PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : علوم تحقیقات یا آزاد؟

statue of liberty
30-09-2013, 00:03
سلام دوستان
من ارشد مهندسی برق قدرت دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات فارس قبول شدم.

از طرفی هم در تکمیل ظرفیت آزاد واحد جهرم - به علت نزدیکی به محل کارم - انتخاب کردم

حالا بد جور سر دوراهی هستم که آزاد واحد علوم و تحقیقات مدرکش معتبر تر هست یا آزاد خالی؟

مممنون میشم دوستان کمک کنند

sayanermia
30-09-2013, 00:52
خب معلومه علوم تحقیقات سر تر هست دوست خوبم :)
منم ارشد حقوق بین الملل علوم تحقیقات فارس قبول شدم اما متاسفانه بخاطر دوری نرفتم! ایشالله می خونم واسه سال دیگه تهران قبول شم!!
ولی بدونید علوم تحقیقات سرتره نسبت به واحد های ازاد معمولی!

statue of liberty
30-09-2013, 20:05
یعنی تن دورتر بودن مسیر نسبت به آزاد و رو زدن برای مرخصی به تنم بمالم و برم علوم و تحقیقات؟ یعنی ارزشش رو داره؟

چند روز دیگه باید تصمصیم بگیرم

یکیش آزاد نزدیکتر به محل کار و زندگی - حدود 1 ساعت فاصله - مزیت : احتباج به مرخصی کمتر - هزینه ایاب و ذهاب کمتر - خطرات جاده و .. کمتر - دانشگاه سال اول ارشد این رشته اورده و فک می کنم برا همین زیاد سخت نگیرن
یکیش آزاد علوم و تحقیقات کمی دورتر - البته نه اونقدرها دور - معایب : احتباج و رو زدن به مرخصی بیشتر - هزینه رفت و امد بالاتر - دانشگاه تقریبا سخت گیر تر - مزایا : مدرک علوم و تحقیقات نسبت به آزاد معمولی

حالا کدوم برم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farshidshd
01-10-2013, 10:45
یعنی تن دورتر بودن مسیر نسبت به آزاد و رو زدن برای مرخصی به تنم بمالم و برم علوم و تحقیقات؟ یعنی ارزشش رو داره؟

چند روز دیگه باید تصمصیم بگیرم

یکیش آزاد نزدیکتر به محل کار و زندگی - حدود 1 ساعت فاصله - مزیت : احتباج به مرخصی کمتر - هزینه ایاب و ذهاب کمتر - خطرات جاده و .. کمتر - دانشگاه سال اول ارشد این رشته اورده و فک می کنم برا همین زیاد سخت نگیرن
یکیش آزاد علوم و تحقیقات کمی دورتر - البته نه اونقدرها دور - معایب : احتباج و رو زدن به مرخصی بیشتر - هزینه رفت و امد بالاتر - دانشگاه تقریبا سخت گیر تر - مزایا : مدرک علوم و تحقیقات نسبت به آزاد معمولی

حالا کدوم برم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کاملا به خودتون بستگی داره که کجا راحت ترین ...

statue of liberty
01-10-2013, 10:51
این کاملا به خودتون بستگی داره که کجا راحت ترین ...

درسته
ولی اگه مطمئن باشم که مدرک آزاد واحد علوم و تحقیقات فارس معتبر تر از آزاد هست 1-2 سالی به خودم سختی می دم و میرم .
ولی اگه مدرکش تفاوت چندانی نداره خب می رم همون آزاد .

After4Ever
01-10-2013, 11:42
دوست عزیز به نظر من آدم تا سر کلاس دانشگاه نره نمی تونه تصمیم بگیره...
من خودم علوم تحقیقات دامپزشکی تهران و سراسری دامپزشکی ارومیه رفتم...(پزشکی زاهدان هم که کلا حذف کردم)
به هر کی می گفتم، می گفت برو آزاد ولی خدا رو شکر گوش نکردم...

Rhodes
01-10-2013, 12:00
من الان علوم و تحقیقات فارس هستم ... سوالی داری بپرس ...

statue of liberty
01-10-2013, 13:36
من الان علوم و تحقیقات فارس هستم ... سوالی داری بپرس ...

ممنون کا
چه رشته ای هستی؟ من ارشد برق قدرت