PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گرافیک لپتاپ (لپتاپ روشن میشه و بوت میشه ولی چیزی نشون نمیده)

Krew
28-09-2013, 23:47
سلام، من لپتاپم رو که روشن می کنم تصویری نمیاد ولی بوت میشه، به یه مانیتورم وصلش کردم تصویر اومد ولی هیچکدوم از ویندوزام 7 و 8 بالا نیومدن و صفحه آبی آوردن، اروریم که بود درایور ویدئو و این جور چیزا بود (چون زود ریستارت میکنه ندیدم کامل). مدل لپتاپم دل Studio 1558 . چی کار کنم؟؟؟

vissoto
29-09-2013, 00:10
هنگام روشن شدن چند بار f8 را بزنید سپس از منوی باز شده safe mode را بزنید در صورت دیدن دسکتاپ!!!! درایور گرافیک را پاک کنید uninstall

EXTREME
29-09-2013, 09:49
سلام، من لپتاپم رو که روشن می کنم تصویری نمیاد ولی بوت میشه، به یه مانیتورم وصلش کردم تصویر اومد ولی هیچکدوم از ویندوزام 7 و 8 بالا نیومدن و صفحه آبی آوردن، اروریم که بود درایور ویدئو و این جور چیزا بود (چون زود ریستارت میکنه ندیدم کامل). مدل لپتاپم دل Studio 1558 . چی کار کنم؟؟؟

از سیف مود درایور رو پاک کنید و باورژن های مختلف درایور تست کنید

Hosseinspell
29-09-2013, 19:16
شاید تو لپ تاپ ویروس رفته یا از قبل ویندوز رو اکتیو نکردین.:n13:

Krew
29-09-2013, 20:47
هنگام روشن شدن چند بار f8 را بزنید سپس از منوی باز شده safe mode را بزنید در صورت دیدن دسکتاپ!!!! درایور گرافیک را پاک کنید uninstall

با مانیتور تونستم برم Safe Mode ، الان چی کار کنم؟ درایور رو از device manager پاک کنم؟ بعدش کار میکنه؟ نسخه جدید amd catalyst رو همینجوری نصب کردم ارور داد