PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کرک نرم افزار قدرتمند System Mechanic Professional

nima-sfa
05-10-2013, 11:30
باسلام خدمت کاربران انجمن

درخواست کرک آخربن نسخه نرم افزار جامع و بسیار قدرتمند بهینه سازی و رفع عیوب ویندوز به نام System Mechanic Professional را دارم

برای این نرم افزار در منابع دانلود داخلی تا به اینجا کرک سالمی که کار کند بوجود نیامده و تنها یک راه برای کرک وجود دارد که در تصویر زیر موجود است:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

روش اموزش داده شده در تصویر بالا را امتحان کردم و نه تنها من بلکه خیلی از دانلود کنندگان این نرم افزار نیز موفق به کرک نشدند(در قسمت نظرات ان سایت کامنت های بینندگان اینگونه بود)

خوب این روش کرک برای من و امثال من که دانش نرم افزاری زیادی نداریم کمی مشکل است.به همین دلیل از کاربران عزیز درخواست دارم این نرم افزار را کرک کنند و کرکی که رجیستر نرم افزار را راحت و بدون مشکل انجام دهد را بسازند

من نسخه 10 این نرم افزار را دارم اما از شما خواهشمندم کرک اخرین نسخه این نرم افزار را بسازید(که فکر میکنم 11 باشد)
یا اگر ساخت کرک مشکل است در همینجا یا در پیام خصوصی خودتان یک شماره سریال معتبر برای فعال سازی نسخه 10 یا بالاتر را به من بدهید تا با استفاده از ان مشکلم را حل کنم(ترجیحا شماره سریال اخرین نسخه ارائه شده توسط سایت دانلود رسمی شرکت مذکور را بدهید)

ناگفته نماند که این نرم افزار به دلیل ماهیت عملکرد خود نیاز به اپدیت مداوم دارد تا سطح سلامت ویندوز را بتوان با استفاده از اپدیتهای جدید ،در سطوح بالاتری قرار داد.پس از شما تقاضای کرک سالم یا شماره سریال معتبری را دارم که بتوان با ان اپدیت بدون محدودیت نیز داشت و در مجموع هیچ مشکلی در اجراهای بعدی نرم افزار نداشته باشد.

اگر بتوانید این نرم افزار را کرک کنید کاری کردید کارستان!

با تشکر فراوان از شما :n16: