PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قرار دادن عکس در پس زمینه درایو ها

Juventus FC
01-10-2013, 12:33
دورود بر اساتید

من تو ویندوز XP با استفاده از یک نوت پد و یه سری دستورات ، وضعیتی و فراهم کرده بودم که در پس زمینه هر درایوی عکسی قرار بدم ! خب بالطبع با تغییرات گسترده تو ویندوز 7 این روش جواب نمیده ! تو نت سرچ کردم همه نرم افزار W7FBC پیشنهاد کرده بودند ! اما من هرکاری کردم با این نرم افزار جواب نگرفتم ! نمیدونم چرا ! روی لپ تاپم تست کردم جواب داده ولی روی PC اصلا جواب نمیده !

دوستان به غیر از این نرم افزار روش دیگه ای برای قرار دادن عکس در بکگراند درایوها سراغ ندارند !

mahdigh2
01-10-2013, 13:47
How to use:

Run the tool as administrator. If you have run this tool for the first time then it will restart Explorer.

نرم افزار را در حالت ادمین اجرا کنید.(کلیک راست روی فایل اجرایی نرم افزار و و انتخاب ....

Click on Browse and browse for the folder of which you want to change the background/text color.

Click on Change Background Image and browse for the image that you want to set as the background of the folder.

Click on the Black color rectangle and select the color that you want to set as the text color of the folder.

If you want to display a shadow under the text of all the items in the folder, select Show Shadow Under Text. This option will only work with icons view.
If you want the style of this folder to be applied to all the sub-folders, select Apply To Sub Folders.

ببخشید فرصت نیست.
همچنین لینک زیر را ببینید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Juventus FC
01-10-2013, 14:15
How to use:

Run the tool as administrator. If you have run this tool for the first time then it will restart Explorer.

نرم افزار را در حالت ادمین اجرا کنید.(کلیک راست روی فایل اجرایی نرم افزار و و انتخاب ....

Click on Browse and browse for the folder of which you want to change the background/text color.

Click on Change Background Image and browse for the image that you want to set as the background of the folder.

Click on the Black color rectangle and select the color that you want to set as the text color of the folder.

If you want to display a shadow under the text of all the items in the folder, select Show Shadow Under Text. This option will only work with icons view.
If you want the style of this folder to be applied to all the sub-folders, select Apply To Sub Folders.

ببخشید فرصت نیست.
همچنین لینک زیر را ببینید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انجام دادم ! همونطور که پیش تر گفته بودم این نرم افزار روی PC من کاربرد نداره روی لپتاپ تست کردم جواب داد ولی روی PC کار نمیده متاسفانه !

Afi-fitness
01-10-2013, 22:02
این متن رو در یک نوت بنویس و با فرمت ini ذخیره کن
اما فقط برای ویندوز xp میشه
این فایل و اون عکس مورد نظر دقیقا همون مکانی باشند که عکس میخواین بیافته

[ExtshellfolderViews]
{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}={BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}

[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]

Attributes=1

IconArea_Image=g:\Afshin\1.jpg

{.shellClassinfo}
Confirmfile0p=0

Juventus FC
02-10-2013, 01:45
این متن رو در یک نوت بنویس و با فرمت ini ذخیره کن
اما فقط برای ویندوز xp میشه
این فایل و اون عکس مورد نظر دقیقا همون مکانی باشند که عکس میخواین بیافته

[ExtshellfolderViews]
{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}={BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}

[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]

Attributes=1

IconArea_Image=g:\Afshin\1.jpg

{.shellClassinfo}
Confirmfile0p=0

مهندس !

اول اینکه من گفتم ویندوزم 7 ! و تو بخش ویندوز 7 پست دادم ! ماله XP به چه دردم میخوره !!!!
دوما من خودم 7 8 ساله یپش تو ویندوز xp استفاده میکردم !

تو پست اول این تاپیک هم کاملا توضیح دادم ! خواشها اول مطالعه کنید بعد پاسخ بدید !

king emperor
05-10-2013, 18:52
با همان نرم افزار دوباره عملیات را انجام داد در ابتدا چیزی را نشون نمیده با رفتن به فولدر دیگر و برگشتن به همان فولدر تصویر نمایش داده شده است.
در غیر این صورت در همان فولدر فایل desktop.ini که به صورت hidden می باشه را باز کن و مت زیر را پیدا کن و اصلاح کن
[AveFolder]
IconArea_Image= مسیر کامل فایل

و در صورتی که نبود متن را ایجاد و ذخیره کنید

Juventus FC
05-10-2013, 21:56
با همان نرم افزار دوباره عملیات را انجام داد در ابتدا چیزی را نشون نمیده با رفتن به فولدر دیگر و برگشتن به همان فولدر تصویر نمایش داده شده است.
در غیر این صورت در همان فولدر فایل desktop.ini که به صورت hidden می باشه را باز کن و مت زیر را پیدا کن و اصلاح کن
[AveFolder]
IconArea_Image= مسیر کامل فایل

و در صورتی که نبود متن را ایجاد و ذخیره کنید

نشد ! این محتویات تون پد !

آقا دمت گرم ! اوکی شد ! بسی حال دادی !