 خریدیم الان یه چند روزی میشه موقع خاموش روشن کردن خوب عمل نمیکنه فقط دکمه power بقیه دکمه ها با تاچش خوب عمل میکنه اگه میشه یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

omidbodaghi
23-01-2014, 08:18
سلام حدود یه ماه تلویزیون سامسونگ مدل UA46F8880 خریدیم الان یه چند روزی میشه موقع خاموش روشن کردن خوب عمل نمیکنه فقط دکمه power بقیه دکمه ها با تاچش خوب عمل میکنه اگه میشه یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

سلام منم دقيقن همين مشكل رو دارم
باطريه كنترل رو كه تعويض ميكني تا 1-2 هفته خوب ميشه و درست كار ميكنه،ولي باز بعدش ديگه دكمه ي پاور كار نميكنه

matinpour
23-01-2014, 20:52
سلام منم دقيقن همين مشكل رو دارم
باطريه كنترل رو كه تعويض ميكني تا 1-2 هفته خوب ميشه و درست كار ميكنه،ولي باز بعدش ديگه دكمه ي پاور كار نميكنه

دوست عزیز
شما می توانید بجای استفاده زیاد از کنترول لمسی از کنترول معمولی استفاده کنید تمامی کنترولهای معمولی باهم سازگار هستند و مدل کنترول معمولی شما TM1390 این است

omidbodaghi
30-01-2014, 08:21
دوست عزیز
شما می توانید بجای استفاده زیاد از کنترول لمسی از کنترول معمولی استفاده کنید تمامی کنترولهای معمولی باهم سازگار هستند و مدل کنترول معمولی شما TM1390 این است

دوست گرامي
اگه واقعن اين مشكل تو همه ي تلويزيون هاي اين سري وجود داشته باشه بايد واس سامسونگ متاسف بود كه مشكل رو برطرف نميكنه،اگه ايراد از كنترل باشه بايد همه ي كنترل هاي اين سري رو جمع آوري كنه و كنترل بدون نقص ارائه كنه،اگه مشكل از نرم افزار تلويزيونه بايد باگ نرم افزارشو بگيره،اگه هم مشكل از تلويزيونه بگه همه تلويزيونارو بيارين نمايندگي درستش كنن.

مرسي از راه حلتون ولي من ترجيح ميدم تلويزيونمو از طريق دكمه ي پاور تعبيه شده پشت خود تلويزيون خاموش و روشن كنم تا از كنترل هاي سري پايين تر استفاده كنم
به قول خود سام سرويسيا اينجا ايرانه و نبايد انتظار زيادي داشت...

matinpour
30-01-2014, 23:33
دوست گرامي
اگه واقعن اين مشكل تو همه ي تلويزيون هاي اين سري وجود داشته باشه بايد واس سامسونگ متاسف بود كه مشكل رو برطرف نميكنه،اگه ايراد از كنترل باشه بايد همه ي كنترل هاي اين سري رو جمع آوري كنه و كنترل بدون نقص ارائه كنه،اگه مشكل از نرم افزار تلويزيونه بايد باگ نرم افزارشو بگيره،اگه هم مشكل از تلويزيونه بگه همه تلويزيونارو بيارين نمايندگي درستش كنن.

مرسي از راه حلتون ولي من ترجيح ميدم تلويزيونمو از طريق دكمه ي پاور تعبيه شده پشت خود تلويزيون خاموش و روشن كنم تا از كنترل هاي سري پايين تر استفاده كنم
به قول خود سام سرويسيا اينجا ايرانه و نبايد انتظار زيادي داشت...

دوست عزیز
کنترول معمولی تلویزیون شما همانطور که گفتم
TM1390 این است ولی به دلایلی شرکت سامسونگ ایران از گذاشتن این کنترولها ممانعت می کنند ولی در کشورهای دیگر مثل امارات این کنترولها را هم در پکیج تلویزیون ضمیمه می کنند یعنی که تلویزیون شما قاعدتا باید دو تا کنترول داشته باشد

programmer69
31-01-2014, 01:56
آپدیت کردم به مشکل بر خوردم ،کنترل صوتی کلن از داخل منو حذف شده ..

فقط از طریق کنترل میشه صوتو بهش انتقال داد

ورژن 1113 شده ..

matinpour
31-01-2014, 13:47
آپدیت کردم به مشکل بر خوردم ،کنترل صوتی کلن از داخل منو حذف شده ..

فقط از طریق کنترل میشه صوتو بهش انتقال داد

ورژن 1113 شده ..

دوست عزیز
بارها توضییح کردیم که اگر تلویزیونتان مشگلی ندارد آبدیت نکنید با آبدیت این گزینه در منوی مخفی خاموش شده است باید منتظر آبدیت بعدی باشید که قرار است در آبدیت بعدی این مشگل برطرف شود.

omidbodaghi
01-02-2014, 08:42
دوست عزیز
بارها توضییح کردیم که اگر تلویزیونتان مشگلی ندارد آبدیت نکنید با آبدیت این گزینه در منوی مخفی خاموش شده است باید منتظر آبدیت بعدی باشید که قرار است در آبدیت بعدی این مشگل برطرف شود.

دوست گرامي
از ورژن 1110 دارم پشت سر هم آپديت ميكنم ولي همچنان با وجود ورژن 1113 هنوز مشكل پابرجاست.
از منبع موثقي شنيديد كه تو ورژن 1114 اين مشكل برطرف ميشه؟چون تو هيچ سايت رسمي اي اصلن در مورد وجود اين مشكل صحبتي نشده چه برسه به اينكه بگن كي مشكلش حل ميشه
با تشكر

matinpour
01-02-2014, 18:24
دوست گرامي
از ورژن 1110 دارم پشت سر هم آپديت ميكنم ولي همچنان با وجود ورژن 1113 هنوز مشكل پابرجاست.
از منبع موثقي شنيديد كه تو ورژن 1114 اين مشكل برطرف ميشه؟چون تو هيچ سايت رسمي اي اصلن در مورد وجود اين مشكل صحبتي نشده چه برسه به اينكه بگن كي مشكلش حل ميشه
با تشكر

دوست عزیز
شما از چه سایتی آبدیت می کنید ورژنی که در سایت امارات است و حتی در سایت افریقا و استرالیا ورژن 1025.0 است
و تاریخ آن هم 2013.12.09 است.

omidbodaghi
02-02-2014, 08:17
دوست عزیز
شما از چه سایتی آبدیت می کنید ورژنی که در سایت امارات است و حتی در سایت افریقا و استرالیا ورژن 1025.0 است
و تاریخ آن هم 2013.12.09 است.

دوست گرامي

alireza5555
17-02-2014, 00:06
دوست عزیز

بارهااین توضیح را از شما دراین سایت شنیدیم!!!!!!!!! ا
از آدم فنی گفتن این جمله بعیده که اگر دستگاهی مشکل نداشت نباید آپدیت کرد!!!!!!!!!!!!! پس با این حساب من 10 سال پیش ویندوز 95 داشتم و بدون مشکل هم بود حالا هم باید با همون کارکنم ؟!!!حتمالا الان ویندوز 8 برای من بی فایدست و آپدیتهاشم نباید استفاده کنم؟ جالبه !!! اگر نباید آپدیت کرد چرا ورژن جدید میاد ؟ چرا سرور آپدیت وصله؟
شما تو کدوم سیستم دیجیتال یا سخت افزاری مشاهده کردین با بروز رسانی به ورژن جدید ، باگ سیستم بیشتر بشه . هدف ورژن جدید چیه؟ غیر از رفع باگ از ورژنهای قبلی؟
شما توضیح می دهید تفاوت ورژن 1111 با 1113در چیه یا اصلا 1113 برای چی آمده ؟ فقط آمده تا کنترل صدا رو از کار بندازه ؟ پس چرا آپدیت از ورژن پایین تر به 1111 هم دوباره کنترل صدا رو از کار میندازه درحالی که 1111 اولیه این مشکل رو نداره؟
این یک مشکل اساسی در این سیستم هست که سامسونگ ایران خودش هم سر در نمیاره .و میخواد با آزمون وخطا اصلاحش کنه .
اگرسیستم مشکل نداشت ورژن جدید نمیداد و ماهم نیاز به آپدیت نداشتیم اما ورژن جدید یعنی این که سیستم امکانات جدید دارد و نواقص قبل برطرف شده و این به این معنیست که سیستم را آپدیت کن ولی جالبه شما میگید آپدیت نکن

nob2003
17-02-2014, 13:53
از آدم فنی گفتن این جمله بعیده که اگر دستگاهی مشکل نداشت نباید آپدیت کرد!!!!!!!!!!!!! پس با این حساب من 10 سال پیش ویندوز 95 داشتم و بدون مشکل هم بود حالا هم باید با همون کارکنم ؟!!!حتمالا الان ویندوز 8 برای من بی فایدست و آپدیتهاشم نباید استفاده کنم؟ جالبه !!! اگر نباید آپدیت کرد چرا ورژن جدید میاد ؟ چرا سرور آپدیت وصله؟
شما تو کدوم سیستم دیجیتال یا سخت افزاری مشاهده کردین با بروز رسانی به ورژن جدید ، باگ سیستم بیشتر بشه . هدف ورژن جدید چیه؟ غیر از رفع باگ از ورژنهای قبلی؟
شما توضیح می دهید تفاوت ورژن 1111 با 1113در چیه یا اصلا 1113 برای چی آمده ؟ فقط آمده تا کنترل صدا رو از کار بندازه ؟ پس چرا آپدیت از ورژن پایین تر به 1111 هم دوباره کنترل صدا رو از کار میندازه درحالی که 1111 اولیه این مشکل رو نداره؟
این یک مشکل اساسی در این سیستم هست که سامسونگ ایران خودش هم سر در نمیاره .و میخواد با آزمون وخطا اصلاحش کنه .
اگرسیستم مشکل نداشت ورژن جدید نمیداد و ماهم نیاز به آپدیت نداشتیم اما ورژن جدید یعنی این که سیستم امکانات جدید دارد و نواقص قبل برطرف شده و این به این معنیست که سیستم را آپدیت کن ولی جالبه شما میگید آپدیت نکن

داداش حرف شما کاملا درسته ولی این مسئله انگاری برای تی ویهای تو ایران خصوصا سامسونگ برعکس جواب میده و بدتر نشه بهتر نمیشه و بارها اینجا تی وی رو اپدیت کردن یا کنترل کلا از کار افتاده یا تصویر کیفیت ثابق رو نداشته یا بخشی از امکانات تی وی به ف** رفته و در بدترین حالت هم تی وی بالا نیومده دیگه و البته اپدیت جدید همیشه ادم رو وسوسه میکنه که انجام بده به خیال اینکه صدتا امکانات الان اضاف میشه و غافل از اینکه اگه قرار بود قابلیت جدیدی در کار باشه همون اول میزاشتن و برای این هم ساپورت نمیشه که تی وی های جدیدتر به فروش بره که مثلا دوتا برنامه بدرد نخور اضاف کردن و پانل هم همون قبلیه و شما پول دوتا برنامه رو فقط دادی و اگه واقعا به فکر کاربر بودن که یه جورایی اوپن سورس میکردن تا خود کاربرها براش برنامه بنویسن و بهترین تی وی حال و حاضر هم هنوز یه پلیر همه کاره که رو موبایلهای عهد بوقی یه کاربر معمولی نوشته رو ندارن.

matinpour
17-02-2014, 21:23

دوست عزیز
اگر سیستمی به خوبی تست و کنترول شده و بدرستی کار می کند دیگر از آن تلویزیون چه انتظاری دارید یعنی می خواهید که آبدیت چه کاری برایتان یا در واقع چه معجزهای برایتان بکند یعنی آن دسته از دوستان و یا هم وطنانی که اصلا یک بار هم دست به تلویزیون شان نمی زنند و آن را آبدیت نمی کند برای تلویزیون شان مشگلی بوجود می آید ؟ قاعدتا خیر برایشان هیچ مشگلی بوجود نمی آید و همانطور که گفته شده است در سیستمهای صوتی تصویری مثل تلویزیون آبدیت کردن برای رفع اشگالات سیستمی است و متفاوت با کار کرد آن در کامپیوتر می باشد که این دو مسئله ای جدا گونه می باشد و قابل مقایسه با هم نیستند چون تلویزیون یک سیستم بسته است ولی کامپیوتر یک سیستم باز با قابلیتهای بسیار زیاد می باشد
و در ضمن آبدیتها را معمولا برای قاره ها و یا کشورهای مختلف و بر اساس کار کرد سیستمهای دیتا صدا و سیما و عملکرد سیستم اینترنت آن کشورها نوشته می شود و در بعضی از مواقع عملکرد بعضی از آیتمها نسبت مستقیم با هم را دارند که آبدیت باعث خاموش شدن آیتمی و فعال شدن آیتم دیگر می شود که کاهی برای استفاده مجدد از آن آیتم خاموش لازم است که وارد منوی سرویس شده و آن را فعال کنید که البته باید از یک متخصص کمک بگیرید
پس در نتیجه برای پیش نیامدن این وضعیت تا مشگلی ندارید آبدیت نکنید.

alireza5555
19-02-2014, 10:28
دوست عزیز
اگر سیستمی به خوبی تست و کنترول شده و بدرستی کار می کند دیگر از آن تلویزیون چه انتظاری دارید یعنی می خواهید که آبدیت چه کاری برایتان یا در واقع چه معجزهای برایتان بکند یعنی آن دسته از دوستان و یا هم وطنانی که اصلا یک بار هم دست به تلویزیون شان نمی زنند و آن را آبدیت نمی کند برای تلویزیون شان مشگلی بوجود می آید ؟ قاعدتا خیر برایشان هیچ مشگلی بوجود نمی آید و همانطور که گفته شده است در سیستمهای صوتی تصویری مثل تلویزیون آبدیت کردن برای رفع اشگالات سیستمی است و متفاوت با کار کرد آن در کامپیوتر می باشد که این دو مسئله ای جدا گونه می باشد و قابل مقایسه با هم نیستند چون تلویزیون یک سیستم بسته است ولی کامپیوتر یک سیستم باز با قابلیتهای بسیار زیاد می باشد
و در ضمن آبدیتها را معمولا برای قاره ها و یا کشورهای مختلف و بر اساس کار کرد سیستمهای دیتا صدا و سیما و عملکرد سیستم اینترنت آن کشورها نوشته می شود و در بعضی از مواقع عملکرد بعضی از آیتمها نسبت مستقیم با هم را دارند که آبدیت باعث خاموش شدن آیتمی و فعال شدن آیتم دیگر می شود که کاهی برای استفاده مجدد از آن آیتم خاموش لازم است که وارد منوی سرویس شده و آن را فعال کنید که البته باید از یک متخصص کمک بگیرید
بازم جالبه که فهمیدیم تی وی با کامپیتور فرق میکند!!!!!!!!
برادر این تی وی خود یک کامپیوتر میباشد که سی پی یو و رم و رام هارد و سیستم عامل دارد

omidbodaghi
20-02-2014, 08:06
دوست عزیز

با سلام
با حرف هاي دوستانمون كاملاً موافقم و بارها مطالب اينچنيني رو تو فروم هاي مختلف نوشتم.
گيرم هم كه حرف هاي شما درست و آيتم فرمان بر صوتي تو ورژن ما غير فعال شده،پس كجان اين متخصصايي كه ميگين،كجان تا ازشون كمك بگيريم؟
چرا همه ي متخصصين ميگن چندين بار گفتيم آپديت نكنين؟فكر كنم جريان متخصصاي ما هم شده جريان تعويض كار و تعمير كار،تعميركار هرطور شده هر چيز خرابيو بهش بدي واست درستش ميكنه ولي تعويض كار به علت نداشتن تخصص،تجربه،حوصله و ... ميگه بايد تعويض بشه،اينجا هم متخصصاي ما ميگن آپديت نكنين چون نميتونيم درستش كنيم
اين همه تعداد از اين تي وي تو ايران فروخته شده و همچنان ميشه،يعني يكي از اين متخصصا نمي تونه يكيشو گير بياره و خودش مستقيم تستاشو كنه،در جواب دوستاني كه ميخان بگن به اين تي وي دسترسي نداريم عرض مي كنم البته

QSEVEN
20-02-2014, 08:59
سلام
دقیقا مال من هم همینطوره دوست عزیز چون سیستم کنترل لمسی این تی وی با بلوتوث هستش زودی تموم میشه
فقط کلید خاموش روشن کردن با انفراره هستش پیشنهاد میشه حتما از باطری اصلی با کیفیت و حدال مقدور باطریهای سری آلکاین استفاده کنید

matinpour
20-02-2014, 21:38
با سلام
با حرف هاي دوستانمون كاملاً موافقم و بارها مطالب اينچنيني رو تو فروم هاي مختلف نوشتم.
گيرم هم كه حرف هاي شما درست و آيتم فرمان بر صوتي تو ورژن ما غير فعال شده،پس كجان اين متخصصايي كه ميگين،كجان تا ازشون كمك بگيريم؟
چرا همه ي متخصصين ميگن چندين بار گفتيم آپديت نكنين؟فكر كنم جريان متخصصاي ما هم شده جريان تعويض كار و تعمير كار،تعميركار هرطور شده هر چيز خرابيو بهش بدي واست درستش ميكنه ولي تعويض كار به علت نداشتن تخصص،تجربه،حوصله و ... ميگه بايد تعويض بشه،اينجا هم متخصصاي ما ميگن آپديت نكنين چون نميتونيم درستش كنيم
اين همه تعداد از اين تي وي تو ايران فروخته شده و همچنان ميشه،يعني يكي از اين متخصصا نمي تونه يكيشو گير بياره و خودش مستقيم تستاشو كنه،در جواب دوستاني كه ميخان بگن به اين تي وي دسترسي نداريم عرض مي كنم البته

دوست عزیز
شرکت سامسونگ به علت تحریم ایران نمی تواند از سازنده شرکت پشتیبانی کننده لایسنس فرمان صوتی مجوز بگیرد و برای همین از متخصصان خود در ایران برای این آیتم و برگردان آن به فارسی و برای رفع فعال نبودن آن استفاده کرده و برنامه آن را در دست تولید دارد و در آینده آن را در آبدیت خود اعمال خواهد کرد ولی از زمان این آبدیت هنوز اطلاعاتی در دسترس نیست ولی آن دسته از دوستانی که تا کنون سیستم خود را آبدیت نکردند کماکان می توانند از آن سیستم استفاده کنند
لازم بذکر است که چون به این سری از تلویزیونها دسترسی ندارم نمی توانم ترفندی برای رفع این مشگل ارائه دهم و اگر یکی از دوستان که از این سری تلویزیونها استفاده می کند و می تواند منوی مخفی یا همان منوی سرویس را با کنترول مخصول تمامی منوهای پنهان آن را باز و از آن عکس تهیه کرده و آن را به ایمیلم ارسال کند من آن را بررسی کرده و در صورتی که موفق به پیدا کردن مشگل شدم آن را در یک تایپیک مستقل آموزش خواهم داد. ایمیلم alimatinpour@yahoo.com
موفق باشید.

davoudpro
25-02-2014, 22:18
دوستان من تازه این تی وی رو خریدم در سایت دیدم ورژن 1113.1 اومد ولی با صحبتهای که شده فعلا آپدیت نمی کنم
راستی یه سوال چرا زیرنویس فیلم ها رو خرچنگ قورباقه نشون می ده چی کارم کنم درست شه؟

matinpour
25-02-2014, 22:41
دوستان من تازه این تی وی رو خریدم در سایت دیدم ورژن 1113.1 اومد ولی با صحبتهای که شده فعلا آپدیت نمی کنم
راستی یه سوال چرا زیرنویس فیلم ها رو خرچنگ قورباقه نشون می ده چی کارم کنم درست شه؟

دوست عزیز
از مطلب زیر استفاده کنید
طریقه فعال کردن زیر نویس در TV LED سامسونگ
شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
اول مطمئن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم اکنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
تصور کنید فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی ممک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-Sh-Persian-Subtitle-Fixer/)
در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

davoudpro
26-02-2014, 13:19
دوست عزیز
از مطلب زیر استفاده کنید
شرکت سامسونگ برای راحتی حال مصرف کنندگان خود در مدیا پلیرهای خود از فونتهای جهانی استفاده میکند. که یکی از این فونت ها فونت عربی می باشد.
اول مطمئن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
منو-----> سیستم---- زیر نویس را روشن کنید و این کار را روی تلویزیون بزارید نه روی AV
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم اکنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
برای استفاده از رو کامپیوتر فایل srt که داری رو open with بکنی بعد با notepad باز کنی بعد این مسیر رو به ترتیب دنبال کن
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید .
اگر زیر نویس شما مشگلش حل نشد می توانید از نرم افزاری که در سایت زیر است استفاده کنید.
تصور کنید فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ی را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی ممک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] " ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1/%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%A7%D8%B5%D9%84%D8%A7%D8%AD-%D8%B2%DB%8C%D8%B1-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-Sh-Persian-Subtitle-Fixer/)
در موقع اجرا یک پنجره کوچک باز می شود که در آن چیزهای به انگلیسی نوشته شده است شما فایلتان را در همان صفحه بکشید و رها کنید خواهید دید که فایل زیر نویس شما اصلاح شده است

تشکر دوست من
ولی ENCODE عربی نداره که انتخاب کنم چه کنم؟

hsoft
26-02-2014, 15:29
سلام من 2 روزی میشه این تی وی f8880 46 رو خریداری کردم قبل خریداری هم تو چند تا سایت مصرف کننده ها نظر داده بودن که هنگام تماشای فیلم های 1080p سیستم مکث میکنه بین تصاویر به قول خودمون ریپ میزنه بعد تی وی ریستارت میشه منم دیروز امتحان کردم یه فیلم 1080 گزاشتم 4 5 دقیقه بود نشون میداد سیستم ریپ زد بعد ریست شد تی وی به نظر شما مشکل از چیه؟

magiteq1
26-02-2014, 20:32
من هم وقتی فیلم full hd 10 گیگ رو از طریق کامپیتور پخش میکنم رو tv تصویر هر چند ثانیه لگ میزنه دوستان مشکل از کجاست

Yi Yi
26-02-2014, 20:40
من هم وقتی فیلم full hd 10 گیگ رو از طریق کامپیتور پخش میکنم رو tv تصویر هر چند ثانیه لگ میزنه دوستان مشکل از کجاست

احتمالا سرعت Wi-Fi کافی نیست.

magiteq1
26-02-2014, 21:23
احتمالا سرعت Wi-Fi کافی نیست.

با کابل هست hdmi v4 اما طول اش 15 متر هست
ایا مشکل از طول خیلی زیاد کابل هست

matinpour
26-02-2014, 22:29
تشکر دوست من
ولی ENCODE عربی نداره که انتخاب کنم چه کنم؟
دوست عزیز
از این روش استفاده کنید

تصور کنید فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ی را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی ممک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌ Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.

hsoft
27-02-2014, 10:36
سلام من 2 روزی میشه این تی وی f8880 46 رو خریداری کردم قبل خریداری هم تو چند تا سایت مصرف کننده ها نظر داده بودن که هنگام تماشای فیلم های 1080p سیستم مکث میکنه بین تصاویر به قول خودمون ریپ میزنه بعد تی وی ریستارت میشه منم دیروز امتحان کردم یه فیلم 1080 گزاشتم 4 5 دقیقه بود نشون میداد سیستم ریپ زد بعد ریست شد تی وی به نظر شما مشکل از چیه؟
انتظار برای جواب

matinpour
27-02-2014, 23:24
انتظار برای جواب

دوست عزیز
چک کنید که در منو صرفه جویی انرژی آیتم آن روشن نباشد و اگر نبود اتصالات برق و پورتهای ورودی و کابل HDMI آن را چک کنید و از کابل دیگر استفاده کنید و اگر مشگل هم چنان باقی بود با خدمات سام سرویس تماس بگیرید

omidbodaghi
25-03-2014, 07:50
با سلام

دوستاني كه مشكل كنترل صوتي داشتن به جديدترين ورژن عرضه شده (1114) آپديت كنن مشكل بلخره تو اين نسخه برطرف شده

hsoft
25-03-2014, 22:36
داداش من زدم آپدیت ورژن من 1105 زده ورژن جدید 1108 ولی وقتی میره تو آپدیت بزن تا 10 درصد حتی تا 50 هم رفت بعد یهو ریستارت میشه زده زمان انتظار هم 1 ساعت 50 دقیقه به نظرتون مشکل از سرعت نته؟

matinpour
25-03-2014, 22:55
داداش من زدم آپدیت ورژن من 1105 زده ورژن جدید 1108 ولی وقتی میره تو آپدیت بزن تا 10 درصد حتی تا 50 هم رفت بعد یهو ریستارت میشه زده زمان انتظار هم 1 ساعت 50 دقیقه به نظرتون مشکل از سرعت نته؟

دوست عزیز
اگر بخواهید آنلاین آبدیت کنید همین مشگلات را دارد مگر اینکه اینترنت پر سرعت داشته باشید.ولی می توانید آن را بطور آفلاین از این سایت دانلود کنید
آبدیت کردن فریمور
سایت سامسونگ رفته واز قسمت پشتیبانی واز قسمت دانلود سفت ابزار یا همان فریمور Firm W are دستگاه خود را دانلود و سپس آن فایل را در کامپیوتر استخراج کنید ( چون اگر اول آن را استخراج نکونید آن فایل فعال نمی شود و حتما باید همنام همان فایل زیپ شده باشد) سپس به وسیله فلش به تلویزیون وصل کنید و از قسمت منو - پشتیبانی - ابدیت نرمافزار آن را نصب کنید.

hsoft
26-03-2014, 13:03
دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی ولی تو این سایت مدل رو زده 8000 در صورتی که مدل تی وی 8880 به نظر شما این فریمور که برای 8000 خارجی اومده برای 8880 ایران مشکلی ایجاد نمیکنه؟

magiteq1
26-03-2014, 13:19
دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی ولی تو این سایت مدل رو زده 8000 در صورتی که مدل تی وی 8880 به نظر شما این فریمور که برای 8000 خارجی اومده برای 8880 ایران مشکلی ایجاد نمیکنه؟

دوست من باید شما مدل اسیا 8000 رو در نظر بگیرید که میشه uaf8000

hsoft
26-03-2014, 13:25
دوست من باید شما مدل اسیا 8000 رو در نظر بگیرید که میشه uaf8000
دوست عزیز میدونم مدل آسیاش میشه ua8000 میخوام بدونم از نظر سام سرویس گارانتی غیره مشکل ایجاد میشه یا نمیشه
و اینکه این فریم ور با مدل 8880 ما سازگاره یا خیر

magiteq1
26-03-2014, 13:43
دوست عزیز میدونم مدل آسیاش میشه ua8000 میخوام بدونم از نظر سام سرویس گارانتی غیره مشکل ایجاد میشه یا نمیشه

نه عزیز من شما ورزن اسیا رو بگیر مشکلی پیش نمیاد

hsoft
26-03-2014, 13:47
نه عزیز من شما ورزن اسیا رو بگیر مشکلی پیش نمیاد
دادش جسارته شما خودت تست کردی ؟

magiteq1
26-03-2014, 15:43
دادش جسارته شما خودت تست کردی ؟

من همین tv رو دارم و اپدیت اش هم نکردم چون هیچ احتاجی ندارم
شما دقیقا برای چی میخوای اپدیت کنی؟

hsoft
26-03-2014, 22:14
چون کنترل صوتیش غیر فعاله و تو اجرای فیلم به خصوص 1080 بعضی مواقع و زمانی که فیلمو جلو عقب میکنم خود به خود ریستارت میشه تی وی

magiteq1
27-03-2014, 00:41
چون کنترل صوتیش غیر فعاله و تو اجرای فیلم به خصوص 1080 بعضی مواقع و زمانی که فیلمو جلو عقب میکنم خود به خود ریستارت میشه تی وی

عزیز باید فرمت زیرونویس رو unicode در tv انتخاب کنی تا مشکل ریستارت حل شه

omidbodaghi
27-03-2014, 07:51

با سلام
دوست گرامي
از اينجا دانلود كن
هيچ مشكلي پيش نمياد
فريمور F8880 رو يا بايد از سايت امارات دانلود كني يا از سايت استراليا كه تو اون كشورها اين تي وي تحت عنوان F8000 شناخته ميشه
من خودم تست كردم

omidbodaghi
27-03-2014, 07:54

در كل سام سرويس مشكلاتي كه بعد از آپديت واس تلويزيونت پيش بياد رو قبول نميكنه
اينو تو برگ گارانتيش هم نوشته،كنترل دستگاه و مشكلات بعد از آپديت توسط كاربر

stulibious
27-03-2014, 10:44
آقا مرسی بابت راهنماییاتون، من قصد کردم آپدیت کنم فایلشم گرفتم تو فلش unzip شده، فقط مشکلم اینه تو توضیحات نوشته برو تو software update بعد by usb رو بزن ولی من اونجا اصلا by usb ندارم، فقط یه update now هست اونم میزنم میره آنلاین چک میکنه، داستان چیه؟

hsoft
27-03-2014, 23:41
دوستان عزیز مشکلی که با آپدیت اتوماتیک داشتم حل شد و تی وی به خوبی آپدیت شد
دلیلشم پیدا کردم تو وی وقتی با وای فای وصل میشه به نت تو آپدیت اتو مشکل پیش میاد برای جلو گیری از این مشکل مودم رو مستقیم و با کابل LAN به تی وی وصل کنید به راحتی دانلود و آپدیت میشه بعد از آپدیت مشکل کنترل صوتی و ریستارت های پیاپی حل شد
و الا ن به راحتی از کنترل صوتیش استفاده میکنم هم از طریق کنترل هوشمند و هم از طریق میک داخلی تی وی

reg2net
29-03-2014, 02:19
دوستان برام یک سوال پیش اومده،خود سام سرویس فریم ویر مستقل با سرور مجزا داره؟!
الآن در سایت سامسونگ برای مدل مشابه جهانی این دستگاه آپدیت جدید وجود دارد ولی با چک کردن به واسطه خود منوی تلویزیون نشون میده آپدیت جدیدی وجود نداره و آخرین نسخه نصب شده است! (در حالی که شماره نسخه اون پایینتر است)

omidbodaghi
29-03-2014, 07:52
آقا مرسی بابت راهنماییاتون، من قصد کردم آپدیت کنم فایلشم گرفتم تو فلش unzip شده، فقط مشکلم اینه تو توضیحات نوشته برو تو software update بعد by usb رو بزن ولی من اونجا اصلا by usb ندارم، فقط یه update now هست اونم میزنم میره آنلاین چک میکنه، داستان چیه؟

با سلام
دوست گرامي فايل فريموري رو كه دانلود كردي رو حتمن بايد از حالت زيپ خارج كني و روي فلش مموريت كپي كني،بعد فلش مموريت رو به پورت يو اس بي تي ويت(پورت يو اس بي وسط) متصل كني و در نهايت تي ويت رو روشن كني و 3 دقيقه صبر كني،وقتي به منوي بروزرساني بري وقتي بزني به روز رساني واست گزينه ي به روزرساني توسط يو اس بي رو مياره،اونو اوكي كن كارش تموم بشه تي ويت ريست ميشه و ميتوني از ورژن جديد استفاده كني

fazllollah
29-03-2014, 08:35
با سلام
دوست گرامي من هم یک 46f8880 از دی جی کالا قبل عید گرفتم وقتی به دستم رسید به ورژن نرم افزار نگاه کردم 1107 بود که متاسفانه خود سام سرویس ایران آبدیت کرده بود
دو سه روز قبل خود تلوزیون اعلام کرد آبدیت جدید امده که بعلت اینکه نمی خواستم آبدیت آن لاین داشته باشم فریم ور رو از سایت سامسونگ امارات گرفتم اما هر کاری که به ذهنم میرسید انجام دادم ولی آبدیت از روی فلش نصب نشد یه سرچ که کردم یه جایی گفته بود که سام سرویس آبدیت از روی فلش رو بسته برای مشکلات پیش آمده ( راست یا دروغش رو نمی دونم ) من هم آن لاین آبدیت کردم کنترل صوتی تلویزیون فعال شد بعلاوه یه سری تنظیمات جدید برای تنضیم تصویر و صدا

hsoft
29-03-2014, 11:27
الآن در سایت سامسونگ برای مدل مشابه جهانی این دستگاه آپدیت جدید وجود دارد ولی با چک کردن به واسطه خود منوی تلویزیون نشون میده آپدیت جدیدی وجود نداره و آخرین نسخه نصب شده است! (در حالی که شماره نسخه اون پایینتر است)
دوست عزیز سام سرویس سرور مجزا نداره و تی وی به همون سرور امارات وصل میشه در ضمن در حال حاضر آخرین ورژن برای 46f8880
ورژن 1108 که تو این ورژن کنترل صوتی فعال شده

reg2net
29-03-2014, 13:24
دوست عزیز سام سرویس سرور مجزا نداره و تی وی به همون سرور امارات وصل میشه در ضمن در حال حاضر آخرین ورژن برای 46f8880
ورژن 1108 که تو این ورژن کنترل صوتی فعال شده

ممنون،تا چند روز پیش چیزی نشون نمیداد ولی امروز صبح چک کردم پیام داد برای نسخه جدید. دوستان آپدیت با wi fi مشکلات جانبی داره؟
(به غیر از مشکل سرعت اینترنت) یکی از دوستان لینک همین فریمویر رو میتونه بهم بده؟

stulibious
29-03-2014, 17:40

خیلی برات عجیبه؟! فیرم ویر هر منطقه بصورت مستقل بروز رسانی میشه فقطم سامسونگ نیست که اینجوریه

matinpour
29-03-2014, 18:03
ممنون،تا چند روز پیش چیزی نشون نمیداد ولی امروز صبح چک کردم پیام داد برای نسخه جدید. دوستان آپدیت با wi fi مشکلات جانبی داره؟
(به غیر از مشکل سرعت اینترنت) یکی از دوستان لینک همین فریمویر رو میتونه بهم بده؟
دوست عزیز
اگر با wifi مشگل دارید از طریق کابل لن استفاده کنید و اگر از طریق آفلاین می خواهید استفاده کنید از این سایت دانلود کنید
آبدیت کردن فریمور
لازم بذکر است که در سری 8
فلش مموري را به پورت يو اس بي تلویزیون(پورت يو اس بي وسط) متصل كنيد و در نهايت تلویزیون رو روشن کرده و 3 دقيقه صبر كنيد وقتي به منوي بروزرساني بروید وقتي بزني به روز رساني گزينه ي به روزرساني توسط يو اس بي فعال می شود و آن وقت آن را انتخاب کرده و فریمور را نسب کنید

reg2net
29-03-2014, 18:13
دوست عزیز
اگر با wifi مشگل دارید از طریق کابل لن استفاده کنید و اگر از طریق آفلاین می خواهید استفاده کنید از این سایت دانلود کنید
آبدیت کردن فریمور
فلش مموري را به پورت يو اس بي تلویزیون(پورت يو اس بي وسط) متصل كنيد و در نهايت تلویزیون رو روشن کرده و 3 دقيقه صبر كنيد وقتي به منوي بروزرساني بروید وقتي بزني به روز رساني گزينه ي به روزرساني توسط يو اس بي فعال می شود و آن وقت آن را انتخاب کرده و فریمور را نسب کنید

ممنون،امروز که برای آپدیت چک کردم پیغام بروز رسانی 1108 میداد ولی لینک شما نسخه 1114 هست.راهنمایی میفرمایید؟

matinpour
29-03-2014, 18:18
ممنون،امروز که برای آپدیت چک کردم پیغام بروز رسانی 1108 میداد ولی لینک شما نسخه 1114 هست.راهنمایی میفرمایید؟
دوست عزیز
همانطور که در پست بالا توضیح دادم هم می توانید از آفلاین و هم می توانید از آنلاین استفاده کنید یعنی ورژن پایین و یا ورژن بالا آن را نصب کنید

hsoft
29-03-2014, 21:35
دوست عزی با wi fi آپدیت نمیشه
مودم رو با کبل LAN وصل کن

stulibious
29-03-2014, 23:31
دوست عزیز
آبدیت کردن فریمور

داداشم من به عینه این کارارو میکنم ولی اصلآ گزینه ای برای آپدیت از usb نمیاد. همه جا نوشته تلویزیون سوال میکنه که آیا میخوای محتویات فلش متصل شده رو برای فیرم ویر جدید چک کنم؟ ولی این اصلآ هیچی نمیپرسه فقط آپدیت آنلاین میکنه. فیرم ویرشم 1105 هست

reg2net
30-03-2014, 00:36
دوست عزی با wi fi آپدیت نمیشه
مودم رو با کبل LAN وصل کن

چطور مگه؟مشکلی پیش میاد؟ من زدم دانلود میکرد ولی کنسل کردم! متاسفانه نمیتونم با کابل Lan وصل کنم به تلویزیون.راه حلی هست؟

reg2net
30-03-2014, 00:38
دوست عزیز
همانطور که در پست بالا توضیح دادم هم می توانید از آفلاین و هم می توانید از آنلاین استفاده کنید یعنی ورژن پایین و یا ورژن بالا آن را نصب کنید
منم دقیقا همین برام ایجاد سوال کرده که چرا از طریق سیستم خود تلویزیون نسخه پایینتر به عنوان آپدیت معرقی میشه در حالی که نسخه جدیدتری وجود داره!

matinpour
30-03-2014, 09:32
چطور مگه؟مشکلی پیش میاد؟ من زدم دانلود میکرد ولی کنسل کردم! متاسفانه نمیتونم با کابل Lan وصل کنم به تلویزیون.راه حلی هست؟
دوست عزیز
اگر سرعت اینترنت شما بالا باشد از طریقه wifi هم می توانید استفاده کنید ولی اگر سرعت پایین باشد ممکن است با تاخیر و یا قطع شود .برای همین گفته می شود که بهتر است با کابل لن این کار را بکنید.

matinpour
30-03-2014, 09:43
منم دقیقا همین برام ایجاد سوال کرده که چرا از طریق سیستم خود تلویزیون نسخه پایینتر به عنوان آپدیت معرقی میشه در حالی که نسخه جدیدتری وجود داره!
دوست عزیز
ممکن است که سرویسی را که شما از سایت سامسونگ می گیرید هنوز بروز نشده باشد و یا آن سایت موردنظر شما را بسته به ورژن سیستمتان بصورت پلکانی بروز می کند البته در حالت آنلاین ولی در حالت آفلاین معمولا در سایت آخرین ورژن را نمایان می کنند و شما حتی نمی توانید از ورژن های قدیمی آن برای دانگیریت کردن ( برگرداندن به ورژن قدیمی) استفاده کنید که البته آن یک بحث تخصصی و خیلی پیچیدست و فقط متخصصین خاصی می توانند آن کار را انجام دهند.
لازم بذکر است که ورژن جدید معمولا تمامی خصوصیات ورژنهای قدیمی را نیز دارد

stulibious
30-03-2014, 09:45

داداشم علتش اینه که فیرمویری که تو ایران آپدیت میشه با اونیکه شما بصورت آنلاین میگیری یکی نیست. نه اینکه فرق خاصی داشته باشن، فقط فایلها از یکجا دانلود نمیشن، تلویزیون شما از سرور امارات دانلود نمیکنه که بخواد با اونا یه فیرمویر یکسان رو بگیره. تو گوشیای سامسونگم همینه، برای هر منطقه جدا جدا Release میشه یه موقع میبینی بین پخش شدن ورژن 4.3 اندروید توی مناطق مختلف جهانی حتی چند ماه اختلافه یا حتی واسه ایران شاید هیچ موقع نیاد...

stulibious
30-03-2014, 09:48
یکی توروخدا راهنمایی کنه، ممکنه آپدیت از طریق USB رو سام سرویس کلا غیر فعال کرده باشه؟

matinpour
30-03-2014, 10:10
یکی توروخدا راهنمایی کنه، ممکنه آپدیت از طریق USB رو سام سرویس کلا غیر فعال کرده باشه؟

دوست عزیز
بعید میدانم ولی اگر شما از طریق آنلاین آبدیت کرده باشید ممکن است در فریمور شما دستور داده باشند که نصب از طریق usb را از منوی مخفی سیستمتان خاموش و یا غیر فعال کرده باشند. و این عمل سابقه ندارد.
آیا آیتم نصب از usb در بروز رسانی اصلا وجود ندارد و یا اینکه عمل نصب را انجام نمی دهد؟

stulibious
30-03-2014, 12:55
دوست عزیز
بعید میدانم ولی اگر شما از طریق آنلاین آبدیت کرده باشید ممکن است در فریمور شما دستور داده باشند که نصب از طریق usb را از منوی مخفی سیستمتان خاموش و یا غیر فعال کرده باشند. و این عمل سابقه ندارد.
آیا آیتم نصب از usb در بروز رسانی اصلا وجود ندارد و یا اینکه عمل نصب را انجام نمی دهد؟

نه داداشم اصلآ نصب از روی USB توی اون منو نیست. اگه بود و نصب نمیکرد یه چیزی ولی این اصلآ اون گزینه رو نداره. یه گزینه داره به نام Update Now که تا میزنم میره آنلاین چک میکنه، اینترنت رو قطع میکنم ارور میده میگه کانکشنتو چک کن، کلا هیچ چیزی برای آپدیت از روی USB نمیاد که من بزنم. flash من Fat32 فورمت شده، تلویزیون هم شناختتش توی لیست ورودیها هست...

reg2net
30-03-2014, 18:13
دوستان من با همون wifi آپدیت کردم و خوشبختانه سرعت سرورهاش هم خوبه و راحت و سریع دانلود شد. فرمان صوتی هم در این نسخه فعال شد ولی همچنان به زبان انگلیسی!
من فکر میکردم سام سرویس حرکت جدیدی قراره انجام بده و دستورات فارسی اضافه کنه!

sh@y@n
30-03-2014, 18:25
سلام
من فریمور تلویزیونم 1102 هست ولی مرورگرش زبان فارسی نداره
میخواستم ببینم ورژن 1114 که اخرین فریمور هست در مرورگر زبان فارسی داره یا نه ؟

matinpour
30-03-2014, 18:32
سلام
من فریمور تلویزیونم 1102 هست ولی مرورگرش زبان فارسی نداره
میخواستم ببینم ورژن 1114 که اخرین فریمور هست در مرورگر زبان فارسی داره یا نه ؟
دوست عزیز
آیا کیبرد آن فارسی ندارد؟ مشگلی نیست می توانید آخرین فریمور را دانلود کنید و تست کنید.

sh@y@n
30-03-2014, 18:40
دوست عزیز
آیا کیبرد آن فارسی ندارد؟ مشگلی نیست می توانید آخرین فریمور را دانلود کنید و تست کنید.
نه فارسی نداره
اون قسمت کیبورد که واسه تعویض زبانه , نوشته ENG و حالت خاکستری کمرنگ داره و غیر قابل تعویضه
البته من زبان تلویزیون رو گذاشتم روی انگلیسی ممکنه اگر فارسیش کنم مرورگر هم زبان فارسی اضافه بشه؟

matinpour
30-03-2014, 18:43
نه فارسی نداره
اون قسمت کیبورد که واسه تعویض زبانه , نوشته ENG و حالت خاکستری کمرنگ داره و غیر قابل تعویضه
البته من زبان تلویزیون رو گذاشتم روی انگلیسی ممکنه اگر فارسیش کنم مرورگر هم زبان فارسی اضافه بشه؟
دوست عزیز
بله آن کار را انجام دهید درست می شود.

sh@y@n
30-03-2014, 19:15
دوست عزیز
بله آن کار را انجام دهید درست می شود.
الان زبان منو رو فارسی کردم ولی مروگر باز هم فارسی نداره
فکر کنم کلا فارسی نداشته باشه

matinpour
30-03-2014, 19:30
الان زبان منو رو فارسی کردم ولی مروگر باز هم فارسی نداره
فکر کنم کلا فارسی نداشته باشه
دوست عزیز
از این راه بروید
سیستم ---> مدیر دستگاه ---> تنظیمات صفحه کلید---> گزینه های صفحه کلید---> زبان صفحه کلید---> و آن را فارسی انتخاب کنید و نوع صفحه کلید را ایران و تغییر زبان ورودی را ALT انتخاب کنید.

sh@y@n
30-03-2014, 20:04
دوست عزیز
از این راه بروید
سیستم ---> مدیر دستگاه ---> تنظیمات صفحه کلید---> گزینه های صفحه کلید---> زبان صفحه کلید---> و آن را فارسی انتخاب کنید و نوع صفحه کلید را ایران و تغییر زبان ورودی را ALT انتخاب کنید.
مرسی داداش درست شد
من فکر میکردم اون قسمت از تنظیمات فقط مربوط به کیبورد بلوتوثی و اکسترنال باشه:n02:

sh@y@n
30-03-2014, 22:58
دوست عزیز
از این راه بروید
داداش تلویزیون 2 ساعت پیش درست شد اما الان باز میبینم فقط کیبورد انگلیسی داره و فارسی پریده :n03:
توی این دو ساعت هم کسی به تلویزیون دست نزده و الان هم که تنظیماتو چک میکنم همه درست هستن ولی نمیدونم چرا کیبورد فارسی پریده
البته دفعه پیش هم که رفتم نگاه کردم زبان صفحه کلید فارسی و نوع ایران و تغییر زبان هم ALT بود و من چیزی رو دست نزدم و خودم هم تعجب کردم چرا یهو درست شد :n13:

matinpour
30-03-2014, 23:02
داداش تلویزیون 2 ساعت پیش درست شد اما الان باز میبینم فقط کیبورد انگلیسی داره و فارسی پریده :n03:
توی این دو ساعت هم کسی به تلویزیون دست نزده و الان هم که تنظیماتو چک میکنم همه درست هستن ولی نمیدونم چرا کیبورد فارسی پریده
البته دفعه پیش هم که رفتم نگاه کردم زبان صفحه کلید فارسی و نوع ایران و تغییر زبان هم ALT بود و من چیزی رو دست نزدم و خودم هم تعجب کردم چرا یهو درست شد :n13:
دوست عزیز
آیا زبان را دوباره انگلیسی انتخاب کردید؟ در منوی سیستم نگاه کنید ببینید زبان انتخابی چیست .

sh@y@n
30-03-2014, 23:13
دوست عزیز
آیا زبان را دوباره انگلیسی انتخاب کردید؟ در منوی سیستم نگاه کنید ببینید زبان انتخابی چیست .
نه اصلا به تنظیمات دست نزدم , 2 ساعت پیش زبان منو انگلیسی و زبان کیبورد فارسی بود و همه چیز درست بود
الانم همونجوریه ولی نمیدونم چرا کیبورد فارسی پریده

matinpour
30-03-2014, 23:27
نه اصلا به تنظیمات دست نزدم , 2 ساعت پیش زبان منو انگلیسی و زبان کیبورد فارسی بود و همه چیز درست بود
الانم همونجوریه ولی نمیدونم چرا کیبورد فارسی پریده
دوست عزیز
آیا از کیبورد مجازی و یا کیبورد دستی دکمه ALT را می زنید تا زبان تعویض شود ؟

sh@y@n
30-03-2014, 23:42
دوست عزیز
آیا از کیبورد مجازی و یا کیبورد دستی دکمه ALT را می زنید تا زبان تعویض شود ؟
از زبان منو بود , فارسیش کردم درست شد , باید زبان منو و زبان صفحه کلید هر دو فارسی باشن
نمیشه کاری کرد که منوها انگلیسی باشن ولی صفحه کلید فارسی هم داشته باشیم ؟

matinpour
30-03-2014, 23:55
از زبان منو بود , فارسیش کردم درست شد , باید زبان منو و زبان صفحه کلید هر دو فارسی باشن
نمیشه کاری کرد که منوها انگلیسی باشن ولی صفحه کلید فارسی هم داشته باشیم ؟
دوست عزیز
تست کنید که اگر منو انگلیسی باشد
از کیبورد مجازی و یا کیبورد دستی دکمه ALT را بزنید زبان تعویض میشود یا نه؟ اگر نه که هر وقت نیاز دارید زبان منو را تغییر دهید.

sh@y@n
31-03-2014, 00:15
دوست عزیز
تست کنید که اگر منو انگلیسی باشد
از کیبورد مجازی و یا کیبورد دستی دکمه ALT را بزنید زبان تعویض میشود یا نه؟ اگر نه که هر وقت نیاز دارید زبان منو را تغییر دهید.

کیبورد روی صفحه اصلا دکمه ALT نداره :n02:
داداش یه مشکل دیگه که دارم اینه که ساعت تلویزیون روی حالت اتوماتیکه , قبلا ساعتو درست نشون میداد اما فکر کنم از وقتی که کانال یابی دیجیتال کردم ساعتش به هم ریخته مثلا الان ساعتو زده 4:43 میدونید چجوری درست میشه؟

matinpour
31-03-2014, 00:26
کیبورد روی صفحه اصلا دکمه ALT نداره :n02:
داداش یه مشکل دیگه که دارم اینه که ساعت تلویزیون روی حالت اتوماتیکه , قبلا ساعتو درست نشون میداد اما فکر کنم از وقتی که کانال یابی دیجیتال کردم ساعتش به هم ریخته مثلا الان ساعتو زده 4:43 میدونید چجوری درست میشه؟
دوست عزیز
غیر ممکن است که آن کلید را نداشته باشد ولی با این وجود شما در منوی کیبورد در سیستم وارد شوید و ببینید بجز کلید ALT چه کلیدی را برای ورودی می توانید انتخاب کنید که روی کیبوردتان هست و برای تنظیم ساعت تان هم به این تایپیک بروید و از آن استفاده کنید

sh@y@n
31-03-2014, 00:58
صفحه کلیدش این شکلیه
در سری f چطور میشه به منوی مخفی رفت؟

matinpour
31-03-2014, 15:47
صفحه کلیدش این شکلیه
در سری f چطور میشه به منوی مخفی رفت؟

دوست عزیز
روی کیبورد شما آیکون چرخ دنده دارد که تنظیمات در آن است روی آن کلیک کنید و ورودی زبان را تغییر دهید

sh@y@n
31-03-2014, 17:06
دوست عزیز
روی کیبورد شما آیکون چرخ دنده دارد که تنظیمات در آن است روی آن کلیک کنید و ورودی زبان را تغییر دهید
در قسمت چرخ دنده فقط 2 گزینه داره
یکی متن توصیه شده که روشنه
یکی هم پیش بینی حرف بعدی که اونم روشنه
چجوری میشه به منوی مخفی رفت ؟

matinpour
31-03-2014, 17:54
در قسمت چرخ دنده فقط 2 گزینه داره
یکی متن توصیه شده که روشنه
یکی هم پیش بینی حرف بعدی که اونم روشنه
چجوری میشه به منوی مخفی رفت ؟

دوست عزیز
با کنترول معمولی باید این کد ها را وارد کنید
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:
اگر کنترول معمولی ندارید می توانید از کنترولهای معمولی تلویزیونهای سامسونگ استفاده کنید تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم ساز گار هستند و مدل کنترول معمولی شما TM1390 است که می توانید از فروشگاه صوتی تصویری و یا کنترول فروشی ها تهیه کنید
در ضمن بعضی از آیتم های آن هم پنهان و یا خاموش هستند و برای فعال سازی باید بعد از ورود به منوی مخفی از کنترول دست ساز استفاده کنید که طریقه ساخته آن را در این تایپیک می توانید بیابید

"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"565998 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و اینم فایل میکس شده برای استفاده از کنترول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
61846

sh@y@n
31-03-2014, 18:16
دوست عزیز
با کنترول معمولی باید این کد ها را وارد کنید
دسترسی به منوی سرویس
در تلویزیون های جدید:
کد:
اگر کنترول معمولی ندارید می توانید از کنترولهای معمولی تلویزیونهای سامسونگ استفاده کنید تمامی کنترولهای معمولی سامسونگ با هم ساز گار هستند و مدل کنترول معمولی شما TM1390 است که می توانید از فروشگاه صوتی تصویری و یا کنترول فروشی ها تهیه کنید
در ضمن بعضی از آیتم های آن هم پنهان و یا خاموش هستند و برای فعال سازی باید بعد از ورود به منوی مخفی از کنترول دست ساز استفاده کنید که طریقه ساخته آن را در این تایپیک می توانید بیابید

"[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"565998 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و اینم فایل میکس شده برای استفاده از کنترول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
61846
اوه چقدر دردسر داره :n02:
من که کنترل معمولی ندارم تازه شنیدم با رفتن به منوی مخفی گارانتی هم باطل میشه منم که تلویزیونو تازه خریدم
به نظرم با ساعتش کنار بیام بهتر باشه :n02:

Roy Jackson
06-04-2014, 11:04
سلام به همه
یه دونه F8880 داریم ورژن فریمورش 1105 هستش، وقتی دکمه Voice روی کنترل رو میزنم، میزنه فرمان صوتی در دسترس نمی باشد.
کل این تایک رو خوندم، بعضی از دوستان توی یه تاپیک دیگه گفتن که با آپدیت به 1108 یا 1114 گزینه voice فعال میشه.
میخواستم بدونم کسی هست که فریمور TV رو از 1105 به 1114 آپدیت کرده باشه و این گزینه براش فعال شده باشه؟ بعد از آپدیت مشکلی برای دستگاهشون پیش اومده یا نه؟

دوتا سوال خیلی مهم دیگه هم داشتم،
آیا بعد از آپدیت کانلهای ----T که جست و جو کردم و مرتب کردم پاک میشن؟
آیا بعد از آپدیت تنظیمات به Reset Factory بر میگرده؟

ممنون میشم این سوالات رو جواب بدین
با تشکر

matinpour
06-04-2014, 14:45
سلام به همه
یه دونه F8880 داریم ورژن فریمورش 1105 هستش، وقتی دکمه Voice روی کنترل رو میزنم، میزنه فرمان صوتی در دسترس نمی باشد.
کل این تایک رو خوندم، بعضی از دوستان توی یه تاپیک دیگه گفتن که با آپدیت به 1108 یا 1114 گزینه voice فعال میشه.
میخواستم بدونم کسی هست که فریمور TV رو از 1105 به 1114 آپدیت کرده باشه و این گزینه براش فعال شده باشه؟ بعد از آپدیت مشکلی برای دستگاهشون پیش اومده یا نه؟

دوتا سوال خیلی مهم دیگه هم داشتم،
آیا بعد از آپدیت کانلهای ----T که جست و جو کردم و مرتب کردم پاک میشن؟
آیا بعد از آپدیت تنظیمات به Reset Factory بر میگرده؟

ممنون میشم این سوالات رو جواب بدین
با تشکر

دوست عزیز
طبق گفته دوستانی که مدل تلویزیون شما را داشته اند فرمان صوتی در ورژن جدید دوباره فعال شده است و مشگلی هم برایشان پیش نیامده
و در ضمن با آبدیت
کانلهای ----T شما مشگلی برایشان پیش نمی آید و بعد از آبدیت هم تنظیمات به Reset Factory بر نمی گردد.

Roy Jackson
06-04-2014, 15:18
دوست عزیز
طبق گفته دوستانی که مدل تلویزیون شما را داشته اند فرمان صوتی در ورژن جدید دوباره فعال شده است و مشگلی هم برایشان پیش نیامده
و در ضمن با آبدیت
کانلهای ----T شما مشگلی برایشان پیش نمی آید و بعد از آبدیت هم تنظیمات به Reset Factory بر نمی گردد.

دست گلت درد نکنه
بسیار سپاسگذارم

یه سوال دیگه
ورژن 1108 رو از طریق خود دستگاه بگیرم، یا ورژ 1114 رو از اینترنت دانلود کنم؟

matinpour
06-04-2014, 15:26
دست گلت درد نکنه
بسیار سپاسگذارم

یه سوال دیگه
ورژن 1108 رو از طریق خود دستگاه بگیرم، یا ورژ 1114 رو از اینترنت دانلود کنم؟
دوست عزیز
ورژن 1114 قاعدتا بالاتر و کاملتر است و معمولا ورژن بالا تکمیل شده ورژنهای پایین تر هستند ولی اگر سرعت اینترنت تان زیاد است از طریق آنلاین می توانید نصب را انجام دهید. و اگر مشگلتان بر طرف شد که دیگر لازم به آبدیت ورژن بالاتر نیست ولی اگر مشگل حل نشد روند نصب ورژن با لا تر را انجام دهید.

Roy Jackson
07-04-2014, 13:37
سلامی دوباره

آقا من فریمور 1114 رو دانلود کردم و اکسترکت کردم، پوشه مورد نظر که اسمش T-FXPUABC روی USB که فرمت FAT32 شده ریختم.
USB رو به پورت وسطی زدم و تلویزیون رو روشن کردم، حدود 3-4 دقیقه صبر کردم و به منوی Software Update رفتم ولی گزینه آپدیت از طریق USB نداره، فقط گزینه Update Now هستش که اون رو میزنم میخواد آنلاین آپدیت کنه...

به نظر دوستان کجای کار ایراد داره؟
(یکی از دوستان هم توی همین تاپیک همین مشکل رو داشت ولی کسی جواب درستی نداده....)

matinpour
07-04-2014, 23:48
سلامی دوباره

آقا من فریمور 1114 رو دانلود کردم و اکسترکت کردم، پوشه مورد نظر که اسمش T-FXPUABC روی USB که فرمت FAT32 شده ریختم.
USB رو به پورت وسطی زدم و تلویزیون رو روشن کردم، حدود 3-4 دقیقه صبر کردم و به منوی Software Update رفتم ولی گزینه آپدیت از طریق USB نداره، فقط گزینه Update Now هستش که اون رو میزنم میخواد آنلاین آپدیت کنه...

به نظر دوستان کجای کار ایراد داره؟
(یکی از دوستان هم توی همین تاپیک همین مشکل رو داشت ولی کسی جواب درستی نداده....)
دوست عزیز
در بعضی از سری ها

این گزینه موجود نیست ولی امکان آپدیت از طریق USB وجود داره و این کار رو طبق دستور العمل کاتالوگ سامسونگ انجام دهید.
بعد از اینکه فایل رو تو فلش قرار دادید، ابتدا فلش را به تلویزیون وصل کنید و سپس تلویزیون رو روشن کنید. بعد از حدود دو دقیقه وارد منو - پشتیبانی - بروز رسانی نرم افزار - اکنون بروز رسانی شوید، در این لحظه خود تلویزیون فایل موجود در فلش را شناسایی کرده و پیغامی مبتنی بر اینکه آیا می خواهید بروز رسانی از طریق USB انجام شود یا خیر از شما می پرسد که شما باید تایید کنید. یعنی با اینکه در منوی تلویزیون بروزرسانی از طریق USB وجود ندارد اما در صورت موجود بودن فایل بروز رسانی روی فلش می توانید این عملیات را انجام دهید.

hamed53
11-04-2014, 02:05
تورو خدا یکی کمک کنه
منم میخوام TV رو با usb آپدیت کنم اما نمیتونم.همش میخواد با اینترنت آپدیت کنه..............
دقیقا طبق دستورالعمل update می کنم اما نمیشه......
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟.....
سام سرویس که جواب نمیده...تو سایت سامسونگ امریکا و انگلیس هم رفتم تا گفتم از ایران هستم گفتند باید از سام سرویس بپرسی ما مجاز نیستیم جواب بدیم.....

perety
11-04-2014, 11:02
تورو خدا یکی کمک کنه
منم میخوام TV رو با usb آپدیت کنم اما نمیتونم.همش میخواد با اینترنت آپدیت کنه..............
دقیقا طبق دستورالعمل update می کنم اما نمیشه......
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟.....
سام سرویس که جواب نمیده...تو سایت سامسونگ امریکا و انگلیس هم رفتم تا گفتم از ایران هستم گفتند باید از سام سرویس بپرسی ما مجاز نیستیم جواب بدیم.....

منم همین مشکل رو دارم هر کاری کردم آخر آپدیت نشد.
فقط از روی اینترنت میخواد آپدیت کنه.

perety
11-04-2014, 12:39
منم همین مشکل رو دارم هر کاری کردم آخر آپدیت نشد.
فقط از روی اینترنت میخواد آپدیت کنه.

الان فهمیدم که نباید پوشه T-FXPUABC رو کپی کرد تو فلش بلکه باید فایل های توی این پوشه رو بریزی توم فلش
با اینکار وقتی روی گزینه اکنون آپدیت شود میرم میاد که از روی فلش آپدیت نصب کنه ولی ایندفعه میگه فایلی که اعتبار داشته باشه پیدا نشد.
ورژنی هم که دانلود کردم برای خاورمیانه هستش

hamed53
12-04-2014, 22:55
[QUOTE=perety;8182429]الان فهمیدم که نباید پوشه T-FXPUABC رو کپی کرد تو فلش بلکه باید فایل های توی این پوشه رو بریزی توم فلش
با اینکار وقتی روی گزینه اکنون آپدیت شود میرم میاد که از روی فلش آپدیت نصب کنه ولی ایندفعه میگه فایلی که اعتبار داشته باشه پیدا نشد.
ورژنی هم که دانلود کردم برای خاورمیانه هستش[/QUOTE

منم دقیقا با کلی وررفتن به همین پیغام رسیدم....مشکل چیه؟

perety
14-04-2014, 10:13
[QUOTE=perety;8182429]الان فهمیدم که نباید پوشه T-FXPUABC رو کپی کرد تو فلش بلکه باید فایل های توی این پوشه رو بریزی توم فلش
ورژنی هم که دانلود کردم برای خاورمیانه هستش[/QUOTE

منم دقیقا با کلی وررفتن به همین پیغام رسیدم....مشکل چیه؟

فکر کنم دیگه تنها راه حل آپدیت آنلاین باشه.

arad_56
15-04-2014, 10:52
آقا این تصویر در تصویرش چجوریه؟ من نتونستم پیداش کنم

matinpour
15-04-2014, 19:37
آقا این تصویر در تصویرش چجوریه؟ من نتونستم پیداش کنم

دوست عزیز
برای تماشای تلویزیون به عنوان یک تصویر در تصویر، منبع صفحه اصلی باید به کامپوننت یا HDMI تنظیم شده باشد.
و برای روشن کردن آن درسری e
منو--->سیستم---> تصویر در تصویر و آن را روشن کنید
و در سری f
منو---> تصویر---> PIP و آن را روشن کنید

hamed53
21-04-2014, 20:03
یکی سوالهای منو هم جواب بده.....

hamed53
21-04-2014, 20:06
firm ware برای من 1105 هست....

hamed53
21-04-2014, 20:07
فایلهای داخل usb ره همه اش میگه معتبر نیست و آنلاین همک اپدیت نمیشه...

matinpour
21-04-2014, 21:25
فایلهای داخل usb ره همه اش میگه معتبر نیست و آنلاین همک اپدیت نمیشه...

دوست عزیز
قبلا هم توضییح داده ام که اگر مشگلی ندارد پس نیازی به آبدیت ندارد و برای همین نه تلویزیونتان و نه از طریق USB آبدیت را نمی پزیرد .

hsoft
25-04-2014, 23:35
برای اینکه آنلاین آپدیت کنی کابل مودم رو به سوکت lan تی وی وصل کن مشکل آپدیت آنلاین حل میشه

atalmatl
01-05-2014, 17:06
سلام دوستان
یه مشکلی که با این تی وی دارم اینه که منطقه زمانی قابل تنظیم نیست و زمان دیدن کانالهای دیجیتال ایران ساعت لیست برنامه ها درست نیست تو این ورژن اپدیت این مشکل حل شده؟

matinpour
01-05-2014, 18:49
سلام دوستان
یه مشکلی که با این تی وی دارم اینه که منطقه زمانی قابل تنظیم نیست و زمان دیدن کانالهای دیجیتال ایران ساعت لیست برنامه ها درست نیست تو این ورژن اپدیت این مشکل حل شده؟
دوست عزیز
از این تایپیک استفاده کنید

asad3.1
03-06-2014, 13:47
سلام کسی آپدیت 1115 که تو سایت سامسونگ امارات هست انجام داده ؟؟؟ مشکلی نداره ؟ چرا آنلاین می خوام آپدیت کنم فقط ورژن 1108 رو واسم میاره ولی تو سایت 1115 هم اومده ؟؟؟؟ ورژن الانم 1107 هست .

matinpour
03-06-2014, 17:16
سلام کسی آپدیت 1115 که تو سایت سامسونگ امارات هست انجام داده ؟؟؟ مشکلی نداره ؟ چرا آنلاین می خوام آپدیت کنم فقط ورژن 1108 رو واسم میاره ولی تو سایت 1115 هم اومده ؟؟؟؟ ورژن الانم 1107 هست .

دوست عزیز
در مدل آنلاین فریمور ها تقریبا پرتابل هستند یعنی دانلود و نصب باهم انجام می شود و همیشه ورژن آن از آفلاین پایین تر است و معمولا اگر ورژنهای پایین تر آبدیت نشده باشد ورژن بالاتر عمل نمی کند سعی کنید اگر ورژن بالاتر آبدیت نمی شود از طریق کابل لن و بصورت آنلاین آبدیت اولیه را انجام دهید.تا به ورژن سایت نزدیک شود و یا لاعقل بتوانید دیگر بوسیله فلش آبدیت ها را انجام دهید.

asad3.1
10-06-2014, 15:18
دوست عزیز
در مدل آنلاین فریمور ها تقریبا پرتابل هستند یعنی دانلود و نصب باهم انجام می شود و همیشه ورژن آن از آفلاین پایین تر است و معمولا اگر ورژنهای پایین تر آبدیت نشده باشد ورژن بالاتر عمل نمی کند سعی کنید اگر ورژن بالاتر آبدیت نمی شود از طریق کابل لن و بصورت آنلاین آبدیت اولیه را انجام دهید.تا به ورژن سایت نزدیک شود و یا لاعقل بتوانید دیگر بوسیله فلش آبدیت ها را انجام دهید.

آپدیت 1108 رو با وای فای انجام دادم کنترل صوتی فعال شد ولی از اون موقع رس**ور رو با HDMI بهش وصل میکنم انگار قطع و وصل می شه دائم !!!!!!:n13::n13::n13::n13::n13::n13:
کسی اینجوری شده ؟؟؟؟؟ کمکم کنید لطفا
الان آپدیت 1115 رو آفلاین انجام بدم درست میشه ؟؟؟؟

matinpour
10-06-2014, 15:28
آپدیت 1108 رو با وای فای انجام دادم کنترل صوتی فعال شد ولی از اون موقع رس**ور رو با HDMI بهش وصل میکنم انگار قطع و وصل می شه دائم !!!!!!:n13::n13::n13::n13::n13::n13:
کسی اینجوری شده ؟؟؟؟؟ کمکم کنید لطفا
الان آپدیت 1115 رو آفلاین انجام بدم درست میشه ؟؟؟؟
دوست عزیز
ممکن است کابل تان مورد داشته باشد همیشه سعی کنید از کابل مرغوب و استاندارد استفاده کنید چون خیلی مهم است . و از آبدیت دیگر هم استفاده کنید امیدوارم مشگلتان حل شود.

asad3.1
11-06-2014, 06:37
دوست عزیز
ممکن است کابل تان مورد داشته باشد همیشه سعی کنید از کابل مرغوب و استاندارد استفاده کنید چون خیلی مهم است . و از آبدیت دیگر هم استفاده کنید امیدوارم مشگلتان حل شود.
تا قبل از آپدیت نه کابل مشکلی داشت نه رس**ور حالا آپدیت جدید میزنیم امیدوارم درست شه !!!

asad3.1
11-06-2014, 17:42
منم مثه بقیه دوستان نتونستم از طریق usb آپدیت کنم ! کسی می دونه چجوری میشه این مشکل رو برطرف کرد ؟؟؟؟:n13:
تو راهنماش گفته که فایل framware باید آخر اسمش شماره framware باشه اما این آپدیت 1115 اسمش بعد از استرکت میشه T-FXPUBLIC !!!!
کسی میدونه چشه ؟؟؟؟؟؟

matinpour
11-06-2014, 21:33
منم مثه بقیه دوستان نتونستم از طریق usb آپدیت کنم ! کسی می دونه چجوری میشه این مشکل رو برطرف کرد ؟؟؟؟:n13:
تو راهنماش گفته که فایل framware باید آخر اسمش شماره framware باشه اما این آپدیت 1115 اسمش بعد از استرکت میشه T-FXPUBLIC !!!!
کسی میدونه چشه ؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز
این روش ها را امتحان کنید
این گزینه موجود نیست ولی امکان آپدیت از طریق USB وجود داره و این کار رو طبق دستور العمل کاتالوگ سامسونگ انجام دهید.
بعد از اینکه فایل رو تو فلش قرار دادید، ابتدا فلش را به تلویزیون وصل کنید و سپس تلویزیون رو روشن کنید. بعد از حدود دو دقیقه وارد منو - پشتیبانی - بروز رسانی نرم افزار - اکنون بروز رسانی شوید، در این لحظه خود تلویزیون فایل موجود در فلش را شناسایی کرده و پیغامی مبتنی بر اینکه آیا می خواهید بروز رسانی از طریق USB انجام شود یا خیر از شما می پرسد که شما باید تایید کنید. یعنی با اینکه در منوی تلویزیون بروزرسانی از طریق USB وجود ندارد اما در صورت موجود بودن فایل بروز رسانی روی فلش می توانید این عملیات را انجام دهید.

برای آپدیت از طریق USB ابتدا به منوی تلوزیون رفته و گزینه تماس با سامسونگ را انتخاب کنید و نسخه نرم افزار نمایش داده می شود .
نام فایل موجود در USB باید همنام با این نسخه ویرایش شود تا برای تلوزیون قابل شناسایی باشد

davoudpro
12-06-2014, 19:51
سلام دوستان من امروز تی وی رو با usb آپدیت کردم دقیقا به همون روشی که متین پور عزیز گفت ورژن تی وی هم الان 1115 است

ali1029
13-06-2014, 13:21
سلام دوستان من دیروز موفقشدم این tv روبگیرم نرم افزارش 1105هست برای آپدیش باید چه کار کنم کیفت تصویر رو بهتر میکنه وجه مزایایی دارن آپدیت های جدید باتشکر

matinpour
13-06-2014, 15:36
سلام دوستان من دیروز موفقشدم این tv روبگیرم نرم افزارش 1105هست برای آپدیش باید چه کار کنم کیفت تصویر رو بهتر میکنه وجه مزایایی دارن آپدیت های جدید باتشکر

دوست عزیز
اگر تلویزیونتان مشگلی ندارد نیاز به آبدیت ندارید
این سایت آبدیت
و از پست بالاتر هم روش آبدیت را بخوانید.

amirfazl
14-06-2014, 10:11
سلام
کسی به ورژن 1115 آپدیت کرده ؟
مشکلی نداره ؟
واسه من ورژن 1105 و می خوام به این ورژن آپدیت کنم تا کنترل صوتی فعال شه
اگه کسی این کارو انجام داده لطفا نتیجشو برامون بنویسه اینجا
ممنون میشم

matinpour
14-06-2014, 10:50
سلام
کسی به ورژن 1115 آپدیت کرده ؟
مشکلی نداره ؟
واسه من ورژن 1105 و می خوام به این ورژن آپدیت کنم تا کنترل صوتی فعال شه
اگه کسی این کارو انجام داده لطفا نتیجشو برامون بنویسه اینجا
ممنون میشم
دوست عزیز
ورژن جدید برای رفع همین مشگلات است با خیال راحت آبدیت کنید

clubrotation
15-06-2014, 01:38
درود
لطفا راهنمایی کنید
این تلویزیون سامسونگ اف8880 رو نیز من دارم و یک فیلم 3 بعدی به اسم Avatar.3D.2009.1080p.BluRay.Full.SBS.DTS.x264-downloadslk دانلود کردم با حجم 33گیگ یه فایل تصویری هست با پسوندMKVو زمانی فایل تو هارد پرتابل میریزم و وصل تی وی میکنم و میخوام فیلم پلی کنم ارور میده اندازه صفحه فایل از اندازه عادی بیشتر میباشد و توقف میکنه
فایله اجرا نمیشه چراا؟؟؟؟؟؟؟در صورتی روی کامپیوتر اجرا میشه راحت
آیا برای اجرای فیلم بلوری سه بعدی باید بلوری پلیر تهیه کنیم یا با همین هارد پرتابل و وصل کردن به تلویزیون امکان پذیره؟؟

Yi Yi
15-06-2014, 10:35
درود
لطفا راهنمایی کنید
این تلویزیون سامسونگ اف8880 رو نیز من دارم و یک فیلم 3 بعدی به اسم Avatar.3D.2009.1080p.BluRay.Full.SBS.DTS.x264-downloadslk دانلود کردم با حجم 33گیگ یه فایل تصویری هست با پسوندMKVو زمانی فایل تو هارد پرتابل میریزم و وصل تی وی میکنم و میخوام فیلم پلی کنم ارور میده اندازه صفحه فایل از اندازه عادی بیشتر میباشد و توقف میکنه
فایله اجرا نمیشه چراا؟؟؟؟؟؟؟در صورتی روی کامپیوتر اجرا میشه راحت
آیا برای اجرای فیلم بلوری سه بعدی باید بلوری پلیر تهیه کنیم یا با همین هارد پرتابل و وصل کردن به تلویزیون امکان پذیره؟؟

خودت علت اجرا نشدنش رو گفتی دیگه! طول و عرض ویدیو ساپورت نمیشه توسط تلویزیونت.

Width..........: 3 840 pixels
Height.........: 1 078 pixels

تلویزیونت حداکثر تا 1920*1080 پشتیبانی میکنه.
بیت ریت فایل هم خیلی بالاست.شاید تلویزیون ساپورت نکنه. تو دفترچه زده حداکثر 30 mb/s .

برای اجرای فیلم سه بعدی نیازی به بلوری پلیر نیست.

clubrotation
15-06-2014, 10:48
خودت علت اجرا نشدنش رو گفتی دیگه! طول و عرض ویدیو ساپورت نمیشه توسط تلویزیونت.

Width..........: 3 840 pixels
Height.........: 1 078 pixels

تلویزیونت حداکثر تا 1920*1080 پشتیبانی میکنه.
بیت ریت فایل هم خیلی بالاست.شاید تلویزیون ساپورت نکنه. تو دفترچه زده حداکثر 30 mb/s .

برای اجرای فیلم سه بعدی نیازی به بلوری پلیر نیست.

تشکر از پاسخ شما خوب لا اقل میشه راهنمایی کنید فیلم های 3 بعدی با چه مشخصاتی دانلود کنم که اجرا کنه؟؟

Yi Yi
15-06-2014, 11:24
تشکر از پاسخ شما خوب لا اقل میشه راهنمایی کنید فیلم های 3 بعدی با چه مشخصاتی دانلود کنم که اجرا کنه؟؟

رزولویشن حداکثر 1080*1920 .

بیت ریت کمتر از 30 mb/s .

نوع سه بعدی هم فکر کنم مهم باشه که اطلاع زیادی ندارم در این زمینه

matinpour
15-06-2014, 18:54

دوست عزیز

وضوحات پشتیبانی شده برای هر یک از حالت 3D
این مشخصات تنها نسبت به صفحه نمایش 16:9 اعمال می شود.
HDMI
● حالت بالا وپایین3D (L / R) حالت ساید بای ساید ● (T / B)

وضوح
فرکانس (Hz)

1280x 720p
50 / 59.94 / 60

1920x 1080i
50 / 59.94 / 60

1920x 1080p
23.98 / 24 / 25 / 29.97 / 30 / 50 / 59.94 / 60

کامپوننت

وضوح
فرکانس (Hz)

1280x 720p
50 / 59.94 / 60

1920x 1080i
50 / 59.94 / 60

1920x 1080p
23.98 / 24 / 25 / 29.97 / 30 / 50 / 59.94 / 60

کانال های دیجیتال

وضوح
فرکانس (Hz)

1280x720p
50 / 59.94 / 60

1920x 1080i
50 / 59.94 / 60

1920x 1080p
25

ali1029
16-06-2014, 09:56
سلام دوستان خوب ميدونم جيي اين سوال اينجا نيست ميخام بدونم بهترين تنظيمات براي تلويزيون f8880چيست
سپاسگزارم

matinpour
16-06-2014, 10:15
سلام دوستان خوب ميدونم جيي اين سوال اينجا نيست ميخام بدونم بهترين تنظيمات براي تلويزيون f8880چيست
سپاسگزارم

دوست عزیز
تنظیمات بسته به نور محیط و شب یا روز بودن و همچنین دیده خود مخاطب متفاوت است و برای همین کارخانه سازنده با سیستمهای پشرفته کالیبراسیون بصورت پیش فرض از چهار روش طبیعی-استاندارد-فیلم-پویا استفاده میکند و خود مخاطبین می توانند از آن استفاده کنند.با این وجود شما می توانید به اختیار خود از تنظیمات موردنظرتان هم بهره ببرید .شما همچنین می توانید به این تایپیک رفته و از انتهای پست اول تعیین کنتراست استفاده کنید

amirfazl
16-06-2014, 11:34
سلام دوستان

من هر کاری کردم از 1105 به 1115 به روز رسانی نکرد

usb رو میشناسه و میخواد آپدیت کنه ولی میزنه فایل نامعتبره

راهی به ذهنتون میرسه ؟

matinpour
16-06-2014, 16:10
سلام دوستان

من هر کاری کردم از 1105 به 1115 به روز رسانی نکرد

usb رو میشناسه و میخواد آپدیت کنه ولی میزنه فایل نامعتبره

راهی به ذهنتون میرسه ؟

دوست عزیز
این روش ها را امتحان کنید

برای آپدیت از طریق USB ابتدا به منوی تلوزیون رفته و گزینه تماس با سامسونگ را انتخاب کنید و نسخه نرم افزار نمایش داده می شود .
نام فایل موجود در USB باید همنام با این نسخه ویرایش شود تا برای تلوزیون قابل شناسایی باشد

اگر نشد آنلاین و با کابل لن آبدیت کنید

msdn2013
16-06-2014, 20:19
سلام دوستام من از 1105 به 1108 آپدیت کردم. با خود تلویزیون. همه چی درسته . کار کنه. کنترل صوتی هم وصل شده و کاملا کار میکنه. نگرانی برای آپدیت نداشته باشید اگه وسط کار هم قطع شد نگران نباشد مشکلی پیش نمیاد فقط آپدیت کردن یه چند ساعتی طول میکشه.مدل تلویزین من دقیقا همونیه که تو عنوان نوشته.
فقط چیزی که خیلی جالبه اینه که آپدیتی که تو خود تلویزیون میاره 1108 هست ولی تو بقیه سایت ها مثل سایتی که همون اول گفتید 1115 و حتی 1119 هست. نمی دونم چرا. کسی دلیلش رو میدونه؟؟؟

matinpour
16-06-2014, 21:21
سلام دوستام من از 1105 به 1108 آپدیت کردم. با خود تلویزیون. همه چی درسته . کار کنه. کنترل صوتی هم وصل شده و کاملا کار میکنه. نگرانی برای آپدیت نداشته باشید اگه وسط کار هم قطع شد نگران نباشد مشکلی پیش نمیاد فقط آپدیت کردن یه چند ساعتی طول میکشه.مدل تلویزین من دقیقا همونیه که تو عنوان نوشته.
فقط چیزی که خیلی جالبه اینه که آپدیتی که تو خود تلویزیون میاره 1108 هست ولی تو بقیه سایت ها مثل سایتی که همون اول گفتید 1115 و حتی 1119 هست. نمی دونم چرا. کسی دلیلش رو میدونه؟؟؟
دوست عزیز
در آنلاین خود تلویزیون همیشه ورژن پایین تر است و در سایت ورژن بالاتر است و برای کسانی که بطور مداوم آبدیت می کنند مورد استفاده قرار می گیرد.

QSEVEN
20-06-2014, 19:45
یک سوال داشتم من این تی وی که تو عنوان زدم رو دارم

هنوز آپدیت نکردم آیا کسی آپدیت کرده چی اضافه شده بهتره شده ؟؟؟؟

و یک یک سوال دیگه من امروز گیرنده دیجیتال داخلیش رو وصل کردم و فلش مموری زدم به تلویزیون و خواستم والیبال رو ضبطش کنم زد باید فرمت بشه فلش فلش رو فرمت کردم و بعدش والیبال رو ضبط کردم توی خود تی وی میشه دید بازی رو که ضبط کردم ولی تو کامپیوتر نمیشه معلوم نیست با چه فرمتی تی وی فلش مموری رو فرمت کرده باید چیکار کنم توی کامپیوتر با چه برنامه ای باید ببینمش ؟؟ یا بشه ریختش روی کامپیوتر ؟؟؟

matinpour
20-06-2014, 20:34
یک سوال داشتم من این تی وی که تو عنوان زدم رو دارم

هنوز آپدیت نکردم آیا کسی آپدیت کرده چی اضافه شده بهتره شده ؟؟؟؟

و یک یک سوال دیگه من امروز گیرنده دیجیتال داخلیش رو وصل کردم و فلش مموری زدم به تلویزیون و خواستم والیبال رو ضبطش کنم زد باید فرمت بشه فلش فلش رو فرمت کردم و بعدش والیبال رو ضبط کردم توی خود تی وی میشه دید بازی رو که ضبط کردم ولی تو کامپیوتر نمیشه معلوم نیست با چه فرمتی تی وی فلش مموری رو فرمت کرده باید چیکار کنم توی کامپیوتر با چه برنامه ای باید ببینمش ؟؟ یا بشه ریختش روی کامپیوتر ؟؟؟

دوست عزیز
از این دو تایپیک استفاده کنید

درضمن مدل تلویزیون تان اگر سری D است از این تایپیک استفاده کنید.

QSEVEN
21-06-2014, 09:55
دوست عزیز
از این دو تایپیک استفاده کنید

درضمن مدل تلویزیون تان اگر سری D است از این تایپیک استفاده کنید.

مدلش f8880 هستش

من منظورم راهی باشه که اصلا کاری به تی وی نداشته باشم

دقیقا مثل لینوکس من برنامه ای داشتم که وقتی فلش مموری با فرمت لینوکس روی ----- فیلم ذخیره میکردم تو کامپیوتر نوشن میداد توی اون برنامه و میشد فیلم های ضبط شده رو کپی کرد توی کامپیوتر

matinpour
21-06-2014, 12:16
مدلش f8880 هستش

من منظورم راهی باشه که اصلا کاری به تی وی نداشته باشم

دقیقا مثل لینوکس من برنامه ای داشتم که وقتی فلش مموری با فرمت لینوکس روی ----- فیلم ذخیره میکردم تو کامپیوتر نوشن میداد توی اون برنامه و میشد فیلم های ضبط شده رو کپی کرد توی کامپیوتر

دوست عزیز
تلویزیونها سامسونگ تحت لایسنس هستند و ضبط برنامه های تلویزیونی فقط در خود تلویزیون با آن فرمت خودشان قابل دیدن هست و برای اینکه شما بتوانید آن را در کامپیوتر و هرپلیری ببینید لازم است که دانگریت شود و فایل به یک فرمت ts تبدیل تا قابل دسترسی شود که با آن تایپیکهای که دادم بر اساس سیستم تلویزیونتان می توانید از آن استفاده کنید.

QSEVEN
21-06-2014, 14:39
دوست عزیز
تلویزیونها سامسونگ تحت لایسنس هستند و ضبط برنامه های تلویزیونی فقط در خود تلویزیون با آن فرمت خودشان قابل دیدن هست و برای اینکه شما بتوانید آن را در کامپیوتر و هرپلیری ببینید لازم است که دانگریت شود و فایل به یک فرمت ts تبدیل تا قابل دسترسی شود که با آن تایپیکهای که دادم بر اساس سیستم تلویزیونتان می توانید از آن استفاده کنید.

خوب نمیشه با نرم افزاری چیزی توی کامپیوتر بازشون کرد و بعدش فایلشون رو تغییر فرمت داد با نرم افزارهای کانورتر

matinpour
21-06-2014, 17:36
خوب نمیشه با نرم افزاری چیزی توی کامپیوتر بازشون کرد و بعدش فایلشون رو تغییر فرمت داد با نرم افزارهای کانورتر

دوست عزیز
مثل اینکه شما مطلب را نخوانده و به آن توجه نکرده اید خیر نمیشود به جز همان طریقی که گفته شده عمل کنید.

rezaazimi
23-06-2014, 22:14
سلام
برنامه spofity یا vevo چطور میشه نصب کرد تو استور که ظاهرا نیست انگاری اینم سام ترتیبشو داده:n03:

DeluxePC
02-07-2014, 03:38
ورژن 1116.1 هم اومده. کسی از Change log این نسخه اطلاع داره؟

amirfazl
03-07-2014, 14:26
سلام کسی نسخه 1108 رو داره که واسه ایرانه ما بتونیم دانلودش کنیم

نسخه 1115 رو دانلود کردم از سایت امارات تمام توصیه های مختلفم که دوستان داده بودند اجرا کردم ولی باز موقع آپدیت میگه فایل نامعتبره

آنلاینم گذاشتم واسه دانلود وسطاش قطع میشه

اگه بشه نسخه ایران رو آفلاین دانلود کرد فک کنم مشکل حل بشه

matinpour
03-07-2014, 15:23
سلام کسی نسخه 1108 رو داره که واسه ایرانه ما بتونیم دانلودش کنیم

نسخه 1115 رو دانلود کردم از سایت امارات تمام توصیه های مختلفم که دوستان داده بودند اجرا کردم ولی باز موقع آپدیت میگه فایل نامعتبره

آنلاینم گذاشتم واسه دانلود وسطاش قطع میشه

اگه بشه نسخه ایران رو آفلاین دانلود کرد فک کنم مشکل حل بشه
دوست عزیز
سعی کنید از طریق کابل لن و بطور آنلاین استفاده کنید. و اینکه در سایت ایران فایل فریمور نیست .

asad3.1
21-07-2014, 10:38
matinpour عزیز من کاملا گیج شدم تا حالا با دستگاهی سره آپدیت اینقده کلنجار نرفته بودم :n25:

طبق توضیحات شما هم عمل کردم نشد که نشد ! یه کم توضیحات بیشتر بدهید لطفاً

بعد از اکسترکت کردن فایل EXE دانلودی از سایت سامسونگ یه پوشه هست که داخل اون باز یه پوشه دیگه است یه یک فایل داخلشه ، حالا کدوم رو باید تغییر نام بدم به چیزی که در تماس با سامسونگ نوشته ؟؟؟؟

فرمت فلش نباید چیزه خاصی باشه ؟؟؟ هم با fat32 هم با NTFS زدم نشد !
ممنون

mr_peyman5623
21-07-2014, 18:46
سلام
برنامه spofity یا vevo چطور میشه نصب کرد تو استور که ظاهرا نیست انگاری اینم سام ترتیبشو داده:n03:

استور رو روی کانادا قرار بده

matinpour
21-07-2014, 21:56
matinpour عزیز من کاملا گیج شدم تا حالا با دستگاهی سره آپدیت اینقده کلنجار نرفته بودم :n25:

طبق توضیحات شما هم عمل کردم نشد که نشد ! یه کم توضیحات بیشتر بدهید لطفاً

بعد از اکسترکت کردن فایل EXE دانلودی از سایت سامسونگ یه پوشه هست که داخل اون باز یه پوشه دیگه است یه یک فایل داخلشه ، حالا کدوم رو باید تغییر نام بدم به چیزی که در تماس با سامسونگ نوشته ؟؟؟؟

فرمت فلش نباید چیزه خاصی باشه ؟؟؟ هم با fat32 هم با NTFS زدم نشد !
ممنون

دوست عزیز
باید فایل اکسترکت شده را تغییر بدهید و اگر نشد بهتر است که از کابل لن و آنلاین آبدیت کنید.

rezaazimi
09-09-2014, 12:36
استور رو روی کانادا قرار بده
سلام دوست عزیز چطور می تونم عوض کنم راهنمای کنید ممنون

mr_peyman5623
09-09-2014, 12:45
سلام دوست عزیز چطور می تونم عوض کنم راهنمای کنید ممنون
توضیحات تکمیلی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

s-rezaei
14-09-2014, 09:09
سلام
من هم اين مدل را دارم.مشكل جدي برام پيش اومده. مدتيه كه درتصويرش خطهاي تيره از بالا به پايين ديده ميشه . اوايل اين خطها خيلي كم ودر محل اتصال صفحه به قاب ديده ميشد البته بايد خيلي دقت ميكردي تا ببيني. به مرور زمان اين خطها بيشتر شده والان هم در قسمت مياني صفحه ديده ميشه. به نظرشما مشكل چيه؟ميشه براش كاري كرد؟

matinpour
14-09-2014, 10:20
سلام
من هم اين مدل را دارم.مشكل جدي برام پيش اومده. مدتيه كه درتصويرش خطهاي تيره از بالا به پايين ديده ميشه . اوايل اين خطها خيلي كم ودر محل اتصال صفحه به قاب ديده ميشد البته بايد خيلي دقت ميكردي تا ببيني. به مرور زمان اين خطها بيشتر شده والان هم در قسمت مياني صفحه ديده ميشه. به نظرشما مشكل چيه؟ميشه براش كاري كرد؟

دوست عزیز
اول اینکه تلویزیونتان نزدیک جایی یا دستگاهی که تولید نویز و یا انتشار پارازیت می کند است؟ اگر اینطور است آن را از آن مکان جابجا کنید. و اگر این خطها در تلویزیون تان به حد بحرانی رسیده است
متاسفانه ممکن است پنل تان مشگل پیدا کرده باشد برای رفع آن باید یک کار تخصصی انجام شود که اگر افاقه نکرد یا باید با این وضعیت بسازید و یا اینکه پنل تان را تعویض کنید .

s-rezaei
14-09-2014, 10:49
دوست عزیز
اول اینکه تلویزیونتان نزدیک جایی یا دستگاهی که تولید نویز و یا انتشار پارازیت می کند است؟ اگر اینطور است آن را از آن مکان جابجا کنید. و اگر این خطها در تلویزیون تان به حد بحرانی رسیده است
متاسفانه ممکن است پنل تان مشگل پیدا کرده باشد برای رفع آن باید یک کار تخصصی انجام شود که اگر افاقه نکرد یا باید با این وضعیت بسازید و یا اینکه پنل تان را تعویض کنید .

مرسي بابت پاسخ. درمحل قرارگيري تلويزيون دستگاههاي معمولي مثل مودم هست. پشت ديواري قرارداره رو به كوچه كه سيم برق هوايي محل از اين ديوار 2 تا3 متر فاصله داره. اينها مشكل ايجادميكنه؟
الان بحراني نيست حتي توخونه بچه ها هم متوجه نشده اند اما درتصاوير روشن دقت كنيد اين خطها واضح ديده مي شود.چند ماه پيش خيلي كم ودر كنج تصوير بود الان زيادشده وبعضي ازاين خطوط وسط تصوير مشاهده مي شود.ميشه بگيد كارتخصصي چيه وآيا تعميركارها اينكار رامي كنند يا نمايندگي؟

arad_56
14-09-2014, 13:32
آقا این 8880 فرمت AVI رو ساپورت نمیکنه درسته؟

matinpour
14-09-2014, 15:27
کدک صوتی
سرعت بیت
)مگابیت در ثانیه(
قالب نرخ فریم
(ثانیه)
رزولیشن
کدک تصویر
محفظه
فايل گسترش

AC3
LPCM
ADPCM(IMA, MS)
AAC
HE-AAC
WMA
DD+
MPEG(MP3)
30
6~30

1920x1080
(WMV v7,v8,
MSMPEG4
v3:
1280x720
640x480

Divx 3.11 / 4 / 5 / 6

MPEG4 SP/ASP

H.264 BP/MP/HP

Motion JPEG

Microsoft MPEG-4 v3

Window Media Video
v7,v8,v9

MPEG2

MPEG1

VP6

AVI
MKV
ASF
MP4
3GP
MOV
FLV
VRO
TS
SVAF
*.av
*.mkv
*.asf
*.wmv
*.mp4
*.3gp
*.vro
*.mpg
*.mpeg
*.ts
*.tp
*.trp
*.mov
*.flv
*.vob
*.svi
*.m2ts

دوست عزیز
تلویزیون سامسونگ تمامی فرمتهای رایج را پشتیبانی می کند
اینم جدول فرمتهای تصویری قابل پشتیبانی

asad3.1
06-10-2014, 11:34
آپدیت 1117.0 رو هم با usb امتحان کردم نشد .فکر کنم سام سرویس کاری کرده که این تی وی آپدیت نشه !!! کسی اطلاع داره ؟؟؟

matinpour
06-10-2014, 20:55
آپدیت 1117.0 رو هم با usb امتحان کردم نشد .فکر کنم سام سرویس کاری کرده که این تی وی آپدیت نشه !!! کسی اطلاع داره ؟؟؟

دوست عزیز
اگر شما بدرستی از روش آبدیت کردن استفاده کردید و آبدیت انجام نشد. در حالت آنلاین و بوسیله کابل لن آبدیت را انجام دهید.

g4l
12-10-2014, 14:44
سلام
چطور میتونم روی UA46D8880 برنامه های کشورهای دیگه رو نصب کنم مثل Plex YouTube Vevo...؟

matinpour
12-10-2014, 23:25
سلام
چطور میتونم روی UA46D8880 برنامه های کشورهای دیگه رو نصب کنم مثل Plex YouTube Vevo...؟

دوست عزیز
به این تایپیک بروید.

QSEVEN
24-02-2015, 21:28
من نسخه فعلیم اینه 1103 آپدیت جدید زده برام 1114 خودم این تاپیک رو سال پیش زدم اما واقعا ترسیدم آپدیت کنم آیا الان آپدیت کنم آنلاین بهتره یا ....

به پشتیبانی هم زنگ زدم گفت آقا نکنیا ممکنه خراب بشه ؟
ی
مال من 46F8880 هستش

چیکار کنم ؟؟؟

میترسم از اینترنت هم بگیرم چون همشون F8000 هستش خراب بشه ؟

آقا متین پور عزیز هم راهنمایی های فراوانی کردن و سپاس و تشکر ویژه دارم از ایشون:n40: ولی باز میترسم کسی تا حالا این مدل رو آنلاین امتحان کرده یا اون مدل 8000 امارات رو ریخته روی دستگاهش ؟؟؟

matinpour
25-02-2015, 11:27

دوست عزیز
این فرمت از ابتدایی ترین فرمتهای تصویری است که هر دستگاه پلیری آن را پشتیبانی می کند چه برسد به یک همچین تلویزیون پیشرفته و هوشمندی

magiteq1
25-02-2015, 13:29
من نسخه فعلیم اینه 1103 آپدیت جدید زده برام 1114 خودم این تاپیک رو سال پیش زدم اما واقعا ترسیدم آپدیت کنم آیا الان آپدیت کنم آنلاین بهتره یا ....

به پشتیبانی هم زنگ زدم گفت آقا نکنیا ممکنه خراب بشه ؟
ی
مال من 46F8880 هستش

چیکار کنم ؟؟؟

میترسم از اینترنت هم بگیرم چون همشون F8000 هستش خراب بشه ؟

آقا متین پور عزیز هم راهنمایی های فراوانی کردن و سپاس و تشکر ویژه دارم از ایشون:n40: ولی باز میترسم کسی تا حالا این مدل رو آنلاین امتحان کرده یا اون مدل 8000 امارات رو ریخته روی دستگاهش ؟؟؟

دوست عزیزم برای چی شما میخوای اپدیت کنی
هیچ نیازی به اپدیت بی جهت نیست

DeluxePC
05-03-2015, 04:26
دوستان نسخه 1119.2 رو کسی نصب کرده؟ آپدیتش مال ماه قبله.

hsoft
08-10-2015, 11:21
سلام
حدود 1 ماهه که یه مشکلی برام پیش اومده تو نمایش زیر نویس فیلم هاست
ENCODING رو رو UNIcod میزارم تو فایل زیر نویس و سو میکنم
قبلا خیلی خوب نشون میداد ولی تو 2 تا فیلم گذشته زیر نویس رو (تا نصف یا بیشتر) فیلم نشون میده و تو ادامه فیلم دیگه زیرنویس نمیاد تو پی سی چک کردم زیر نویسا ایراد نداشتن به نظر شما مشکل چیه با آپدیت حل میشه یا نه؟

matinpour
08-10-2015, 15:16
سلام
حدود 1 ماهه که یه مشکلی برام پیش اومده تو نمایش زیر نویس فیلم هاست
ENCODING رو رو UNIcod میزارم تو فایل زیر نویس و سو میکنم
قبلا خیلی خوب نشون میداد ولی تو 2 تا فیلم گذشته زیر نویس رو (تا نصف یا بیشتر) فیلم نشون میده و تو ادامه فیلم دیگه زیرنویس نمیاد تو پی سی چک کردم زیر نویسا ایراد نداشتن به نظر شما مشکل چیه با آپدیت حل میشه یا نه؟

دوست عزیز
از روشهای زیر استفاده کنید و اگر نشد از نرم افزار گفته شده در آخر پست استفاده کنید.

اول مطمعن باشید که گزینه زیر نویس روشن است از این مسیر بروید
روش اول
اول فایل زیر نویس را با فایل فیلم هم نام می کنید و سپس روی فلش مموریتان ذخیره کرده وبعد به تلویزیون وصل میکنید .و آن را به نمایش در می آورید ودر هنگام نمایش از روی کنترول کلید ابزار (TOOLS ) را فشار داده و در منو ابزار روی تنظیمات زیر نویس رمزگزاری یا( ENCODE ) رابه زبان عربی تغییر می دهید و آن را OK کرده و خارج میشوید هم کنون متوانید از دیدن فیلم تان لذت ببرید.
روش دوم
file>save as>encoding<unicode<save>yesحالا فایل زیرنویس رو با فیلم هم نام کن مشکلی که تو بهش اشاره کردی حل میشه و بعد آن را روی usb کپی کنید و به تلویزیون وصل کنید و در موقع نمایش کلید tools از روی کنترول رابزنید آن موقع خواهید دید که در قصمت منو tools شما uncode نمایش در میآید واز آن عربی را انتخاب وسپس از فیلمتان لذت ببرید

تصور کنید
فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ی را
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کرده‌اید و به دنبال آن، زیرنویس فارسی مربوط به فیلم را نیز تهیه و دریافت می‌کنید اما هنگام مشاهده، همه چیز آن‌طور که انتظار دارید نیست! قطعا این اتفاق برای خیلی از شما پیش آمده که نمایش زیرنویس فایل‌های با فرمت SRT در سیستم‌تان همراه با مشکل بوده است.
دلیل این اتفاق به تنظیمات یونیکد و زبان موجود در سیستم عامل شما مربوط می‌شود و اصولا یکی از راه‌حل‌ها، فارسی کردن زبان کلی سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر کاربر است اما بنا به دلایلی م
مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ن است نتوانید (و یا نخواهید) زبان سیستم خود را به فارسی تبدیل کنید.

بسیاری از راه حل هایی که برای این منظور استفاده می شوند، اصولا همگی دارای بیش از دو یا سه مرحله جهت دریافت خروجی نهایی هستند و در صورتی که بخواهید بیش از یک فایل زیرنویس را اصلاح کنید، باید زمان زیادی را صرف این کار نمایید. شاهین کاتبی، برنامه‌نویسی است که برای هر دو سیستم
ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
و
مک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
، برنامه کم‌حجم و کاربردی‌
Sh Persian Subtitle Fixer را تهیه کرده‌است تا تنها به وسیله کشیدن و رها کردن فایل در محیط برنامه، زیرنویس اصلاح شده خود را دریافت نمایید.

این برنامه را با جستجو در گوگل خواهید یافت

s-rezaei
11-11-2015, 19:59
سلام
تلویزیون خطهای عمودی سیاه داره وبه مرور زمان داره زیاد میشه.نمایندگی میگه پنل خراب شده ونمیشه کاریش کرد.
کسی تجربه ای داره؟اگربخوام بفروشمش البته باذکر ایراد چه قدر قیمت بگم؟

matinpour
14-11-2015, 11:21
سلام
تلویزیون خطهای عمودی سیاه داره وبه مرور زمان داره زیاد میشه.نمایندگی میگه پنل خراب شده ونمیشه کاریش کرد.
کسی تجربه ای داره؟اگربخوام بفروشمش البته باذکر ایراد چه قدر قیمت بگم؟
دوست عزیز
معمولا این مشگل به دلیل
(کثفيي فلت کيبلهاي رابط بين مدار و برد تي کنترل و ماژول منظور پنل هست)

بعد از باز کردن پشت تلویزیون پايين وسط دو کابل ريبون از پنل رفته به برد T-board آنها را در بياورید و تميز کنید و بعد سر جاش بگذارید احتمالا درست مي شود اگر نشد

T-board رو در بياورید و از بازار نو تهیه و جايگزين کنید.
و در آخر اگر نشد پنل شما دیگر خراب شده و قیمت آن برابر دوسوم قیمت تلویزیونتان است.

msdn2013
16-09-2016, 16:45
سلام من اون آپدیتی رو که از سایت امارات گرفتم T-FXPUABC هست اسم فایلش ولی چیزی که توی قسمت تماس با سامسونگ تلویزیون نوشته T-FXPDIRC هست.
وقتی اسم فایل همون هم نام با فایل اصلی بود اصلا پوشه رو نمی شناخت ولی وقتی پوشه رو به T-FXPDIRC تغییر نام دادم شناخت ولی همش میگه فایل نا معتبر.
چی کار کنم؟؟ و این که از کجا باید اپدیت های T-FXPDIRC رو پیدا کنم؟

matinpour
16-09-2016, 18:30
سلام من اون آپدیتی رو که از سایت امارات گرفتم T-FXPUABC هست اسم فایلش ولی چیزی که توی قسمت تماس با سامسونگ تلویزیون نوشته T-FXPDIRC هست.
وقتی اسم فایل همون هم نام با فایل اصلی بود اصلا پوشه رو نمی شناخت ولی وقتی پوشه رو به T-FXPDIRC تغییر نام دادم شناخت ولی همش میگه فایل نا معتبر.
چی کار کنم؟؟ و این که از کجا باید اپدیت های T-FXPDIRC رو پیدا کنم؟
دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را بنویسید.

msdn2013
17-09-2016, 00:05
دوست عزیز
مدل تلویزیونتان را بنویسید.

مدل تلویزیون روی کارتونش نوشته UA46F8880 ولی توی منوی مخفی نوشته 8000. فریمور رو هم از این لینک که خودتون گفتید گرفتم:
samsung.com/ae/support/model/UA46F8000ARXZN-downloads
اگه بقیه تاپیک ها رو هم بخونید میبینید اکثر دوستان مشکل شناسایی نشدن و یا معتبر نبودن آپدیت رو داشتن که فکر می کنم به خاطر همینه.
توی اینترنت گشتم ولی سایتی که FXPDIRC باشه پیدا نکردم فکر کنم فقط مال ایران این طوریه.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون
لطفا راهنمایی فرمایید.

matinpour
17-09-2016, 11:51
مدل تلویزیون روی کارتونش نوشته UA46F8880 ولی توی منوی مخفی نوشته 8000. فریمور رو هم از این لینک که خودتون گفتید گرفتم:
samsung.com/ae/support/model/UA46F8000ARXZN-downloads
اگه بقیه تاپیک ها رو هم بخونید میبینید اکثر دوستان مشکل شناسایی نشدن و یا معتبر نبودن آپدیت رو داشتن که فکر می کنم به خاطر همینه.
توی اینترنت گشتم ولی سایتی که FXPDIRC باشه پیدا نکردم فکر کنم فقط مال ایران این طوریه.
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون
لطفا راهنمایی فرمایید.
دوست عزیز
تلویزیون تان را با کابل لن به تلویزیون متصل کنید و از طریق خود تلویزیون عمل آبدیت را انجام دهید و ببینید تلویزیونتان آبدیت جدید را پیدا می کند اگر نتوانست این به این دلیل است که تلویزیونتان نیاز به آبدیت ندارد.

akbar291
27-12-2016, 03:50
UA46F8880
فیرم من 1108 هست آیا با آپدیت به آخرین فیرم کدک X265 را ساپورت میکنه؟