PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویندوز سون آیو . لطفا کمک کنین .

amir.h.r.j
30-09-2013, 16:07
سلام . ویندوز سون من آیو هست نسخه home premium . شنیدم تو ویندوز سون اگه موس رو ببری روی آیکون های پایین صفحه پیش نمایش کوچیکی از اون صفحه رو نشون میده . ولی تو ویندوز من وقتی موس رو رو آیکون میبرم فقط تو صفحه باز شده اسم صفحه رو مینویسه. میخواستم بدونم میشه اینو تغییر داد یا آیو همین طوریه ؟ لطفا کمکم کنین خیلی برام مهمه .:n29::n29::n29:

Ali_RNT
30-09-2013, 16:33
من شنیدم نسخه ی home premium محدودیت هایی تو رابط گرافیکی اره و از اونجایی که این مربوط به رابط کاربری aero هست و aero در home premium غیر فعاله کار نمیکنه.البته شنیدم فقط...

amir.h.r.j
03-10-2013, 15:21
ولی من به ultimate ارتقاش دادم ولی باز هم aero غیر فعاله وهیچی نمیشه کرد ... کدوم نسخش به نظر شما این طوریه ؟:n26:

pa13
03-10-2013, 17:23
ولی من به ultimate ارتقاش دادم ولی باز هم aero غیر فعاله وهیچی نمیشه کرد ... کدوم نسخش به نظر شما این طوریه ؟:n26:
یا کارت گرافیکتون نصب نیست ویا مدل کارت گرافیکتون قدیمیه...و aero رو ساپورت نمیکنه...به غیر نسخه های starter و home basic بقیه نسخه های وین7 مثل home piramum وprofessonal و آلتیمیت از قابلیت ایرو پشتیبانی میکنند....

amir.h.r.j
04-10-2013, 21:05
ممنون حل شد درایور کارت گرافیکو که fx 5500 بود برای ویندوز سون پیدا کردم و درست شد .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])