PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبلت با قابلیت اتصال به ویدیو پروجکشن

edi2
03-10-2013, 00:53
با سلام

دوستان من قصد دارم از بین لپ تاپ یا تبلت با توجه به شغلم که معلمی هست! یکی رو انتخاب کنم

آیای تبلتی هست که امکان اتصالش به پروجکشن ها باشه؟!

و اگه هست چطور؟!

اگه دوستان اطلاعات بیشتری در این زمینه دارن خوشحال میشم در اختیارم بزارن!
:n01:

3274
03-10-2013, 05:08
بعضی تبلتها دارای خروجی HDMI هستند.اونایی هم که ندارند و فقط مینی USB دارند بعضیهاشون این قابلیت رو دارند که مثل گوشیهای اندروییدی بوسیله ی یک آداپتور MHL،خروجی HDMI ازشون گرفت.ولی در مجموع تبلت ارزش اینکارها رو نداره چون از اون طرف پروژکتوری که ورودی HDMI داشته باشه نادر هست.
ولی لپتاپ گذشته از قابلیتهای بسیار بیشتری که نسبت به تبلت داره دارای خروجیهای VGA و HDMI مستقل هست و براحتی به انواع پروژکتورها قابلیت اتصال داره.

mohzamohza
31-12-2013, 14:23
با سلام
بعضی از تبلت ها که خروجی hdmi دارند hdmi آنها فعال نیست ولی تبلت ها و گوشی هایی که دارای سیستم mhl باشند می توان آنها را از طریق مبدل micro usb to hdmi یا micro usb to vga به پروژکتورهای دارای ورودی VGA یا HDMI متصل نمود. همچنین راههای جدید دیگری هم وجود دارد که به زودی خدمت شما عزیزان بیان میکنم.
مرجعی که فروش این مبدل های تصویری را انجام میده فروشگاه نیک پی سی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که فروش مبدل های جدید را انجام میده. به نظر من زیاد دنبال تبلت های دارای خروجی hdmi نباشید چون معمولا فقط به پروژکتور های hdmi میخوره و قابل تبدیل به vga نیست.
و اما گوشی ها و تبلت هایی که امکان اتصال از طریق پورت micro usb رو دارند شامل انواع گوشی های گلکسی 2 به بالا و نوت های 1 به بالا و tabe2 به بالا و ... هست که در سایت نیک پی سی یه لینک به سایت جامع mhl داده.
متشکرم:n01:

siavash85_ma
13-09-2014, 20:54
سلام آقا
تشکر بابت اطلاعاتی که در اختیار ما قرار دادی

3274
14-09-2014, 05:03
من برای تبلت گلکسی نوت 12.2 انواه تبدیل هایی که وجود داشت رو تهیه کردم
mhl to Composite A/V
mhl to VGA
mhl to hdmi
mhl to Lan Rj45
و ...
لذا برای اتصال به پروژکتور هیچ محدودیتی نداره و امتحان کردم بخوبی کار میکنه
البته تبدیل MHL to VGA نیاز به آداپتور برق USB خود تبلت (گوشی) داره
از همه ی اینها ساده تر هم فکر کنم این باشه که از راه وایرلس بخواید تبلت رو به پروژکتورهایی که قابلیت وایرلس دارند وصل کنید

soheil12
18-01-2017, 17:46
ببخشید ایابه تبلت galaxy tab a کابلmhl میخوره ؟ اگه میخوره یه مقدار اطلاع از قیمت و ... رو در اختیارم بذارین ممنون