PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در تاچ پد Lenovo e430

E430
01-10-2013, 21:10
وقتی با تاچ پد لپ تاپم کار میکنم بعد یه مدتی گیر میکنه و نشانگر موسش حالت پرش پیدا میکنه و با فشردن دکمه کنترل گیرش رفع میشه!زمانی هم که از موس USB استفاده میکنم چنین مشکلی پیش نمیاد.

TREASURES
02-10-2013, 11:01
سلام
درایور تاچ پد رو از سایت سازنده برد بگیرید فقط ورژن جدیدش باشه....

E430
02-10-2013, 17:04
سلام
درایور تاچ پد رو از سایت سازنده برد بگیرید فقط ورژن جدیدش باشه....
.................................................. ................................
سلام دوست عزیز
مشکل اینه که برا این مدل درایوری رو سایت لنوو تعریف نشده ولی برا یه مدل بالاترش یعنی e530 هست که اونو دانلود و نصبش کردم تا ببینم مشکل حل میشه یا نه!

safap30
09-08-2017, 19:10
سلام
من ویندوز 7 را روی دسکتاپ نصب کردم مشکلی نداشت. ولی همین ویندوز را که روی لپ تاپ نصب کردم هم پنجره ها را بزرگ نشان میده و هم آیکون ها را. دقیقا مثل وقتی که کارت گرافیک نصب نشده باشه. ولی مشکل اصلی من اینه که نه تاچ پد و نه موس هیچ کدوم کار نمیکنن. البته روی همین لپ تاپ ویندوز 10 هم نصب کردم هیچ کدام از دو مشکل بالا را نداشته و مثل باقلوا کار میکنه. تا حالا چهار بار ویندوز 7 را پاک کردم و نصب کردم ولی اصلا درایور موس را نشان نمیده.
در ضمن لپ تاپ من ایسوس N552vw هست.
با تشکر از همه کسانی که خوندن و همه کسانی که هم خوندن و هم جواب دادن.

safap30
09-08-2017, 19:12
سلام
من ویندوز 7 را روی دسکتاپ نصب کردم مشکلی نداشت. ولی همین ویندوز را که روی لپ تاپ نصب کردم هم پنجره ها را بزرگ نشان میده و هم آیکون ها را. دقیقا مثل وقتی که کارت گرافیک نصب نشده باشه. ولی مشکل اصلی من اینه که نه تاچ پد و نه موس هیچ کدوم کار نمیکنن. البته روی همین لپ تاپ ویندوز 10 هم نصب کردم هیچ کدام از دو مشکل بالا را نداشته و مثل باقلوا کار میکنه. تا حالا چهار بار ویندوز 7 را پاک کردم و نصب کردم ولی اصلا درایور موس را نشان نمیده.
با تشکر از همه کسانی که خوندن و همه کسانی که هم خوندن و هم جواب دادند.

amir_t6262
10-08-2017, 09:49
سلام
با تشکر از همه کسانی که خوندن و همه کسانی که هم خوندن و هم جواب دادند.

سلام. درایورهای ویندوز 7 را بطور کامل نصب کردی؟

لپ تاپت مدلی است که صفحه نمایش 4K دارد؟

این لپ تاپ های جدید، مثل همین N552، اکثرا فقط درایورهای ویندوز 10 در سایت اصلی شان هست و برای نصب درایورهای سایر ویندوزها باید از برنامه هایی مثل driver pack solution استفاده کنی. با این برنامه بطور خودکار درایورهای نصب نشده شناسایی و نصب میشوند.