PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل گزاری بروی پارتیشن های هارد دیسک و هارد اکسترنال

Advanced Ali-001
05-10-2013, 11:07
سلام به همه دوستان متخصص!!
دنبال یک برنامه توپ واسه قفل گزاری میگردم که با کد بشه وارد پارتیشن شد و برنامش هم یه برنامه ای باشه که نشه پاکش کرد و کلا یک برنامه قوی باشه واسه هارد دیسک کامپیوتر میخوام.
یکی هم برای هارد اکسترنال میخوام که وقتی وصلش میکنم به سیستم برنامه خودش اجرا بشه و کد بخواد تا درایو رو باز کنه و بشه به درایو دسترسی داشت.
ممنون.

Advanced Ali-001
05-10-2013, 20:04
کسی نبود مارو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ALI . R
06-10-2013, 16:46
سلام. تاپیک پایین رو ببینید : :n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Guidance
07-10-2013, 11:26
سلام.
اگر منظورتون برنامه ای هستش که توی محیط ویندوزی روی درایوها رمزگذاری کنید میونید از bit locker استفاده کنید که تقریبا تحت هیچ شرایطی بدون پسورد باز نمیشه حتی اگر ویندوز رو عوض کنند هم نمیشه( البته اگر ویندوز عوض شه دیگه حتی با پسورد هم باز نمیشه پس دقت کنید قبل از تعویض ویندوز اون رو غیرفعال کنید.)

Guidance
29-10-2013, 12:35
روی هارد اکسترنال میتونید با استفاده از نرم افزارهای
Odin U Disk Encrypt Creator 9.8.2 و یا
Gili File Lock Pro 5.1
پسورد قرار دهید.

GHAGHALEELEE
31-10-2013, 17:01
درود
برادر TrueCrypt بهترین برنامه ای بود که من بعد از چندین سال تست و جستجوهای مختلف دارم ازش استفاده میکنم.روزگاری من هم مثل الان شما بودم ولی با این برنامه دیگه خیالم راحته.
فقط :
اموزشش رو از سایت خودش دانلود کن
کاراکتر پسورد رو حتما 18 رقم یا بیشتر بگذار
در بخشی از الگوریتم رمزنگاری باید موس رو 1 دقیقه سریع و کاملا تصادفی در محدوده مشخص شده حرکت دهید.

فقط فکر کنم برای مشکل عدم پاک کردن برنامه باید از یک برنامه دیگر برای پسورد گذاری روی برنامه ها استفاده کنی