PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه گوشی های xperia tx,sp,L با HTC One XL

mehdim20001
02-10-2013, 11:13
بچه ها من بین این گوشی ها موندم. L خیلی زیباست با قیمت مناسب. SP هم ظاهرش خاصه و فیلمبرداریش بهتر از L هست. TX ظاهرش قشنگه و عکسش بهتر از SP هست اما قدیمی تره. OneXL هم که صفحه نمایشش بهتر از همه هست ولی عکسش در حد SP. و البته اینکه من واقعا برند HTC رو دوست دارم. اما ظاهرش معمولبه و البته قدیمی هم هست. همه این مقایسه ها روی کاغذ هست. می خوام بدونم کسی واقعا این ها رو مقایسه کرده؟ آیا واقعا 250 تومن اختلاف می ارزه بیشتر بدم بیخیال L بشم؟ضمنا من اهل بازی و فیلم دیدن با گوشی نیستم. فروشنده ها که می گن کلا HTC بهتر از Sony هست. لطفا راهنمایی کنید. مرسی

ChaoticHead
02-10-2013, 13:41
بچه ها من بین این گوشی ها موندم. L خیلی زیباست با قیمت مناسب. SP هم ظاهرش خاصه و فیلمبرداریش بهتر از L هست. TX ظاهرش قشنگه و عکسش بهتر از SP هست اما قدیمی تره. OneXL هم که صفحه نمایشش بهتر از همه هست ولی عکسش در حد SP. و البته اینکه من واقعا برند HTC رو دوست دارم. اما ظاهرش معمولبه و البته قدیمی هم هست. همه این مقایسه ها روی کاغذ هست. می خوام بدونم کسی واقعا این ها رو مقایسه کرده؟ آیا واقعا 250 تومن اختلاف می ارزه بیشتر بدم بیخیال L بشم؟ضمنا من اهل بازی و فیلم دیدن با گوشی نیستم. فروشنده ها که می گن کلا HTC بهتر از Sony هست. لطفا راهنمایی کنید. مرسی

سلام

شما این گوشیا را از نزدیک دیدی؟ من مطمئن بودم می خوام SP بگیرم ولی رفتم پاساژ موبایل از نزدیک دیدم دست گرفتم و خییلی دلمو زد با طراحی فوق العاده معمولی و ساده اش. باز TX بهتره. ولی صفحه نمایش سونیها را با دیگران مقایسه کنی می بینی یه جورین، توی عکس و فیلم با موترو براویا خوبه ولی توی کارکرد روزمره خیلی معمولی و دل گیر، باید روشنایی صفحه را تا آخر زیاد کنی که اونجوری هم باتریت ناپدید میشه. بعلاوه زاویه دید محدود صفحه های سونی که می تونه برای بعضیا آزاردهنده باشه. بین این دو تا و ONe xl بنظر من اچ تی سی از این لحاظ ها انتخاب خیییلی بهتریه، طراحی فوق العاده شیک و کیفیت بدنه اش از سونی بسیار بهتره.دوربینش هم از SP کیفیت خیلی بهتری داره. تنها ضعف مهمش کم بودن زمینه توی بازار ایرانه که ممکنه در صورت خرابی تعمیرش سخت تر و گرونتر از سونی ها باشه. والیته باتری SP از همه شون قویتره. ولی من شخصا با اینکه طرفدار و وفادار به سونی بودم، کیفیتی که اچی تی سی توی دست بهم القا کرد را با سونی نمی تونم عوض کنم

این وسط L داستانش جداست و قیمتش وسوسه کننده، M هم همینطور. ولی توصیه من اینه که اگه فشار مالی زیادی بهتون نمیاد صرفه جویی نکنین و HTC را بگیرین

mehdim20001
02-10-2013, 13:51
آره همه رو دیدم. قوسی که TX و L داره محشره. نوار زیر و دور بدنه SP هم زیباست. هرچند واقعا عاشف برند HTC هستم اما ظاهر بدنه HTC ب نظرم معمولی اومد. مشکل اساسی گوشی های HTC همینه. ظاهر یکنواختش. عکس و فیلم این گوشی ها رو روی کامپیوتر دیدی شما یا روی خودشون؟
راستی چند وقته این گوشی رو داری؟ مشکلی نداشتی باهاش؟

mehdim20001
02-10-2013, 13:51
ره همه رو دیدم. قوسی که TX و L داره محشره. نوار زیر و دور بدنه SP هم زیباست. هرچند واقعا عاشف برند HTC هستم اما ظاهر بدنه HTC ب نظرم معمولی اومد. مشکل اساسی گوشی های HTC همینه. ظاهر یکنواختش. عکس و فیلم این گوشی ها رو روی کامپیوتر دیدی شما یا روی خودشون؟
راستی چند وقته این گوشی رو داری؟ مشکلی نداشتی باهاش؟

ChaoticHead
02-10-2013, 16:41
من این HTC را تازه گرفتم ولی درمورد همه اینا زیاد تحقیق کردم، کسی را از این مدل ناراضی ندیدم. عکس و فیلم هم توی سایتهای بررسی خارجی نمونه هاش هست می تونی با هم مقایسه کنی. ظاهر هم طبیعتا یه چیز سلیقه ایه و با اینکه تقریبا همه موافقن طراحی HTC خیلی شیکتره، اگه تو از اون سونی ها بیشتر خوشت میاد دیگه حرفی نیست. فقط صفحه نمایش سونی را تو زوایای مختلف با روشنایی های مختلف باهاش کار کن که بعدا تو ذوقت نخوره

mehdim20001
03-10-2013, 08:42
من این HTC را تازه گرفتم ولی درمورد همه اینا زیاد تحقیق کردم، کسی را از این مدل ناراضی ندیدم. عکس و فیلم هم توی سایتهای بررسی خارجی نمونه هاش هست می تونی با هم مقایسه کنی. ظاهر هم طبیعتا یه چیز سلیقه ایه و با اینکه تقریبا همه موافقن طراحی HTC خیلی شیکتره، اگه تو از اون سونی ها بیشتر خوشت میاد دیگه حرفی نیست. فقط صفحه نمایش سونی را تو زوایای مختلف با روشنایی های مختلف باهاش کار کن که بعدا تو ذوقت نخوره
ظاهرش شیکه اما دیگه یکنواحت شده! راستی بدون ضمانت بگیرم مهمه؟ می خواد 100-200 تومن بیشتر بگیره! نمی دونم که آیا قابل اعتماد هست یا نه
راستی یک سوال دیگه. گوشی شما سفیده؟ کاور گذاشتی براش؟ بدنه اش سالم مونده؟