PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای انتخاب داتشگاه نرم افزار (آزاد یا غیر انفاعی)

devilmaster
28-09-2013, 00:51
سلام
یکم دیره ولی خوب چه میشه کرد. فردا تنها زمانی هست که اعلام شده برای گروه آموزشی کامپیوتر و من هم هرچی این چند روز بین اطرافیان پرس و جو کردم به نتیجه نرسیدم . دیگه این آخرین راهه.

من کاردانی رو از دانشگاه آزاد گرفتم. توی کنکور امسال هم 3 تا دانشگاه رو قبول شدم 1.آزاد قزوین 2.آزاد بوشهر 3. غیر انتفاعی لیان بوشهر
(( ساکن بوشهر هستم ))
با توجه به هزینه ایی که داره قزوین رو بیخیال شدم و باید بین ازاد بوشهر و لیان یکی رو انتحاب کنم.

اینطور که شنیدم شهریه هر ترم غیر انتفاعی حدود 600 تومن میشه و ازاد حدود 1 تومن.

از بابت رفت و امد هم از اونجایی که لیان توی مرکز شهر هست خیلی دسترسی بهش نصبت به ازاد بهتره که خارج از شهره.

اینچا یه مساله هست درباره سطح علمی دانشگاه و کلاس های لیان ( ازاد که مشخصه )

لینک سایت ازاد بوشهر:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک سایت اموزشکده لیان:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

worldm
28-09-2013, 08:01
بروهمونی که بهت نزدیکترهس وغیرانتفاعی هس. خیلی ببخشیدولی الان خیلی ازدانشجوها بی سوادن چه ازادی چه غیرانتفاعی وحتی دولتی
همه فقط میخان واحدارو پاس بکنن برن
ازادبرای عشق وحال خوبه اگه هم توکاردانی حالتو کردی دیگه کافیه بروغیرانتفاعی کاروتموم بکن وزودترواحداتو بگیروبخون که پول الکی هم ندی بهشون.
سایت غیرانتفاعی شما ازسایت دانشگاه ماکه تکمیلتر هس واطلاعات خوبی هم بهت میده
درضمن کرایه ماشین هم میخادبالابره اگه ماشین نداری برات دردسرمیشه هزینه هاش.
خبرش هم دراومده که میخان قیمت سوخت رو بالاببرن باز.