PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در ویندوز

bookmaker
29-09-2013, 17:31
سلام
ویندوز من سون هست بعد از عوض کردن انتی ویروس (کومودو رو جای نود نصب کردم) دچارمشکل شد اول اینکه درایوهای سی دی و گرافیک هیچ کدوم شناسایی نمیشد تا اینکه توسط system restore اونو به یه روز قبل برگردوندم اما الان هربرنامه ای بخوام نصب کنم یا حتی آنیستال کنم ارور زیر رو میده:

windows cannot access the specified device,path or file, you may not have the appropiate permission to access the item

حتی ویندوز هم نمیتونم عوض کنم چون بوت نمیشه سی دی بوتیبل رو که میذارم ری استارت میکنم گزینه any key رو هم میزنم اما باز وارد ویندوز میشه حتی داخل محتویا سی دی ویندوز میرم از طریق ستاپ بخوام نصب کنم باز ارور بالا رو میده ممنون میشم راهنمایی کنید.حتی چیزی هم توی Run نمیتونم تایپ کنم

aryobarzan1354
29-09-2013, 20:58
باسلام.دوستان من ویندوز 7رو نصب کردم ولی متاسفانه گزینه sheepغیرفعاله و برایتنس مانیتور تنظیم نمیشه.لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم.

bookmaker
03-10-2013, 18:20
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه

pa13
03-10-2013, 20:10
سلام
ویندوز من سون هست بعد از عوض کردن انتی ویروس (کومودو رو جای نود نصب کردم) دچارمشکل شد اول اینکه درایوهای سی دی و گرافیک هیچ کدوم شناسایی نمیشد تا اینکه توسط system restore اونو به یه روز قبل برگردوندم اما الان هربرنامه ای بخوام نصب کنم یا حتی آنیستال کنم ارور زیر رو میده:

windows cannot access the specified device,path or file, you may not have the appropiate permission to access the item

حتی ویندوز هم نمیتونم عوض کنم چون بوت نمیشه سی دی بوتیبل رو که میذارم ری استارت میکنم گزینه any key رو هم میزنم اما باز وارد ویندوز میشه حتی داخل محتویا سی دی ویندوز میرم از طریق ستاپ بخوام نصب کنم باز ارور بالا رو میده ممنون میشم راهنمایی کنید.حتی چیزی هم توی Run نمیتونم تایپ کنم
عجیبه!!!کومودو ویروس پیدا کرد اینطوری شد؟؟؟نسخه نود شما چند بود؟؟ودر مورد نصب ویندوز باید بگم اتصالات کیبورد شما احتمالا از یو اس بی هستش.از اتصالات یو اس بی به پی اس تو استفاده کنید مشکل حل میشه... فکر میکنم ویندوز تون ویروسی شده نورتون ,کسپر یا نود32 ن6 نصب کنید آپدیت وشروع به اسکن کنید ومیتونید از سی دی بوت آنتی ویروس ها مثل :کسپرسکی استفاده کنید.امیدوارم مشکلتون خیلی زود حل بشه...:n01: